Arama sonuçlarınız

1. Baris_Akyuz

Antalyada Olan Birileri...

Merhabalar... Hem yaş(16) hemde gelir kaynağım olmamasından dolayı (Baba parası :) ) daha off-road'ı tecrübe edememiş mevcut zevklerden mahrum kalmış biri olarak bu satırları yazıyorum (az kaldi ama 2 yıl sonra benimde 3.0 tdi defender 110sw'um olacak) ufak bir ricam olacaktı (çok ufacacık)...

2. Baris_Akyuz

Maziden esintiler.

İyi akşamlar gezebilir forumunun abileri/ablaları. Öncelikle herkese merhaba. Birkaç gün yoktum. Malum Sınavlar vardı. Ama bir yandan da foruma ne yazayım diye düşünüyordum. Sonra 90 model panelvan transit görünce aklıma bir konu geldi; Öncelikle etrafınızda bulunan...
  3. Baris_Akyuz

Antalya'da bildiğiniz...

Öncelikle iyi akşamlar gezenbilir forumunun değerli abileri/ablaları. Antalya da bildiğiniz demir profil kesen veya üreten(resmi aşağıda)bildiğiniz yer veya kişi var mı ? Yanıtlarınız için teşekkürler.

4. Baris_Akyuz

Bir sorum daha var ama...

Öncelikle iyi akşamlar gezenbilir forumunun değerli abileri/ablaları. Şimdi sorum veya sorunumda diyebilirim şu; Benim aklımda 4 tekeri ufak motoru olan tek kişilik bir taşıyıcı(Araba değil)yapmak vardı. Hatta konu açıp görüş ve düşüncelerinizi de almak istedim. Ama gelgelelim Oğuzhan3434 adlı...
  5. Baris_Akyuz

Bir sorum olacaktı ama..

Öncelikle iyi akşamlar gezenbilir forumunun değerli abileri/ablaları ben aslında daha küçük olmama(14 yaşındayım)rağmen karavanlara gerçekten hastayım. Ama ne yazık ki ne yaşım ne de zamanım var. Aslında benim bir projem mevcut tek kişilik pratik 4 tekerlekli kabini olan küçük bir araba değilde...

6. Baris_Akyuz

Volkswagen crafter 2013 21+1 incelemem

Merhaba gezenbilir forumunun değerli abileri/ablaları. Bugün size servis aracım(okul servisi) olan crafter 2013 21+1 araç hakkındaki Görüşlerimi size aktaracağım. Öncelikle araçın dış yapısı hakkında konuşmak istiyorum. Aracın tasarımı onu aerodinamik bir araç yapıyor hız konusunda bir...

7. Baris_Akyuz

(ilk Konum)fiat Ducato Tecrübem

Merhaba abilerim/ablalarım Bu akşam antalyada oturanlar bilir özdilek alışveriş merkezini. İşte bu alışveriş merkezinin servisine bineyim dedim hem otobüs parasından kurtulur hemde biraz tecrübe edinirim diye. Ben iveco m25 beklerken meğer araç ducato(16+1) imiş. Bende istemeye...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri