Arama sonuçlarınız

1. ygttt54

94 Grand Cherokee Zj 4.0 Farkı

Slmlar uzun zamandır forumdayım, 4 senedir aktif olarak kamp yapıyorum. Hali hazırda günlük kullandığım bir 2013 megane 3 aracım var. Ekonomik ve sorunsuz, kamp işlerini biraz daha yol dışı yerlere taşıdım gittiğim yerler araca zarar vermeye başladı ( lastik yarılması, alt sürtmesi vs vs vs)...

2. ygttt54

6. Geneleksel Yiyenbilir Kampı

Gezenbilir kış kampında tanışıp, Mükemmel dostluklar kurduğumuz, adını da yiyenbilir koyduğumuz grubumuzun 6. kampından
  3. ygttt54

6. Geneleksel Yiyenbilir Kampı 20.12

Gezenbilir kış kampında tanışıp, Mükemmel dostluklar kurduğumuz, adını da yiyenbilir koyduğumuz grubumuzun 6. kampından ;

4. ygttt54

Husky Bromer 4 Hakkında

Slmlar iyi kamplar herkese. Husky Bromer 4 çadırı kullanan var mı aranızda ?
  5. ygttt54

Çadır Tavsiyesi (boy Olarak)

Slmlar boyum 1.95 ve arpenaz black fresh 3 kişilik çadırım var boy olarak 200boy 190 en diyor fakat ciddi anlamda sıkışıyorum. Boy olarak uzun, fakat öyle devasa aile tipi olmayan çadır ne önerirsiniz ?

6. ygttt54

Neden Organİzasyon Yok !?

Gezenbilir olarak en son nisanda bir organizasyon yaptık.. yine bir organizasyon yapmanın vakti geldi bence en son ercovada ki çok güzeldi.. tekrar kimler gelir veya önerileriniz var mı ?

7. ygttt54

Hayaller (videoda) Hayatlar Önümdeki Evraklar :)

Video: https://www.youtube.com/watch?v=yOEAwVL0mtI keyifli bir video, hoşunuza gidecektir :)
  8. ygttt54

5.2 Üstadlardan Acil Yardım

Selamlar, öncelikle herkese selam şöyle bir sorum var bir tanıdığımızda 95 model 5.2 grand cherokee araç var sahibi 72 yaşında ve araç sıfır alınmış... araçta birtakım arızalar varmış il defa yolda kalmış ve satmaya karar vermiş bana al yaptır dağlara gidiyosun bununla git senin olsun aradabir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR