Arama sonuçlarınız

1. disconnectuserectus

MTA DAN SATILIK 44X4 ARAÇLAR ,TOYOTA LADA VE ÜNİMOG LAR

ilgilenenler için MTA da yine araç satışı var. uzun ve kısa şasi landcruiser, 2 adet unimog, 1 honda crv ve 1 adet GMC. ben çok bekledim bu ihaleyi ama çok zamansız geldi. şimdi imkanlar kısıtlı. belki ilgilenen birileri vardır. saygılar https://www.mta.gov.tr/v3.0/mta/ilan/614

2. disconnectuserectus

Çekme Karavan Ihalesi. Ergazi- Ankara

hocam selamlar. bu başlığı açtığınız için teşekür ederim. bu karavan benimde ilgimi çekti henüz ihale başlamadı ama 2 gündür bakıyorum. karavanı gidip gören var mı. şasi ve iskeleti ne durumda. kaç liraya kadar alınır bilgisi olan varsa ve yanıtlarsa sevinirim. saygılar.
  3. disconnectuserectus

2004 Model Volkswagen Volt Karavan Yapımı

fatih bey güzel günlerde kullanın, yapılan işler ve maliyetleri ile ilgili bilgi verirmisiniz.

4. disconnectuserectus

Duster Yakit Göstergesİ Saçmaladi...!

bizimde dün başımıza geldi. depoyu doldurduk istasyondan çıktık bir diş eksik görünüyor. pompacı bir dümen mi çevirdi dedik. bende merak ettim şimdi.

5. disconnectuserectus

Arazi Aracı Tavsiyesi

Ben de meslek icabı bir çok arazi aracı kullandım kiralık olarak. Cherokee nin yakıtı fazla Discovery nin de. Rav 4 Ün Performansı. Çok iyi olmayabilir. Sizin seçenekler içinde en iyisi hilux ama onun da şasesi uzun olduğu için dere ve tümsek geçişleri ve dar yollarda dönerken sıkıntı olabilir...

6. disconnectuserectus

Mitsubishi L200 Mü ? Isuzu D-max Mı ?

Saglamlik çekiş ve yol tutuşu konusunda isizu daha iyidir. yakıt konusunda Mitsubishi az da olsa daha ekonomik. Ayrıca L200 un arka koltuğu daha geniş ve otomobil konforunda. haliyle kasa hacmi biraz daha küçük. Ayrıca kışın çok soğuk bi yerde yaşıyorsanız isizu da sorun yaşayan arkadaşlar oldu...
  7. disconnectuserectus

1800cc Pajero Pinin Sorusu

Sizin baktığınız araç için özel bi durum mu bilmiyorum ama pinin ler sürekli 4 çeker değil. Hatta klasik bir arazi vites kolu var. El freninin yanında. Sitedeki ilanlara dikkatli bakarsanız görebilirsiniz. Hatta yanılmıyorsam pininlerde ss4i şanzıman olmasi gerekiyor. Yani 4x2 4x4h 4x4L ve...
  8. disconnectuserectus

St Petersburg-ankara

ben araba ile geçen yıl mart ayında ankara dan tiflis e ordan da kazbegi ye gittim. gürcistan içindeki yollar çok kötü ve trafik kalabalık. tek şeritli yollar. ayrıca kazbegiye giderken bir kayak merkezinden geçiyorsunuz. rakım yüksek ve muhtemelen o dönemde karlı olacaktır. polis zincirsiz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri