Arama sonuçlarınız

1. Baris_Akyuz

Land Defender Ne Kadar Yakıt Tüketiyor

Anlayamazsınız, motorun çıkardığı gürleme sesi harcadığı yaktın kopurmesi HTC Desire 626 cihazımdan gönderildi

2. Baris_Akyuz

Sağlam hocam eski toprak olduğu için parçası uzun süre dayanıyor ve köşeli hatları onun bir arazi aracı olduğunu belli ediyor diyor "Vur beni dağlara taşlara" diye bir Mercedes G veya Porsche macan'dan defender zevki alamazsınız HTC Desire 626 cihazımdan gönderildi
  3. Baris_Akyuz

Yok hocam onlar turbolu turbolu :D HTC Desire 626 cihazımdan gönderildi

4. Baris_Akyuz

Aman..kimse Kendi Çekme Karavanını Yapmasın.!

Alırken fiyatı düşünmüşler artık giderkende arkadan düşer bfbdbdbdb HTC Desire 626 cihazımdan gönderildi
  5. Baris_Akyuz

Hocam daha ehliyetim yok arabamda yok (16 yaşındayım) yani bu pratikte ne yarar/fayda sağlar hiçbir fikrim yok sadece mekanik olarak bilgim var HTC Desire 626 cihazımdan gönderildi

6. Baris_Akyuz

Yolladığınız dosyayı inceledim ve aks yerinin önemi gerçekten fazlaymış bu fren meselesini anlamadım ama yani römörk de fren olsa ne olur olmasa ne olur ? HTC Desire 626 cihazımdan gönderildi

7. Baris_Akyuz

5 nesil tdi motorlar 40 kuruştan fazla yakmaz dizel olmasına bu tasarrufa katkı sağlar (tabi kullananlar daha iyi bilecektir) HTC Desire 626 cihazımdan gönderildi
  8. Baris_Akyuz

V8 yakar hocam, hatta yakmak ne kelime kül eder ama tdi öyle değil daha tasarruflu v8 bir impala bir mustang da olmalı 3 tonluk bir arazi aracında değil (ama hastaları sırf sesi için alır :) ) HTC Desire 626 cihazımdan gönderildi
  9. Baris_Akyuz

Çekme karavanlarada muayene uygulanması hiç fena olmaz aslında en azından böyle ucube çekme karavanlar görmemiş oluruz Allah muhafaza giderken olduda koptu veya makas kırdı arkadaki arabaları tehlikeye atar ve sürücünün hakimiyetini bozar şu ülkede güvenlik önlemi almak için illâ birkaç kişinin...

10. Baris_Akyuz

Hocam hiç tecrübeleri yok ki eline kaynak makinesi alan karavan yapmaya çalışıyor ortaya böyle suntadan raf yapılmış yalıtımı sıfır şeyler çıkıyor en iyisi bilgilendirmek adına bir makale yazıp başta burada sonra başka forumlarda konular açmak (Kâr odaklı bir ülke olduğumuz için bunlar hep...

11. Baris_Akyuz

Bizim 4x4 L300

Merhabalar, Eğer aracınızda klima hazırlığı yapılmışsa çıkma setlerle çok rahat taktırtabilirsiniz ama aracın fabrika çıkışı hazırlığı yoksa tehlikelidir. XT615 cihazımdan gönderildi
  12. Baris_Akyuz

Antalyada Olan Birileri...

Çok güzel yav :D Mercedes her zaman bir başka ya Almanlar bu işlerden iyi anlıyor tabi. XT615 cihazımdan gönderildi

13. Baris_Akyuz

Duster Niçin Satılır?

Logan mvc logdy alabilirsiniz veya biraz eskiye kaçacak ama tempra sw alabilirsiniz minibüs tarzı birşey olabilir t4 ler şu anda 15-20bin arası otomobil ruhsatlı olanlarda mevcut XT615 cihazımdan gönderildi
  14. Baris_Akyuz

Camperlarda Arka Bölümlerde Sarsıntının Azaltılması

Hah şimdi aklıma geldi makas o makas XT615 cihazımdan gönderildi
  15. Baris_Akyuz

Araç Tavsiyesi

Hocam beni dinle ya bütçeyi 30.000 e çıkart ESP li duster yada 25.000 e çıkar temiz l200 ranger d-max falan al çift kabin XT615 cihazımdan gönderildi

16. Baris_Akyuz

Abi sen ne ettin o ne öyle :D Onü mercedesin eski kutu minibüslerine benziyor sanki? XT615 cihazımdan gönderildi
  17. Baris_Akyuz

Havaalani Ekipman Gecisi Acil Yardim

Haldun hocam doğru söylüyor bagaja koyun ama x-ray'dan geçerken sıkıntı olabilir... XT615 cihazımdan gönderildi
  18. Baris_Akyuz

Camperlarda Arka Bölümlerde Sarsıntının Azaltılması

Merhabalar Bahsettiğin araç ort kasa daily Bu tür araçlarda panelvan olanlarda arkada helezon yay yoktur (adını unuttum) amele süspansiyonu vardır amele dediğime bakmayın hummer h3lerde bile var (var) (valla) bu amele yayları normal havalı süspansiyonla değiştirirseniz bayaa rahat edersiniz Ve...

19. Baris_Akyuz

Merhabalar... Hem yaş(16) hemde gelir kaynağım olmamasından dolayı (Baba parası :) ) daha off-road'ı tecrübe edememiş mevcut zevklerden mahrum kalmış biri olarak bu satırları yazıyorum (az kaldi ama 2 yıl sonra benimde 3.0 tdi defender 110sw'um olacak) ufak bir ricam olacaktı (çok ufacacık)...
  20. Baris_Akyuz

Defender 110 Aldık Haydi Başlayalım

Hayırlı olsun hocam Düz dizel mi? Yoksa td falan mı :) Profil resminizdeki ile tanımınız bire bir uyuyor Gayet temiz maaşALLAH Rengine hastayım :) Güle güle kullanın hocam... XT615 cihazımdan gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri