Arama sonuçlarınız

1. Babaco66

Diferansiyel Havalandırma Delikleri Ne İşe Yarar ?

Merhaba çok güzel açıklamışınız elinize sağlık bir sorum olacak benim ön dif de havalandırma borusu var ancak borunun dibinden yağ sızıyor serviste yeni yağ koyduk gerçi tur ile biraz fazla basılmış olabilir bu hortumun kenarından yağ sızdığı için sıvı çonta ile bu sızdırmayı önlesek bir sıkıntı...

2. Babaco66

Rexton 2 Yolda Giderken Vuruntu Sorunu

Motor kulakları sağlam çıktı şimdi servisten çıktım başka aklınıza gelen bir şey var mı
  3. Babaco66

Motor kulaklarına baktım kopuk yırtık yok ama levye ile kontrol ettiğimde biraz yumuşak gibi geldi

4. Babaco66

Rexton 2 yolda giderken ayağını gaz pedalından çekince çok ufak bir sarsıntı meydana geliyor,ön aks kafalarına baktık sıkıntı yok,şaftlarda boşluk yok,şanzıman kulağı biraz özeelliğini kaybetmiş durumda onuda değiştireceğim.Daha evvelden böyle bir sorun olan var mı acaba.Aracım 2009 2.7 Sürekli...
  5. Babaco66

1995 Model 2.sahibi Olduğum Orjinal 67.000 De Aracımı Satıyorum

İlan numarası 342210526 1995 Jeep Grand Cherokee 5.2 43.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 342210526

6. Babaco66

1995 Model 2.sahibi Olduğum Orjinal 67.000 De Aracımı Satıyorum

Arkadaşlar aracımı satıyorum sahibindende ilan yayınlandığında ilan numarasını da atacağım,aracın 2.sahibiyim arac 1995 Grand Cherooke 5.2 Limited'dir.Orjinal 67.000 mil dedir.Aracta ezilmeden dolayı 1,5 parçası boyalıdır.Motoruna yürüyen kısmına el değmemiştir,ötme ses vs vs yoktur.Araç 7 sene...

7. Babaco66

1995 Grand Cherooke 5.2 Alt Yağlama Ve Diferansiyel Yağı

Merhaba,aracın alt kısmını (İstavroz vs)yağlama yapacağım,standart bir araç gibi yağlama yapacağım ama özellikle yapılması gereken bilmediğim bir yer var mı?Ayrıca gres olarak neyi kullanmam gerekiyor.Bir sorum daha olacak arka difransiyel yağ kaçırmış onu da açıp boşaltıcağım ve sıvı contasını...
  8. Babaco66

1995 5.2 Grand Cherokee Ilk Marşta Almıyor

Teşekkür ederim dediğiniz gibi inanın en azından şu an sistem nasıl çalışıyor söküp kendimiz baktık
  9. Babaco66

İlk olarak cevap veren ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim.Kime sorduysam özellikle yetkili servislere durumu benzin pompasına bağlıyor ve fiyat olarak da işçilik dahil 2.500 TL civarı bir fiyat çıkarıyorlar.Ben de dün depoyu söktüm,Şamandıra ve bağlı olan benzin pompasını...

10. Babaco66

Vallahi dediklerinize katılıyorum doğru,ilk marşta bujilere ateşleme geliyor hepsine teker teker baktık belirli aralıklarla tek bir şey kalıyor bu pompanın ucunda süzgeç var mı?Araba 5 senedir yatıyor yazmıştım bir ihtimal o tıkalı olabilir mi veya pislikten dolayı ilk pompalama yavaş yapılıyor...

11. Babaco66

Vallahi dediklerinize katılıyorum doğru,ilk marşta bujilere ateşleme geliyor hepsine teker teker baktık belirli aralıklarla tek bir şey kalıyor bu pompanın ucunda süzgeç var mı?Araba 5 senedir yatıyor yazmıştım bir ihtimal o tıkalı olabilir mi veya pislikten dolayı ilk pompalama yavaş yapılıyor...
  12. Babaco66

Ateşleme yapıyor,bobin sağlam,distribütör ve kablolar sağlam,benzin pompası benzini pompalıyor ama basıncı daha ölçtürmedim,işin ilginç yanı araba çalıştıktan sonra hiçbir sıkıntı yok ne çalışmasında ne de çekişinde.Basit bir şey ama bulana kadar kafa yoracağız.Yalnız çalıştıktan ve motor...

13. Babaco66

Necip Bey kontağı bir kaç defa açıp kapatıyorum ama olmuyor,akü üzerindeki ışık yeşil tam şarjlı gözüküyor,göstergede ise 14 V gösteriyor.Aracım orjinal 60.000 de bir araç hiç lpg takılmamış ama yaklaşık 6 senedir garajda yatıyor du,arada bir çalıştı tabi benim aklıma gelen bu aracın benzin...
  14. Babaco66

Işık yanıyor ama marş geç alıyor,krank mili sensörünü kontrol etmemi söyledi usta ilk ona bakacağım sonrasında ise benzin basınç regülatörünü söküp geri salım yapıyor mu onu deneyeceğiz
  15. Babaco66

Işığın hemen yanması mı gerekiyor yoksa sonra mı yanacak Necip Bey

16. Babaco66

Teşekkürler Ali Bey
  17. Babaco66

Ali Bey benzin filtresini söktüm,araç 5 senedir kapalı garajda yatıyordu,filtre değiştirdim değiştirirken dediğiniz gibi pompanın basıncını ölçmek amaçlı kontak açtım benzin basıncı yeterince var(El yordamı ile kontrol ettim)araba yattığından pompanın uç kısmındaki süzgeç şişmiş olma ihtimaline...
  18. Babaco66

Aracım orjinal 60.000'de ve hiç LPG takılmadı,dün benzin pompasını kontrol ettim basınçlı bir şekilde çalışıyor,benzin filtresini de tıkanma riskine karşın değiştirdim.İlk marşta uzun şekilde almıyor akabinde tekrar kontak bastığımda alıyor

19. Babaco66

Merhaba aracım sabah veya çalıştıktan 2-3 saat sonra ilk marşta çalışmıyor,çalıştıktan sonra kontak kapatıp bastığımda tek marşta alıyor,servise gittim benzin otomatiği dedi.Başına daha evvelden bu şekilde sorun yaşayan var mı?Sorun denildiği gibi mi.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  20. Babaco66

95 Model 5.2 Kumanda

teşekkürler biraz araştırdım ve oldu paylaşmakta fayda var araç söför koltuğuna oturup kapıları kapatıyoruz,kontağa anahtarı yerleştiriyoruz ama çevirmiyoruz,sonra şöför kapısını açıp manuel olarak kilitliyoruz,anahtarı ikinci konuma yani gösterge ışıkları yanacak pozizyona alıyoruz,daha sonra...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri