Arama sonuçlarınız

1. G

Karavanda Elektrik İhtiyacını Güneş Paneliyle Karşılamak?

Voltaj düştükçe akım yükselir, akım yükselirse enerji tüketimi daha hızlı olur ve akü daha kısa zamanda boşalır. Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. G

Toplam Enerji İhtiyacı Hakkında Yardım

Çü. kısmı iyiydi. Çekme karavan konusunda haklısınız. Kesinlikle bir makina mühendisi (konusu römork olan) tarafından tasarlanması gerekir. Çekme karavan tehlikeli bir durum... Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. G

Haklısınız, VW Transporter’a fakat birkaç değişiklik için ( iç yalıtım, mobilya dolap, ön koltuklar 360 derece dönme, aracın kendi arka koltuklarını kullanarak portatif yatak ) bunlar için bir karacan yapan firma 40.000₺ başka bir firma da 30.000₺ fiyat verdi. Bunun gibi durumlar için de benim...

4. G

Herkese merhaba, Ben de bu aralar VW Transporter aracımı Camper dizayn yapma çalışmalarındayım. Enerji konusunda kafam çok karışık. İlk önce Güneş enerjisi kullanmayı düşünmüştüm, fakat hesaplayınca sene başında (dövizin çıkmamış hali) 6000₺ gibi bir rakam çıkarmışlardı. Bende bu rakamı fazla...
  5. G

Arabayla Lviv (transilvanya'dan Devam) 2017

Ukrayna’dan Türkiye’ye dönüşte, Ukrayna-Romanya sınır kapısında bizim aracımızı aradılar. Ama öyle böyle arama değil. Motor, kapı panzotları, her yer didik didik arandı. Araç Türk plakalı olduğu için sanırım. Kişi başı 3 karton sigara vardı ve tüm sigaralara el koydular. Ve 1800 Grivna ceza...

6. G

Lviv’de ki bit pazarından aldığım orijinal Waffen miğfer. Başka bir yerde bulamamıştım. Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. G

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. G

Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey

TÜV TÜRK’ün hangi istasyonunda muayeneye girdiniz? Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri