Arama sonuçlarınız

1. Zeynep Cansoylu

Unesco Dünya Mirasi - Küba Trinidad Şehri

Kübaya yolu düşecek veya seyahat planları hayallerinde Küba yer alan dostlarım için mutlaka gidin dediğim bir şehirden bahsetmek istiyorum. Bu arada şehir dediysem Küba standardlarında bir şehir, Türkiye standardlarında Alaçatı diyebiliriz. Evet, konumuz Unesco Dünya Mirası Küba Trinidad şehri...

2. Zeynep Cansoylu

Izmirde Yapılacaklar Listesi: Top 10

haklısınız İzmir de fazlasıyla değişti, ancak arada İstanbul'dan gidince cennet gibi geliyor bana. :) Benim de en üzüldüğüm konu Fuar'ın artık eskisiyle alakası olmaması. Bir de "Bornova bamyası" nedir? Karşılayakalı olarak hiç duymadım, meraktayım. :) Sevgiler
  3. Zeynep Cansoylu

Bir Başkadır Güney Afrika

Ben bu yıl Eylül ayında ilk defa gideceğim ve aşırı heyecanlıyım. Özenip GoPro kamera aldım o derece. :) Bir sorum var size; hiç botla balina gözlemine katıldınız mı? sevgiler

4. Zeynep Cansoylu

New York'ta Mükemmel Burgerin Izinde :)

Bu yazıda 2014 yılı yazında 15 gün geçirdiğim New Yorkta mükemmel hamburger arayışımı ve deneyip onayladığım top 5 listemi anlatıyorum. Çoğu lezzetli burger resimleri, kısa bir okuma Hayatında büyük yer kaplayacak ve çok seveceği şeyleri insan bir şekilde fark ediyor ve hafızası da...

5. Zeynep Cansoylu

Dubrovnikte Neler Yapsak : Top 10

Özellikle güneş yüzünü göstermişken insanın aklı hem azıcık tarih, şehir hayatı hem de azıcık deniz güneş ve partileme içeren tatil rotalarına gidiyor. Hırvatistan’ın güzel sahil kenti Dubrovnik yazın gidilecek en ideal lokasyonlardan. Peki; Game of Thrones'un çekildiği güzel diyar Dubrovnikte...

6. Zeynep Cansoylu

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selamlar, Ben de bugün üye oldum. :) Gündüzleri kurumsal bir işte çalışıyorum ama akşamları, hafta sonları, izinler, resmi tatiller derken bol bol geziyorum. Şimdiye kadar 21 üle gezdim, şehir sayısını sayamadım :) Kendi blogumda gezdiğim yerleri bol bol yazıyorum ZEYNEP CANSOYLU En sevdiğim...
  7. Zeynep Cansoylu

Küba Tütünü Ve Fiyat&kalite Karşılaştırmalı Küba Purosu Alışverişi

Karayiplerin en büyük adası, 11.5 milyon nüfuslu güzel ülke Küba’da en büyük 3. endüstri tütün. O nedenle adanın tarihinde, tarım sektöründe, ticaretinde, turistik aktivitelerinde dünyanın en iyisi olduğu rivayet edilen Küba tütününden yapılan puro ve tütün ürünlerinin yeri çok büyük. Kübayı...
  8. Zeynep Cansoylu

2016 Yılı Top 5 Deneyim Tatilleri Listem

Geçenlerde yeni öğrendiğim bir bilgi sayesinde resmen aydınlandım! Dünyamızın "medeniyet" adını verdiğimiz şehirler, kasabalar, köyler yani yerleşim yerlerini oluşturan alanı sadece ama sadece %3’ü imiş! Bunu öğrendikten sonra dünyanın geri kalan %97 alanına doğanın harikalarına odaklanmaya...

9. Zeynep Cansoylu

Izmirde Yapılacaklar Listesi: Top 10

İzmir’de doğup büyümüş biri olarak uzun zamandır İzmirde Yapılacaklar Listesi yazısı yazmaya çalışıyordum. Resim biriktiriyorum, fikir biriktiriyorum, yazdıklarımı sık sık beğenmeyip siliyorum. Ama sonunda göz bebeğim top 10 aktivite listemi belirledim. Hayatımın ilk 17.8 yılını ve bundan sonra...

10. Zeynep Cansoylu

Pekin'in De Içinde Bulunduğu Kuzey Çin'de Turist Olma Rehberi

Merhaba, Kültürü, temel alışkanlıkları ve hijyen kavramı bizimkinden çok farklı olan Çin’de güzel bir gezi deneyimi geçirmek için dikkat edilmesi gerekenler konusunda keşke birileri gitmeden beni uyarsaydı diye çok düşündüm. Zira tüm Çin araştırmalarımı gidecek yerler, Çin Seddi gezisi ve güzel...
  11. Zeynep Cansoylu

Merhaba, bana ilham veren her seyahati, herkesi, her fikri ve herşeyi yazdığım websitem...

Merhaba, bana ilham veren her seyahati, herkesi, her fikri ve herşeyi yazdığım websitem; http://zeynepcansoylu.com :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri