Arama sonuçlarınız

1. Y

Fiyatını Hakediyor Mu?

Merhaba, KLASİK OFF - ROAD 4X4 CJ-6İlan No: 738448202 Sahibinden Satılık 1980 Model 15000 Km Jeep CJ-6 30.111 TL - 738448202 Bu aracı bir süredir takip ediyorum. Fotoğraflardan anlaşılabildiği kadarıyla fiyatını hakeden bir araç mıdır? Teşekkürler.

2. Y

Tenteli Defender Hakkında

Zaten benzinli motorda swap işlemi daha kısıtlı olduğu için tercihimi dizelden yana kullanmak istiyorum. Eğer alırsam arabayı ilerde v184 kullanmak isterim. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. Y

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Gönlüm kapalı kasa almaktan yana fakat maddi durum nedeniyle pick up alıp yavaş yavaş toparlamak daha rahat olacak gibi. N1G olursa her yıl vize gibi daha sıkıntılı olur dediniz. Açık kasayı fiberglas ya da sac ile kapatarak M1Gye çevirebilme imkanımız...

4. Y

Merhaba arkadaşlar. Tenteli defenderın kapalı kasa ya da 130dan farkları nelerdir? Olumlu ya da olumsuz yönleri nelerdir? Defender sahipleri hangi modeli kullanıyor? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. Y

Merhaba

Hocam mesaj kutunuza bakar mısınız? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Y

Defender + Cummins Motor Uygulamasi

Cummins 6bt motor ağırlığı: 1100 lbs (498 kg) Cummins 4bt motor ağırlığı: 745-782 lbs. (337-354 kg) Motor yağı dahil ağırlık. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Y

Yeni model torpido..

Tuncay Bey Fotoğraflar silinmiş. Rica etsem konuya bir kaç örnek fotoğraf koyar mısınız? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. Y

Seri 2 1960 Model

Sizin araç çok güzel olmuş. Sanki en güzeli zamana yaya yaya yapmak gibi geldi bana. Alacağım arabanın yürüyeninde pek sıkıntı yok galiba benim ilk düşüncem motor+şanzıman bakımı ve döşeme yapımı. Onun da aşağı yukarı maliyeti 4-5 bin lira bulur gibi geliyor bana. Sent from my iPhone using...
  9. Y

Seri 2 1960 Model

O konuda kesin bilgiye ulaşamadım ben. Fabrikadan aracın orijinal motorunun üretilmediğiyle alakalı bir belge alınması gerekiyormuş. Ondan sonra pek sıkıntı değil galiba. Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Y

Seri 2 1960 Model

Yok araç benzinli. Bana da bd30 daha uygun gibi geldi. Araç seri 2 mi seri 3 mü onu tam anlayamadım ben. Sent from my iPhone using Tapatalk

11. Y

Seri 2 1960 Model

Yaklaşık masraf nedir sizce? Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Y

Seri 2 1960 Model

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Y

Seri 2 1960 Model

Memlekette ustası varmış orda yapılıp gelecek bana ben de araştırmaya başladım neler yapabilirim diye. İlk olarak da bd30 ya da puma atmak geldi. Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Y

Seri 2 1960 Model

Arkadaşlar uygun bir fiyata seri 2 buldum. Arabanın yaklaşık 5-8 bin lira civarı masraf çıkacak gibi. Almak mantıklı mı yoksa seri 3 daha mı uygun? Ayrıca seri 2 ya da seri 3 e nissan bd30 ya da ford puma uygulanabilir mi? Seri 2 için hidrolik direksiyon mümkün mü? Sent from my iPhone using...
  15. Y

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Arkadaşlar 26 ocakta açılan ihalede kırıkkaledeki defenderlar ne durumda? Bakmaya değer mi? Sent from my iPhone using Tapatalk

16. Y

CJ mi Defender mı?

Merhaba arkadaşlar, Jeep Cj-5, Land Rover Defender, Baja yapılacak bir Vw Beetle arasından hangisini önerirsiniz? Teşekkür ederim. Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Y

Baja Bug

Arkadaşlar bir gelişme var mı? Galiba projeye başlayan var ama onun da fotoğraflarını göremedim. Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Y

Cj-5 Buggy

Bu şekilde bir model de olabilir. Sent from my iPhone using Tapatalk

19. Y

Jeep Cj-5 Buggy

Bu şekilde bir model de olabilir. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Y

Jeep Cj-5 Buggy

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. İnternette buggy yapımı ile alakalı araştırma yaptığımda karşıma hep bu site çıktı. Bu işten anlayanlara birkaç sorum var; -Buggy yapımı için önce hurda bir araba alıp, motoru onardıktan lastikleri yeniledikten sonra kupayı çıkarıp buggy şasesi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri