Arama sonuçlarınız

1. voyvoda4

Tata Xenon Lastik Ölçüsü Yardım

Syn NKNTR, evet Tatanın kendi fabrika çıkış ölçüleri 205r16 ve 215/75r16 şeklinde lakin sorum o değildi sorum xenon kullanıcılarından kendi orijinal jant üzerinde taban genişliği en fazla kaça kadar lastik kullanılabilmektedir 225 i taşıdığını biliyorum ama 235 ve 245 için jantın genişliği ince...

2. voyvoda4

Tata Xenon Lastik Ölçüsü Yardım

Arkadaşlar selam yaklaşık 6 ay önce babama köyde kullanması için 2010 model 167binkm de Tata Xenon aldık, araç şimdilik beklentilerimizin üzerinde 24-30bin tl arası hidrolik direksiyon, otomatik cam, merkezi kilit, klima, arka Lsd diff kilitli ve100km de 8.2lt yakıt tüketimine sahip Turbo dizel...
  3. voyvoda4

Defender İle İlgili Yardim Lütfen

Balatalarda pek Şıngırtıya benzer ses çıkacaracak parça yok yürüyeni kontrol ettirin derim bir ihtimal aks çubuklarından biri kırılmış olabilir, tık sesine gelince eğer aynı tık sesi birinci vitesde kalkışda da alıyorsanız genelde ön yada arka şaftlarda gevşeme veya mafsallarda kırığa işaret...

4. voyvoda4

Defender Almak Istiyorum

Defenderlar yüzde yüz aliminyum değil 110 luksor da bile Kapı bağlantı dilekleri gibi yerler sacdan ambulans kasa ve pickuplar ise otokar üretimi olduğundan arka kasa kısımlar sacdan diye biliyorum, ön kupa ve yanlar aliminyum sadece, ki aliminyum olsa bile üzerine oturtulduğu iskelet çerçeve...
  5. voyvoda4

Defender Almak Istiyorum

Doğru diyorsunuz sezgin hocam ama asıl tdi lar uctu gitti aynı yilda yapilmis yirmi küsür yaşında iki araç arasında biri düz dizel biri tdi motor 3 kat fiyat farkı olurmu insafsizlik resmen piyasa çok kötü oldu çok değil bundan iki üç sene önce 40-50 arasına tdi alabilirken şimdilerde yapili...

6. voyvoda4

Defender Almak Istiyorum

Merhaba bende 2.5 benzinli var tek araba olarak kullanıyorum şehirici işe gitgel haftasonu kampa gitgel yilda bir iki defa uzun yol tatili yapıyorum, Ankara da oturuyom geçen sene 2000 km antalya ve akdeniz turu yaptım ondan önce Iğdır gittim geldim trabzon, istanbul önceki sene gurcistana...

7. voyvoda4

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

Aynen herkese teşekkürler, yaz kampında görüşmek dileğiyle, toplu fotoların ve çekimlerin paylaşımını da bekliyoruz :) D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. voyvoda4

Ankaradan gidecekler odun için istanbul yolu üzeri, bolu istikametine doğru giderken şaşmaz köprüsünün altından geçtikten hemen sonra ileride sağda TP benzin istasyonu var, istasyona girmeden önce hemen sağa ince bir yol kıvrılıyor oraya girip bir 100m ilerleyince solda Sülün ticareti...
  9. voyvoda4

Mantıklı bir hesap ben yinede garanti olsun gelmeden yol üstü bulabilenler odunlarını alsın gelsin derim en azından bir yada iki çuval sürekli yanacak ateş için boyutuna göre 2 çuval rahat gider bencede, alabilenler riske girmesin derim ben şahsen alıp gelmeyi planlıyorum. D6503 cihazımdan...

10. voyvoda4

Katılım için önceki sayfada bulacağınız şu an 51 kişilik listeyi kopyalayın 52 sıraya kendinizi ve katılımcı sayınızı ekleyerek mesaj yazın listeye dahil olmuş olursunuz, yol konuusnda benim bir bilgim yok daha doğrusu dörtçeker olmayan araçlar için kış lastiğim ve zincir gerekli olduğu...

11. voyvoda4

Kamp alanı için google mapse göksu tabiat parkı yazmanız yeterli olacaktır sanırsam, kamp alanı da işaretlenmiş yerin hemen yanı zira. D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. voyvoda4

1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli 2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli 3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli 4.Ahmet yaman karadeniz ereğli 5.Mert ekici karadeniz ereğli 6.Selahattin mukyen istanbul 7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul 8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul 9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük 10.Alkım...

13. voyvoda4

Aksilik olmazsa Bende eşimle birlikte katılmayı planlıyorum bu sene liste varmı yada nolur nolmaz irtibat numarası? :) D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. voyvoda4

Defender Alacağım Yardım Lütfen...

Benzinli mi dizel mi Efsane konular hiç bitmez :) D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. voyvoda4

Lastik Konusunda Yardım

Oh gerçi 235 ten 285 bir hayli radikal bir sıçrayış olmuş yakıt tüketimini biraz arttırsada yol tutuşu ve görüntü olarak farkı telafi eder eminim. Hayırlı olsun keyifli günlerde kullanın. :) D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. voyvoda4

Lastik Konusunda Yardım

Merhabalar, Lasitkleri aldınız mı bilmiyorum ama ben BF 235/85/16 AT ve kendi kara jantı kullanıyorum, öncelikle şunu söliym 245 ile 235 arası 10mm fark çok birşey farettirmez ikiside aynı ebat sayılır ben gerek yakıt tüketimi gerek se motoru çok yormamak adına defenderın orijinal ölçülerine...
  17. voyvoda4

Defender 90 Pick-up Projesi Için Start Verdik

Hayırlı olsun ve kolay gelsin bakalım nasıl birşey çıkacak ortaya, bu arada MKE sanırım kırıkkaleden aldınız çekici haliyle askeriye çıkması ellerinde daha varmıydı bundan?? bizim sanayideki ustanın işine yarabilir böyle bir defender :)
  18. voyvoda4

Belleğimiz De Sıfırlandı Mı ?

Aynen beklemeye devam maalesef. D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. voyvoda4

Belleğimiz De Sıfırlandı Mı ?

Daha tam çözülmüş değil sanırım Sedat bey çünkü eksik konular var birde LAndrover alt başlıklarla değil, disco, defender, range karışık durumda şimdilik ama server geçişi tamamlansın en kısa zamanda eski düzene kavuşacağını umuyoruz.
  20. voyvoda4

Ben De 110 V8 Ile Aranızdayım :)

Taner Bey Hayırlı olsun ve aramıza hoşgeldiniz, V8 in sesi ve peformansı hiçbir motorda yok, 3.5 mi 3.9 mu motor?karbüatör aracın kalbidir ve anlayan usta bulmak gerçekten zor belkide istanbulu denemelisiniz o konuda düzgün usta önemli, sizink çift karbüratörlü sistem olması gerek rolantide...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

SON KONULAR

Geri