Arama sonuçlarınız

1. M

Özel Dikim Çadır Yardım

Herkese merhabalar adım Burak İstanbul'da yaşamaktayım.Balık ve günübirlik kamplar için aracımın arkasına linkte gözüken çadırlardan yaptırmak istemekteyim,bir kaç çadır yapan firma ile görüştüm ama maalesef olumlu sonuç alamadım kendi bulduğum çözüm ise rüzgarlı havalarda kurulumu sıkıntı...

2. M

Yeni L200 Üstadlara Bir Kaç Soru

Herkese iyi günler aracımla ilgili bir kaç sorum olacaktı.Birincisi geçenlerde bir minübüs çekmem gerekti halatı ekli dosyadaki tampon altındaki demir çubuğa bağlayıp çektim ama malesef tampon kısmı yukarı doğru kalktığından serviste düzeltmek zorunda kaldım,kullanım kılavuzunda belirtilen çekme...
  3. M

Ortalama Hız Sınırı Cezası Hakkında

Herkese iyi akşamlar.1 temmuz itibari ile uygulamaya geçmiş olan gişeler arası ortalama hız uygulaması ile ilgili bir sorum olacaktı üstatlara.Araçlarımızın otoban azami hız sınırı 95km/h ,haberlerde ise hep otomobil sürücüleri düşünülerek 120km/h gibi hızlardan bahsediliyor.Acaba bu sistemde...

4. M

Arazi Vitesi Kullanımı ?

Herkese iyi akşamlar 2016 model L200 ile ilgili bir sorum olacaktı.Kullanma kılavuzuna baktım ama tam cevabını bulamadım.Şöyleki aracımı 2 çekerden 4 h veya 4h den 4 hll geçirmek için vitesi boşa alıyorum,istediğim konuma geçmek için düğmeyi cevirdiğimde ne kadar beklersem bekliyeyim ışıkların...
  5. M

2016 L200 Inceleme

Öncelikle tüm arkadaşlara selamlarımı iletiyorum.Forumu yaklaşık 3 senedir takip ediyorum ancak üye olup yorum yazmak bugune kısmetmiş.Bugune kadar hep arkadaşların değerli yorumlarını okuyup pek çok sorunuma çare buldum,benimde artık çorbada bi tuzum olsun istedim :) ve mitsubishi L 200 almak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri