Arama sonuçlarınız

1. okanokan

Gezenbilir 9. Geleneksel Kış Kampı; Ercova Yaylası (31 Mart - 01 Nisan)

beklenilen haber gelmiş... aladağlar bekliyorduk ama biraz batı olmuş. ses cıkmayınca farklı planlar yapıldı, bu kampara dahil olmaya çalışacağız. :smiley:

2. okanokan

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

Başlığı göremedim ?
  3. okanokan

süper girişim olmuş :) 24-25 şubat olursa bende dahil olmaya çalışırım. bi topik acmasak mı?

4. okanokan

Ankara Kamp Ekibi

Tarih için 17-18 yada 24-25 şubat düşünülüyor sanırım. konu şuan burada ilerliyor; Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)
  5. okanokan

Ankara Kamp Ekibi

ankara, geleneksel gezenbilir bolu kış kampına gidiyoruz değil mi? :sunglasses:

6. okanokan

umarım bol karlı olur. ne kadar zor, o kadar keyifli. :D organizasyondan tek ricam var; insanları bir araya toparlamak, kaynaştırmak için bişey yapılmalı! geçen sene bir çok kişiyle tanışmayı bırak, birbirimizi göremedik. ana kamp ateşi mi olur, birileri bişeyler çalar söyler mi, sucuk...

7. okanokan

Karavanla Balkanlar Ve Orta Avrupa Gezisi

2018 planlarım içinde buna benzer bir rota yapmak var. karavan parkları haricinde, konaklamayı nasıl yapıyorsunuz? sorun yaşanıyor mu?
  8. okanokan

levent bey, bize hiç yardım etmediniz, bu sene yardım etmeyi düşünüyor musunuz?
  9. okanokan

şubat geldi sayılır... :smiley:

10. okanokan

Araç Üstü Çadır Ve Uygun Araç

ilk tasarımım buydu. fotoğrafları bulabilirmiyim bilmiyorum. (ipad im çalındı) basit ve hızlı çözüm. lakin ruhum bişeyi geliştirmezse rahat etmiyor. bu kullanım şeklinde, kasa herzaman temiz kalması gerekiyor, ıvır kıvırı arabanın içine tıkmak gerekli. malzemeleri kutularda tutmakta fayda var...

11. okanokan

Ankara Kamp Ekibi

merhaba aynı linki bende alabilirmiyim.
  12. okanokan

Motokaravan Masraflari

takip.

13. okanokan

MOTOKARAVANDA KLİMA

Merhabalar, karavanlar için lpg ile çalışan klima sistemleri olduğunu duymuştum, yanılıyormuyum?
  14. okanokan

3.0 hilux kullanıyorum. cadır olarak goliath marka tercih ettim. bir iki güzel fotoğraf bulayım dedim arayınca bulunmuyor :) şöyle bişi;
  15. okanokan

12-13 senedir aktif olarak kamp yapıyorum, bakış acısı doğru ama bu tavan cadırının kullanımı biraz daha geniş gibi. :) geçen sene uzun bir gezi yaptım, hiç durmadan yol aldım, yorulduğumda bir benzin istasyonuna cekip, cadırmı acıp girdim içine, kalkarkalkmaz yola devam şeklinde. cok pratik...

16. okanokan

Son sıraya kendimi ekledim. Muhtemelen cuma gününden katılacağım. Ankara'dan geleceğim. Görüşmek üzere. Yeni 1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli 2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli 3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli 4.Ahmet yaman karadeniz ereğli 5.Mert ekici karadeniz ereğli 6.Selahattin mukyen...
  17. okanokan

Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı

shawa 2500 modelinin manual ve dijital ekranlı seceneklerinin güncel fiyat bilgisini bilen var mı?
  18. okanokan

Araniyor: Toyota Hilux Vigo Kaput Rüzgarlığı - 2010 Model Uyumlu

Merhaba, aynı derdi bende cekiyorum, bu sebeple parça alırken 2009 diyorum. 2010 da hem mk6 hemde mk7 hilux var, karışıyor...

19. okanokan

2016 Hilux Arka Cam Değiştirme Ve Camlı Kabin Yaptırmak

örneği varsa link verebilirmisiniz, merak ettim. l200 lerde vardı, cokta hoşuma gidiyordu. umarım hallolur...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri