Arama sonuçlarınız

1. irfan57

Norveç 2020 Gezi̇si̇

Norwegen 01.08.2020 Bu yıl haziran ayında yapmak istediğim Norweç gezisini malum corona vesilesiyle yapamamıştım. Norveç temmuzun 15 inden itibaren sınırları açınca neden olmasın dedik ve düştük yollara. Daha önce giden Hüseyin abi, serhat 2007, VW T6 camperla nın Norweç gezi notlarını...

2. irfan57

Hollanda Ve Belçika Gezisi

Üç hafta dinlendikten sonra biraz Hollanda ve Belçika yı gezelim dedik. Çünkü Türkiye için daha erken. Ayrıca lale bahçelerini gezmenin de tam zamanı.
  3. irfan57

Kuzey Almanya Gezisi 2018/2019

Kuzey Almanya Gezisi Geçen yıl sonbaharda yaptığım gezimin devamını yapacağım için onu bir paylaşayım istedim. Geçen yıl Ekim ayında havaların iyi gitmesini değerlendirelim dedik. Yaz izininden döneli bir ayı geçmişti dinlendik yeterince. Okulların iki hafta tatil olması sebebiyle gezimizin ilk...

4. irfan57

Çanak Modeli.

İyi akşamlar. Arkadaşlar ben nisan ayında yeni bir karavan almıştım. Üzerinede Türksatı da çeksin diye çanak anten taktırdık. (Megasat Caravanman Compakt). Çanak büyüklüğü: 48 cm. Faka bu yı Türkiye de sadece 3 defa yayın alabildim. Daha sonra hiç çekmedi. Bugünde çanagı söktüler. Motoru...
  5. irfan57

İlk Deneyim: Almanya / Mosel Bölgesi

Merhaba Arkadaşlar, Karavan dünyasına adım atmak maksatlı 02.10./06.10.2017 tarihleri arasında 6,40 m lik bir motokaravan kiraladım. Uzun yıllar hayal ettiğim karavanı almadan önce o hayatı, kamp yerlerini ve aracı biraz tanımak istiyordum. Ezbere bir araç almak yerine biraz tanımak daha...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri