Arama sonuçlarınız

1. M

Transit 4x4 :)

Ynt: Transit 4x4 :) bende 1995 model 120 lik transit var aracımı 4x4 e çevirebileceğim usta varmı acaba

2. M

Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot J9 (asilkanissan)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot J9 (asilkanissan) kolay gelsin bizde bir j 9 almayı düşünüyoruz etrafınızda bildiğiniz bir araç varmı acaba
  3. M

unimog yardım

Ynt: unimog yardım aracımı satıyorum ilgilenirseniz

4. M

Artık Benim de Bir Unimog'um Var.

Ynt: Artık Benim de Bir Unimog'um Var. eski unimogumu geri aldım bakalım brn toplayabilecekmiyim :)
  5. M

1991 Model Kia Besta Hakkında

Ynt: 1991 Model Kia Besta Hakkında bu araçlardan satılık olarak bildiğiniz varmı acaba

6. M

1999 model 4x4 L200 hk

Ynt: 1999 model 4x4 L200 hk ben bugün araca baktım araç sinek öldürücü makina ile geziyor arkasında 800 kg yük var ve bakımsız bir araç araç daha önceki sahibinde takla atmış tavandaki macun yerinden kalkmış, yarım motor yapılmış ama motor bana pek sağlıklı gelmedi. Silivriden Büyükçekmeceye...

7. M

Motorkaravan Olarak Ford Transit Hakkında Herşey...

Ynt: Motorkaravan Olarak Ford Transit Hakkında Herşey... merhaba hep biz transitten, psa grubundan bahsettik fakat atladığımız bmc lere galiba haksızlık ediyoruz. ticari yaşamda yaklaşık 15 yıl 4 farklı bmc kullandım üzerindeki motor nissan şanzıman ve diferansiyel rover. Yani tek kupası bmc...
  8. M

Dodge 4x4 Dizel Karavan

Ynt: Dodge 4x4 Dizel Karavan aracın ön difransiyeli orjinalmi yoksa sonradanmı taktınız (bende dodge var eğer yapılabilirse arazili yapmak istiyorum )
  9. M

Bu da Bizim Dodge

Ynt: Bu da Bizim Dodge bende de aynı araçtan var buna aazi takmamız mümkünmü acaba

10. M

AS 250'yi Adam Etmem Gerek

Ynt: AS 250'yi Adam Etmem Gerek arkadaşlar bendede 84 model 250 lik dodge var buna ön dingil ve arazi şanzımanı takamazmıyım acaba

11. M

Tekerlek Yerine Uygulanan Palet Sistemi; Mattracks

Ynt: Tekerlek Yerine Uygulanan Palet Sistemi; Mattracks biz 2 arkadaş yapmayı kafaya koyduk bile çatalca tarafında fiat ducato ambulansta var. mekanik olarak zor bir şey değil lastik paleti bulabilirsek gerisi kolay. hatta yapmayı düşünen arkadaşlar için lastik palet kısmı hariç 1500 lirayı...
  12. M

Eski l 200 den Neler Yapabiliriz?

Ynt: Eski l 200 den Neler Yapabiliriz? henüz almadım fakat işin üzerinde çalışıyorum

13. M

Ynt: Eski l 200 den Neler Yapabiliriz? araştırdığıma göre magnumların alt yapısının uyduğunu söylediler ön aks ve yavru şanzımanı ve ıvır zıvırına 1500 lira istediler aracıda 3500 liraya veriyolar 7000 lira gibi bir rakama 4 çeker bir araca sahip olabiliriz. Hiç olmassa hurdacıdan dodgelerin...
  14. M

Arkadaşlar merhaba İnternette gördüğüm 1993 model çift kabin L200 ilgimi çekti araca 4000 lira istiyorlar ve aracın motoru ve lastikleri iyi bu aracı ikitellide araştırdığıma göre 4 çeker yapılabiliyormuş. Konu ile ilgili arkadaşların yardımını bekliyorum tşk ederim
  15. M

Bir Samurai'a 1000 TL'ye Neler Yapılır ?..

Ynt: Bir Samurai'a 1000 TL'ye Neler Yapılır ?.. doğru söylüyorsun kendimizden pay biçiyoruz o paralara kılımızı kıpırdatmayız

16. M

Ynt: Bir Samurai'a 1000 TL'ye Neler Yapılır ?.. sallandıracaksın iki ustayı taksim meydanında bak bi daha off roadçılara eziyet edebiliyorlarmı :)
  17. M

Ynt: Bir Samurai'a 1000 TL'ye Neler Yapılır ?.. üç aşağı beş yukarı olabilir diye düşünüyorum. Birazda ustalar ile ilgili. Bende de samurai vardı 2 senede hiç birşey yapamadım ama sattığım arkadaş biraz da elinde birşeyler geliyor iyi duruma getirdi
  18. M

Ynt: Bir Samurai'a 1000 TL'ye Neler Yapılır ?.. artık herkes bir araç toplayabilir

19. M

Gezenbilir Kırklareli Grubu

Ynt: Gezenbilir Kırklareli Grubu Merhaba Mehmet GÜNDÜZ 30 yaşındayım bu bölgedeki faliyetlere katılmak isterim
  20. M

Motokaravan için Midibüs Sınıfına Giren Araçlar Neden Tercih Edilmiyor?

Ynt: Motokaravan için Midibüs Sınıfına Giren Araçlar Neden Tercih Edilmiyor? ruhsata işletmek tüm işlemleri ile 5000 lirayı geçer tahminimce trafik polisine gelince o da tamamen şans

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR