Arama sonuçlarınız

1. 5k3g

Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Hahahaah hahah hahh

2. 5k3g

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Trabzon'dan bi tanede normal adam çıksın ya!
  3. 5k3g

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Uğur bey bu aracı hangi boya fırınına sokacaksınız çok merak ediyorum :)

4. 5k3g

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası İlgiyle takip etmeyi ve tatmin olamayıp gelip yerinde görmeyi planlıyorum Uğur bey. Kolay gelsin...
  5. 5k3g

Duster Kar Zinciri

Ynt: Duster Kar Zinciri Arkadaşlar ben pek bu işlerden anlamam ama affınıza sığınarak bir iki şey yazayım kar zinciri konusunda. 4 çeker araçlara sürekli veya seçenekli olsun farketmeden iki tekerinede zincir takılabilir. 4 çekerin zincire ihtiyaç duymayacağı konusuna ne yazıkki katılmıyorum...

6. 5k3g

RİZE OFFROAD KULUBÜ...RİZOFF....22.01.2012

Ynt: RİZE OFFROAD KULUBÜ...RİZOFF....22.01.2012 Parkur yeri

7. 5k3g

RİZE OFFROAD KULUBÜ...RİZOFF....22.01.2012

Ynt: RİZE OFFROAD KULUBÜ...RİZOFF....22.01.2012 Birde video ekleyelim http://www.youtube.com/watch?v=-AaIgn2b9ME Videodaki uçuşu izlemenizi öneririm.... Birde resim galerisi :) http://www.rizoff.org/galeri/category/6-2012-01-22-rizoff-iyidere-parkuru.html Keyifli seyirler.
  8. 5k3g

08.01.2012 RİZOFF İYİDERE KEŞİF GEZİSİ

Ynt: 08.01.2012 RİZOFF İYİDERE KEŞİF GEZİSİ Hızır Kardeşim bahsetmemiş ama en başarılı araç kendininkiy di. Gerçekten gücünü gösterdi.
  9. 5k3g

RİZE'DE ZJ EVRİM GEÇİRİYOR...

Ynt: RİZE'DE ZJ EVRİM GEÇİRİYOR... sezon açılışında kurdaleyi kesiyorum :)

10. 5k3g

Ynt: RİZE'DE ZJ EVRİM GEÇİRİYOR... tek eksiği kilitleri kaldı sanırım. kazasız belasız iyi günlerde kullanman dileğiyle Hızır çok güzel oldu araç.

11. 5k3g

Ynt: RİZE'DE ZJ EVRİM GEÇİRİYOR... Maşallah
  12. 5k3g

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

13. 5k3g

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Ben size Thule ürünlerini öneriyorum. Thule Rapid Railing 757 tavan taşıma ve
  14. 5k3g

Ynt: RİZE'DE ZJ EVRİM GEÇİRİYOR... Bugün İbrahim ustadaydım. Evlat yatıyordu Maşallah. Çok titiz çalışıyor İbrahim Abi araç üzerinde.
  15. 5k3g

Ynt: RİZE'DE ZJ EVRİM GEÇİRİYOR... Hızır resmi varmı vinçin.

16. 5k3g

Gezenbilir, RizOff, ArdOff ve TrOff Gezisi (4 Aralık 2011)

Maraşal vallahi unuttum. Aklımdan uçuvermiş abi. Kusuruma bakma çok özür dilerim. Unutuvermişim. Zaman ve kanal belli olduğunda haber veririm TRT de olacak.
  17. 5k3g

Gezenbilir, RizOff, ArdOff ve TrOff Gezisi (4 Aralık 2011)

Ömer bey tam ssat veremeyeceğim ama 12:00 dolaylarındaydı sanırım. Kürşat bey yeterki niyetiniz olsun, bir mesaj bir telefon ile biz yine toplanır misafir ederiz. Yeter ki geliyorum deyin :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri