Arama sonuçlarınız

1. O

Satılık 1996 Jeep Grand Cherokee 5.2

Merhabalar, geçen sene satın alıp özenle tüm eksiklerini giderdiğim, 2. kamp aracı olarak tasarladığım aracımı üzülerek satıyorum. Gezenbilir'den değerini bilecek birisine gitmesi tercih sebebim. İlan linki aşağıdadır...

2. O

Zj İç Aydınlatma Sorunu

Aynen öyle olmuş, daha doğrusu takılmış. Biraz kurcalamayla normale döndü
  3. O

Zj İç Aydınlatma Sorunu

Merhabalar, ZJ lerde bildiğiniz üzere aydınlatılmış giriş diye bir özellik var. Kapıları açtığınızda içerideki tüm ışıklar yanıyor ve rahatça giriş yapıyorsunuz. Aynı şey kontağı kapatıp kapıyı açtığımda da oluyordu ancak geçenlerde aracı yıkamaya verdim ve şu anda kontak kapatıp kapıyı açınca...

4. O

Vergi Indirimi 5.2 Zj

Ben de aynı işlem için sigortacıma yazdım. Ancak bir türlü işimi halledemediler. Bu hafta diğer aracımın sigorta işlemleri için aradı. İşi halledebilecek başka bir firmayla çalışacağım artık deyip teşekkür ettim. Şimdi işi bilen düzgün bir sigorta firması arayışındayım. Memnun olduğunuz firma...
  5. O

1996 Jeep Grand Cherokee Kullanıcı Kılavuzu

DM yoluyla mail adresimi ilettim Volkan Bey, teşekkürler

6. O

1996 Jeep Grand Cherokee Kullanıcı Kılavuzu

Merhabalar, yeni aldığım aracım için çok araştırmama rağmen kullanıcı kılavuzu bulamadım. Service manual PDF olarak bulunabiliyor ama kullanıcı kılavuzu yok. Daha önce forumda paylaşılmış ancak linkler ölmüş maalesef. elinde dijital döküman olup paylaşabilecek kimse var mıdır acaba?

7. O

Satılık motosiklet ve tırmanış kaskları (shoei, salewa, marushin)

Merhabalar motosikletimi sattığım için aşağıdaki kasklarımı satıyorum. Shoei gt air wanderer 2. Sadece birkaç kere kullanıldı. Sıfırdan farkı yok. Vizörde görüşü engellemeyen 2mm çizik var. Onun haricinde sıfırdan farkı yok. Buğu vizörü fiyata dahildir. Fiyatı 3000 TL Marushin 777 NX. Iyi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri