Arama sonuçlarınız

1. genom

Yeni Başlıyotuz

Merhaba Gezen Bilir ailesi, Ben Ali. bir kaç arkadaşım ile birlikte dağ bayıra gidebiliceğimiz (off road motor) 2 motor alip kendi çapımızda bir şeyler yapmak istiyoruz.Başlangıç için. Acaba bu işi nasıl yaparız? Hangi motoru tercih etmeliyiz? Başlangıç seviyesinde motor sürmeyi ögrenmeliyiz...

2. genom

Kışın Ateş Yakmak

Ynt: Kışın Ateş Yakmak koy resimleri bence knk
  3. genom

Ultimate Survival (Discovery Channel)

Ynt: Ultimate Survival (Discovery Channel) heh!! budur hocam önemli olan bızız...........

4. genom

Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) ya ben yılan korkuyorum mesela dusunelım yılan karsımızda ne yapacağız BEAR GRYLLS gibi saldırıp öldürecez mı_?_?? yoksa kaçaçaz mı _?_??
  5. genom

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme eshab-ı keyfi unutmuşsunuz orada da yamaç paraşütü kesinlikle yapmalısınız..... 8)

6. genom

Adana'da Yapabileceğiniz Aktiviteler

Ynt: Adana'da Yapabileceğiniz Aktiviteler o olabilir sağolun 8)

7. genom

Ynt: Adana'da Yapabileceğiniz Aktiviteler tmm baktım netten oraya yok yha orasi merkeze uzak olmalı bn sehirden fazla uzaklasmadan yurumek istiyorum. ama yinede sağolun
  8. genom

Ynt: Adana'da Yapabileceğiniz Aktiviteler hmm merkeze uzaklıgı ne kadar biliyormusunuz
  9. genom

Anavarza Kalesi ve Antik Şehir

Ynt: Anavarza Kalesi ve Antik Şehir ben gıttım cıdden cok güzel bir kale... fetih edilmesi cok zor olmus olmalı..

10. genom

Adana Ne Kadar Ucuz Ve Yaşamak İçin Bir O Kadar Güzelmiş Meğer...

Ynt: Adana Ne Kadar Ucuz Ve Yaşamak İçin Bir O Kadar Güzelmiş Meğer... yok ya bn su anda adana da yasıyorum hçde gsl we ucuz bı sehir değil..

11. genom

Ynt: Adana'da Yapabileceğiniz Aktiviteler adana da bi tane trekkıng parkuru söylermısınız ?_??
  12. genom

Ynt: Ultimate Survival (Discovery Channel) wardir. adam programda yaptıgı seylerin hepsini gercekten biliyo eger islediydeniz özel kuwwetlerde calısmıs weee EWEREST e tirmanmıs. :cool:

13. genom

Likya Yolu Yürüyüşü

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşü yha hersey ii gsl de bn yurururken en cok yılandan korkuyorum. bunun bi çacersi yok mu weya yılan gorursem nsl dawranmalıyım.....
  14. genom

Ynt: Ultimate Survival (Discovery Channel) yha bn nededım adam işini biliyo bise sadece ıssız yeleri gosterip kendi bizi kekl yoo bide o 3 yere gitti 1 peri bacalarınn ora (bu bir yere tırmanıp ta etrafa gos atiiği yer) 2 tuz golu( yagmur yagarken su doldurduguyer) 3 karadenızde bi traf...
  15. genom

Ynt: Ultimate Survival (Discovery Channel) hee o program mmı bana bir az sacma geldı yha bi kara denızdeydi bi tus golunde bide kapadok yadaydıı ama bear grylls türkiye yada man sv wild turkıye yazarsan inten cıkacaktır

16. genom

Hayatı İdame Teknikleri

Ynt: Hayatı İdame Teknikleri yha benım babam gitt adamı kurtarmaya ama her coban diomuskı biz helıkopterin düştüğü yeri biliyoruz die gelin die
  17. genom

Everest Belgeseli

Ynt: Everest Belgeseli SAĞOLLL
  18. genom

Gezenbilir Adana Grubu

Ynt: Gezenbilir Adana Grubu Ad - Soyad: Ali Yalçın Doğum Tarihi ve Yeri: 1995 - Memleket: Tarsus Semt: İlgi Alanı: Trekking, İzcilik, Camping.

19. genom

Ynt: Ultimate Survival (Discovery Channel) bu arada BEAR GRYLLS nn gecek adi Edward Michael Bear Grylls dirr
  20. genom

Ynt: Ultimate Survival (Discovery Channel) nerede oturuyorsun satın almayı dusunuyorum da

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri