Arama sonuçlarınız

1. Z

Iveco 2007 17m3 Ün Karavana Dönüşümü

Güzel bir çalışma olmuş marifet iltifata tabidir.Bence de iç dizayn modadan ziyade kullanabilirlik esası oluşturur .Araç seçimi çok olumlu 17 m 3 olarak.Aşama aşama ve tamamını da görelim inşaAllah hayırlı olsun takipteyiz.

2. Z

Bir Karavan Imalat Hikayesi

Geçmiş olsun gerçekten üzüldüm bu gibi ahlaka sığmayan işler yapanları tüm karavancılar bilmeli ve birlik olmalı.Bunları iyi tanımalıyız edep yahu ! Baksanıza sorun bir tane değil ki ! Batıda bunların hiç biri olmaz kalite ve iş ahlakı önemlidir.Oysa biz müslümanlardanız dürüstlük ahlak bizim...

3. Z

Mekanik Kapı Kilidi

Pratik olarak ben sunu yapıyorum mersedes audı v.s araclarımda denedim uzun yatıslarda.Kapılar kumanda ile kilitlenecek sadece motor kaputu acık kalacak aküyü söküp alın kaputu kapatın.acmak istediğinizde manuel oılarak soför kapısını acin .Sanırım isinizi görür.
  4. Z

Benim de tevellüd 1955 Türkiyede motor rektifiye ustası idim Ustam Osman selcuktur Bırde Yağmen...

Benim de tevellüd 1955 Türkiyede motor rektifiye ustası idim Ustam Osman selcuktur Bırde Yağmen Ahmet vardı bilirsiniz.35 yasında isvicreye Bursadakı teleferigi kuran vonRoll firmasına mekaniker olarak girdim hobi olarak da oto tamirciliği yaptım simdi emekliyim önümüzdeki yaz döneceğim insaAllah.

5. Z

Mersedes sprınter ve crafteri eledim maliyet yükseliyor ve alacagımız kaliteli işcilik malumunuz...

Mersedes sprınter ve crafteri eledim maliyet yükseliyor ve alacagımız kaliteli işcilik malumunuz kısıtlı.Aralık ocak gibi gelip aracı almalıyım Nısan gibi de imalata sokarız düşüncesindeyim ama gelince mutlaka görüsmek isterim inşaAllah saygılarımla.Hüseyin Ör 05325724822 isvicre 0041768025516

6. Z

Teşekkür ederim 2 ayda bir aracımla gelip gidiyorum 4 ay orada idim zaten misi köyünden cok...

Teşekkür ederim 2 ayda bir aracımla gelip gidiyorum 4 ay orada idim zaten misi köyünden cok akrabam vardır Mavi renk üzeri port bagajlı mersedes bu yaz hep kahvenin önünde idi:)Tabii ki bilginize ihtayac duyacagim bu günlerde 17m3 bir ducato panelvan peşindeyim doly karavan ile de mutfak tuvalet...
  7. Z

İsvicrede ikamet ediyorum lakin doğma büyüme Bursalıyım misi parkına 5 km de oturuyorum...

İsvicrede ikamet ediyorum lakin doğma büyüme Bursalıyım misi parkına 5 km de oturuyorum Çamlıca'da Tanışmak dileğiyle zarif selamlar.
  8. Z

Kampta Yan Komşunuzun Yalnız Bayanlar Olması Sizi ve Eşinizi Rahatsız Eder mi ?

Bizimde hüviyetimizde tevellüt 1955 yazıyor hassasiyetimiz bundandır sayın cirit !!!

9. Z

Avrupa'dan Türkiye'ye Ilk Defa Karavanla...

Bende Solothurn'dan bu sene geçti seneye inşaAllah karşılaşırız ümidiyle.Güzergahım sürekli İtalya Yunanistan Bursa , ege, akdeniz.

10. Z

Hortlatma dediğiniz konuya sizde problemli diyorsunuz ! işte bende bunu söylüyorum olmaması gerek veya konunun kilitlenmesi gerek.Forumculuğu cok iyi bilen biriyim.Kardeslik temiz niyetli dostluk yazılarında buluşmak üzere.

11. Z

Zaman geçmis olması konuyu ortadan kaldırmaz kı ! Forumda olduğu müddetce yeni üye olan gezdiği konulara yorum yapabilir sanıyorum.Şahsen rahtsız edici bir paylasım olmuş.Konunun ucu acık.
  12. Z

Vay canına konuya bakın ! şuyuu vukuundan beter denilen şey bu olsa gerek...(Konuşulması olmasından beter)
  13. Z

Kamp Alanı Oluşturma Önerisi

Çenç oldu :)

14. Z

Propex Isıtıcılar Hakkında Bilgi

Tesekkürler bilgi icin
  15. Z

Kasetli Tuvalet

Bende :))
  16. Z

Pratik Duş Sistemi.. :)

Pratik ve kolay tesekkurler.