Arama sonuçlarınız

1. mesuduz

Gezenbilir Üyelerine Özel Camp&caravan Fuarına Ücretsiz Davetiye

Helal olsun güzel formumuza! Tebrikler ve teşekkürler
  2. mesuduz

Likya Yolu Nisan 2020

Şu sıralar yürümeyi planlayan düşünen hayal eden var mı? Yürüyelim :)

3. mesuduz

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

Ücretsiz diye ilan verip ancak %40 indirimli davetiye vermek ne demek acaba..?
  4. mesuduz

Navaraya Yeni Lastik

Nissan Navara 2007 4x4 dCI LE için jant ve lastik tavsiyelerinizi bekliyorum. Şu an üzerinde 255/65R17 110T kış lastiği ve herhalde ona uygun 6 bijonlu jant var. Yaza kadar vaktim var :)Jantı da değiştirebilirim. JANT ölçüsü, özelliği, markası; LASTİK ölçüsü, özelliği, markası.. Saygılar...

5. mesuduz

Yenİ Nİssan Navara Lastİk Seçİmİ

Nissan Navara 2007 4x4 dCI LE için jant ve lastik tavsiyelerinizi bekliyorum. Şu an üzerinde 255/65R17 110T kış lastiği ve herhalde ona uygun 6 bijonlu jant var. Yaza kadar vaktim var :)Jantı da değiştirebilirim. JANT ölçüsü, özelliği, markası; LASTİK ölçüsü, özelliği, markası.. Saygılar...

6. mesuduz

Boğaz Camping

2018 itibariyle burada verilen bilgiler geçerli midir? (İnşaallah) Saygıyla..
  7. mesuduz

Perle Camping- Alanya ( Mersin Yolu 13 Km- Kargıcak )

Perle Camping hâlen açık ve faal midir? Burada verilen bilgiler geçerli midir? Saygılar sevgiler
  8. mesuduz

5.25 Çekme Karavan Ile Gezilir Mi?

Henüz harekete geçmedim.

9. mesuduz

Herkese teşekkürler; bizzat tecrübe ettiklerini paylaşanlara hassaten teşekkürler! Ben herhalde mini'ci olacağım. Veya midi :) Hatta en iyisi mobilyasız alıp kafama göre takılmak galiba.. Saygılar sevgiler şahane gezmeler <3

10. mesuduz

Küçük (3+1) Karavanlar

Herkese merhaba, konu açılalı 3 sene olmuş! ama modellerde pek değişiklik yok galiba :/ Emeksan için yorum gelmemiş. Fiyat bilgisi de yok. Fotoğraflarda güzel duruyor. Güney'den mobilyasız alsak, içini nerede yaptırırız? Bursa mı? Saygılar sevgiler iyi gezmeler!..
  11. mesuduz

Alıntılamak ne işe yarıyor? Bilmediğim için soruyorum, teşekkürler :smiley:

12. mesuduz

Merhaba; Daha önce sorulmuş sualleri tekrarlamaktan utanıyorum ama.. Sitede neredeyse okunmadık şey bırakmadım. Facebook grupları vs bilgileri de taradım ama kafam bir türlü netleşmedi. Geyik muhabbeti veya tartışma aramıyorum. Süper tecrübî ve teknik paylaşımlar yapan ağabeyler dostlar var :)...
  13. mesuduz

Likya Yolu sevdası

Likya Yolu sevdası
  14. mesuduz

Ikinci El Karavan Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Merhabalar; ikinci el ÇEKME karavan alırken bir ustaya baktırmalı mıyız? Evet ise karavanın nerelerine baktırmalıyız? Ordu'da bu hizmeti verebilecek bir usta bileniniz var mıdır? Saygılarımla..

15. mesuduz

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

merhaba; İstanbul'dan kaçıp kurtulanlardanım! Bir sene kadar Marmaris'te yaşadım. Bir senedir de Ordu'dayım. Bebeğimizi büyütürken eşimin ailesinden destek ve fırsat buldukça köylülük eğitimi alıyoruz :) Yirmili yaşlardan beri karavan hayalim var, kırka yaklaştım; bu günlerde bu işi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri