Arama sonuçlarınız

1. ygttt54

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

Grubun alım kotası dolmuş olabilir, Türkiye içinde ki en iyi jeep grubu diyebilirim herkes birbirine aşırı yardımcı jeep e binmek bu grupla çok kolay çünkü sorunun tehşisini çok kolay yapıyoruz

2. ygttt54

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

selamlar çiceği burnunda grand cherokee 5.2 1996 sahibi oldum benide alırmısınız 05337381196
  3. ygttt54

94 Grand Cherokee Zj 4.0 Farkı

şanzıman revize olmuş olmuş dedi arazisi ne durumda dediğimde bunun np 242 arazi şanzımanı var en sağlam şanzımanlardan dedi diyelim şanzıman patladı ne mafraf olur tahminen 5 bini geçer mi birde araç hor kullanılmamış hasar kaydı bile 1 adet çarpma 750 tl gözüküyor inanması zor ama trim sesi...

4. ygttt54

motorunu gözlerimle gördüm motor sıfırdan yapılı... şanzıman revize edilmiş bugün yaklaşım 10km kadar kullandım ama motor yeni yapıldığı için şuan benzinde kullandım 26 yaşında bir arabaya göre gayet iyi devir dalgalanması yok motor saat harareti yağ basıncı süper değerlerde şanzımanda gayet...
  5. ygttt54

bana büyük masraflar çıkarmaz diyorsunuz yani sonuçta 26 yaşında bir araç illaki bişeyler çıkacak ama 4 5 bin ve üzeri masraflar beni bozar birde en az 5 yıl binmek istiyorum 2. araç olarak bu arada araç 262 bin km de 160 bin milde

6. ygttt54

Slmlar uzun zamandır forumdayım, 4 senedir aktif olarak kamp yapıyorum. Hali hazırda günlük kullandığım bir 2013 megane 3 aracım var. Ekonomik ve sorunsuz, kamp işlerini biraz daha yol dışı yerlere taşıdım gittiğim yerler araca zarar vermeye başladı ( lastik yarılması, alt sürtmesi vs vs vs)...

7. ygttt54

6. Geneleksel Yiyenbilir Kampı

VALLA SAKARYA, BALIKESİR, ANKARA, İSTANBUL KARIŞIĞIZ BİRAZ:smiley::smiley:
  8. ygttt54

kamptan bonus
  9. ygttt54

teşekkür ederiz :)

10. ygttt54

Gezenbilir kış kampında tanışıp, Mükemmel dostluklar kurduğumuz, adını da yiyenbilir koyduğumuz grubumuzun 6. kampından
  11. ygttt54

6. Geneleksel Yiyenbilir Kampı 20.12

Gezenbilir kış kampında tanışıp, Mükemmel dostluklar kurduğumuz, adını da yiyenbilir koyduğumuz grubumuzun 6. kampından ;

12. ygttt54

Husky Bromer 4 Hakkında

Video: https://www.youtube.com/watch?v=C9P2dBFBxcs bu bromerdan önceki modeli hemen hemen aynı sadece pencere yerleri değişik genel bir fikir verebilir.
  13. ygttt54

Ferrino Proxes Aile Çadırı

Video: https://www.youtube.com/watch?v=C9P2dBFBxcs bromerden bir önceki model hemen hemen aynı bende çok araştırdım anca bu videoyu bulabildim
  14. ygttt54

ne demek ama husky bromerde gayet güzel bir model ferrinodan biraz kısa ben onun için vazgeçmiştim boyum 1.95 iyice sıkıntı olacaktı bromerede bakabilirsin

15. ygttt54

ben şuana kadar hep kışın kullandım yaz kamplarında mutlaka sinek kovucu kullanırım o yüzden sineklerle hiç problem yaşamadım.. evolite excamp4 tabiki bir husky olamaz bu kesin.. husky bizon formatında ve yarı fiyatında cibinlik olarak kubbe kısmındaki sinekliğin delikleri biraz daha geniş...
  16. ygttt54

Sanırım aynı sorunu yaşamışız :) bende ferrino protex 4 için konu açmıştım almaya karar verdim fakat birden fiyatı arttı anlamsız bir şekilde (benim alma amacım yüksekliği ve yağmurlu havalarda balkon kısmında rahat rahat oturmaktı kısaca keyif için ) bende idarelik olarak evolite excamp pro4...
  17. ygttt54

Sakarya'da Kamp Alanı Öneri

Bak kardeşim iyi niyetli olduğun konusunda şüphem yok lakin yanlış anlıyor veya yanlış anlaşılıyor olabilirsin. benimde yaşım 32 ve mali müşavirim tahsilimi anlatmama gerek yok sanırım. sana yanlış bildiğin fakat emin olduğunu sandığın bir konuda bir şeyler anlatmaya çalışıyoruz. Yaylada silah...

18. ygttt54

Benimde ruhsatım var, hem silah, hem av atılan yerler bellidir meskun mahal dışı yada poligon, evet poligonda av tüfeği atışı yaptırmıyorlar o zaman meskun mahal dışında atabilirsin. Nedir bu meskun mahal; Anlamakta güçlük çekiyorsun meskun mahal insanların veya meskenlerin olmadığı bölgedir ...
  19. ygttt54

silahlara ve kampa aşırı merakım var en az 2 silahla kampa giderim ve silah atmayı severim ama yayla olsun veya başka bir yer olsun insanlar oraya kafa dinleyemeye gitmişse ve insanlar rahatsız olacaksa giderim 1 km ötede silah atarım insanlar arasında silah atmak MAGANDALIKTIR net !!!

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri