Arama sonuçlarınız

1. C

Cherokee Kk Kızdırma Bujisi Açmıyor

Magnetti marelli bulamadım zaten. Sadece yazdığım iki model mevcut piyasada.

2. C

Birinin tanesi 30 lira, diğerinin tanesi 200 lira, bütçemi zorlayabilir şu ara :) araca zararı olmazsa ucuzundan alayım şimdilik, tekrar arıza yapması halinde kaliteli olandan alırım.
  3. C

Malatya’dayım.

4. C

İşte internette sadece bu iki markayı bulabildim. Aralarında da ciddi fiyat farkı var. Çok ciddi bir fark olur mu aralarında bilemedim. Et.1 germany ve bosch yani bulduklarım.
  5. C

evet sorun o çıktı sanırım, ancak şimdi kızdırma bujilerim de yanmış görünüyor ve onları da değiştirmem gerekiyor. marka olarak öneriniz var mı? et.1 germany ve bosch var sadece piyasada ve aralarında ciddi bir fiyat farkı var, karar veremedim hangisini alacağıma.

6. C

Nitro Kışın Zor Çalışıyor

Ecu ile alakalı sanıyorum, yani ustanın söylediği o. Bilgi vermiyor hata da göstermiyor demişti. Ama yeni götürdüğüm ustaya söyleyeceğim, teşekkürler.

7. C

Bilgiler için teşekkürler, yeni götürdüğüm ustayla paylaşacağım.
  8. C

Tamir gördü enjektörler. Usta da ecu beyniyle alakalı bir şey var ama bilgisayarda hiçbir hata görünmediği için bir şey yapamıyorum diyor. Röleyi değiştirmeye gerek görmedi, sistemi iptal edip düğme takmış. Özetle bulamadı sıkıntıyı, buradan bir sormak istedim bakılması gereken yerler nelerdir...
  9. C

Arkadaşlar merhaba. Aslında aracım Dodge Nitro ama birebir aynı aksam olduğu için ve burası daha aktif olduğu için buraya yazmak istedim. Özellikle kışın sabahları zor çalışan aracımın öncelikle enjektörleri tamir gördü, sonra basınç regülatörü değişti ama kontağı açınca kızdırma bujisi devreye...

10. C

Nitro Kışın Zor Çalışıyor

Arkadaşlar merhaba. Aracımda iki senedir kışın zor çalışma problemi vardı. Usta enjektörleri tamir edilecek demişti ama biraz masraflı olduğu için ertelemiştim. Bu yıl enjektörler tamir edildi, düzelmedi ve aksine daha zor çalışmaya başladı. Sonra basınç regülatörü de değişti ancak durum yine...

11. C

Dodge Nitro Çok Yakıyor - Benzer Segment Araçlar Için Yakıt Düşürme Tavsiyeleri?

Bi bakayım o halde ben yarın detaylı şekilde, ne durumda.
  12. C

Dodge Nitro Çok Yakıyor - Benzer Segment Araçlar Için Yakıt Düşürme Tavsiyeleri?

Yolum düşerse uğrarım mutlaka, teşekkürler. Yağ seviyesi söylediğim gibi bir litreden fazla eksiltmişti. Altına da usta baktı hiç kaçak sızıntı görünmüyor dedi. Motor üflemesine ve egzozdan çıkan dumana ise bakılmadı. Yani ben de baksam anlamam açıkçası. Bu sefer motul 5/40 yağ ile bakım...

13. C

İnternette maalesef hiç yok. En çok olumlu yorum yapılan abd üretimi restore motor onarıcı sipariş ettim bakalım.
  14. C

Eyvallah hocam. 5 40 alayım o halde çok ciddi bir farkı da olmaz sanırım. Ama piyasada mesurs yağ katkısını bulamadım. Restore diye bir marka var tavsiye edilen internette.
  15. C

Yağ olarak motul baya iyi biliniyor hocam, söylediğiniz markayı duymadım açıkçası. Ama yağ katkısı varsa onu değerlendirebilirim, teşekkürler.

16. C

Hocam detaylı bilgi için teşekkürler. Siz de tamir işi mi yapıyorsunuz bu arada? Tamir işi yapıyorsanız yeriniz nerede? Yolum düşerse sizi ziyaret edeyim başka yere gitmektense. Açıkçası daha fazla masraf bekliyordum, tahmini hesaplamama göre buna şükür diyorum şimdilik. Bizim araçlara dodge...
  17. C

Ara tatilde öyle bir şeyler yapma planım var hocam. Öğretmenim, en uygun o dönem gelirim ya da yaza kalır maddi durumları halledemezsem sanırım. Sizlerden usta önerisi rica ederim artık o dönemde tekrar :) belki başınıza gelmiştir diye soruyorum, belki çok geniş bi aralık olacak ama masraf...
  18. C

Maalesef yağ yakıyormuş benim araç. Enjektör için de burada tamirini yapan bulamazsın, yaparız derlerse de aracın daha kötü hale gelir hiç açtırma buralarda dedi benim usta. Bi süre böyle bineceğiz artık, yarın komple filtrelerini de değiştirtip bi bakım yaptırıp motul yağ koyarak takip edeceğim...

19. C

Teşekkür ederim hocam, sizin nitro da sizi yormuş biraz. İnşallah bana da masraf çıkarmaz bu kadar. Evet lastik jant değişikliğinde yakıt fark ediyor biliyorum ama benimki orijinal ebatları için de fazla. Bugün sanayiye gidip hem geç çalışma, hem yağ eksiltmesi hem de çok yakmasıyla alakalı...
  20. C

Baktım hocam, emin olmamakla beraber görünmüyordu sanırım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri