Arama sonuçlarınız

1. Erdemhakki

1973 Model Series 3 Direksiyon

Merhaba yanlış anlaşılmaktan korlarak yazıyorum. maleeef series konusunda gezenbilir forumu pek yoğun değil. Facebook gruplarında sorunlarınıza daha hızlı ve fazla sayıda fikirler alabilirsiniz. Bunu 62 model series sahibi olarak söylüyorum. Bu paylaşımımı sadece ve sadece sorunuzun bir çok...

2. Erdemhakki

Geri Görüş Kamerası Kılavuz Çizgileri İptal Etme

Merhaba geri vites kamerasının kablosu üzerinde beyaz ve yeşil olmak üzere iki yeşil kablo dışarı çıkık şekilde bırakılmıştır. Yeşil olanını keserseniz kılavuz çizgilerinden kurtulursunuz. Beyaz olanını keserseniz sağ sol ters döner mirror moduna geçer.
  3. Erdemhakki

Defender Mars Problemi

aküde problem yok ise aküden dinamoya giden elektrik hattında problem olabilir kabloları kontrol edin eger hatta problem yok ıse dınamonun komurlerı bıtmıs olabılır.. her halükarda da yani marş sisteminde veya aküde problem olsa bile vurdurduğunuzda çalışması gerekirdi. saydıklarım eger marsa...

4. Erdemhakki

series II ,III çıkma yedek parçaları bulunur

anadol,desoto,dodge,bmc göstergelerine bakın. letgo , sahibinden vs.
  5. Erdemhakki

Lr Series 3 Aluminyum Vs Sac Kasa

Sökerken beni çileden çıkaran tek şey bütün civatalarının önlü arkalı tutulması gerekiyor.Binek olarak kullandığımız zamane araçları gibi tek anahtarla sökemiyoruz mutlaka civatanın başını da somonu da ayrı ayrı anahtarla tutmak gerek ve elinizde sadece iki adet 11 numara kombine anahtar var ise...

6. Erdemhakki

Lr Series 3 Aluminyum Vs Sac Kasa

63 model 5 kapı series 2a 109 çöl tavan aldım son 30 yıl yatmış :) 2 aydır boş vakitlerimde ilgileniyorum. şaseye iniyorum sök sök bitmiyor. dün motoru şaseden ayırdım. forumda konusu mevcut ama henüz sökme aşaması ile alakalı paylaşımlar yapamadım ilk fırsatta yapacağım. Güçlü ve sağlam...

7. Erdemhakki

Seriese Defender Dingilleri...

62 model series 2a sw aracımın dingilleri defendere göre kısa. Ben seriesime defenderin ön arka dingillerini takabilir miyim. Benim arac makaslı defender helezonlu difransiyeller şaftlar vs. Uyar mı nelerin değişmesi lazım. Makaslı olsun ama defender dingilli olsun istiyorum.
  8. Erdemhakki

Hangi Termostat ??

Aracta termostat yok ise veya acik sekilde kalmis ise motor suyu surekli radyatore gonderilecek ve onden esen ruzgar sayesinde soguyacaktir.termostat motor suyunu belirli sicaklikta tutar su sogur ise kapanir radyatore su gondermez , su isinir ise acilir radyatore su gonderir. Motor isindiktan...
  9. Erdemhakki

1958 Model Station Vagon Defenderımızı Satıyoruz

panjur 60 lira Farlar cifti 400 lira Far krom cerceve cifti 250 lira Camurluk ustu dikizler cifti 150 lira iki adet gosterge 1500 lira Kontak 800 lira Ebay fiyatlari boyle kargo ve gumruk vergisi haric. Bunlar tr de bulamayacagimi dusundugum parcalar oldugu icin ebaydan alicam.

10. Erdemhakki

Bende 63 series 2a var 5 kapi sw model. Toplamak icin aldim yalniz uzerinde panjur,farlar ve krom olan far cerceveleri yok. Bunlari bulmak da cok zor. Hal boyle olunca acaba direk sizinki gibi series3e mi cevirsem diye cok dusundum en azindan parca bulabilirdim ( panjur farlar vs.) hem bu...

11. Erdemhakki

Land Rover Defender 2.5 Benzinli Bu Fiyata Alınır Mı ?

ben de aldim koydum bitane kenara :) şimdilik yürümüyor. Belki bir gün o da kiymetlenir.
  12. Erdemhakki

1958 safkan gibi degil de 1978 safkan gibi duruyor bir yanlişlik olmasin. 1958 ler yanlis bilmiyorsam series 2 oluyor ve ön farlar radyator panelinde, sinyal ve parklar ise camurluk kisminda oluyor.

13. Erdemhakki

Series 2a Aliyorum

An itibariyle aracı teslim aldım,garajdaki yerini aldı. Nakliye macerası umduğumdan çok çok kısa sürdü.
  14. Erdemhakki

Series 2a Aliyorum

Sizce ruhsatta yanlışlık var mı ? Motor hacmi,beygir,araç ağırlığı vs. Series2 ye 1.3 multijet atmamışlardır inşanlah :)

15. Erdemhakki

Series 2a Aliyorum

Rica ederim yaptıklarınız fazlasıyla yeterli volkan bey vido paylaşım için tekrar teşekkürler.
  16. Erdemhakki

Merhaba

Evet arkadaşlar hayalimdeki aracı almış bulunmaktayım, bir defender değil ama defenderin babası :smiley: gezenbilire merhaba ben de defender alacağım diyeli iki yıl olmuş yani bu işlerin ha deyince olmadığının kanıtıdır diyelim. Darısı tüm arayanların başına. Araç ile alakalı paylaşımlarım...
  17. Erdemhakki

Series 2a Aliyorum

Aysel teyzemizin rahmetli eşinden kalan aracını bana istediğim fiyata satması konusunda bir yıl süren ikna çabalarım sonuç verdi ve aracı aldım. Sırf araç yüklenirken araç başında olmak için izmir iline gelme derdinden beni kurtaran ve araç çekiciye yüklenirken benim adıma orda bulunarak bana...

18. Erdemhakki

Defender Toplama Planı

Bence bizler toplama olayini abartiyoruz.Bu araca hevesi olan arkadşlarmalum video sitesinden videolar izlemeye başliyor ve vidolarda hep defenderler tepeden tirnaga sokulup galvanizlenip bastan yaratiliyor.Biz de defender alinca boylr yapilmasi gerekiyor diye kendimizi sartlandirip alinacak her...
  19. Erdemhakki

300 Tdi Özel Overland Yapım

Merhaba gogus klimasi konusunu ayrintili acabilir miyiz. Defendere ozel mi universal bir klima mi baglantilari nasil yapildi.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri