Arama sonuçlarınız

1. enisfb

P1491 Hata Kodu Jeep Cherokee Xj

Arkadaslar p1491 hata kodu nedir acaba bilgisi olan var mi?

2. enisfb

Xj Cam Ruzgarligi Ve Tavan Sepeti

Anladim. Cok tesekkurler ilginiz alakaniz icin
  3. enisfb

Abi senin bagajin cok buyuk ve kaba. Ben daha ufak daha sade bisey istiyorum. Aracin sporlugunu bozmucak bisey. Yigit bey aracimi mart ayi gibi aldim acikcasi biraz hor kullanilmis benden once ancak km si dusuktu. Ben on takimlari arazi sanzimaninda bi dislisi motor, diferansiyel, saziman...

4. enisfb

arkadaslar makul mantikli fiyatlara bu urunleri ariyorum ikinci elde olabilir temiz olsun yeter.
  5. enisfb

Merhaba hocam iyi geceler. Ben bikac ay once bi kare kasa aldim. Biraz once bi yazinin icinde...

Merhaba hocam iyi geceler. Ben bikac ay once bi kare kasa aldim. Biraz once bi yazinin icinde lsd pullarindaki sikinti icin yazdiklarinizi okudum ve birebir ayni sikinti bende var. Ayni sesleri yapiyor arac donerken. Bunu duzeltmek icin ne yapmak lazim? Boyle kalmasinin ses cikarmasi disinda bi...

6. enisfb

Istavroz Dislisi 31.8 Mm

Arkadaslar merhaba aracimla donuslerimde arka lastiklerimden gelen ses neticesinde diferansiyelimizi actik ve istavroz dislisinde asinma oldugunu gorduk. Neyse yenisini siparis ettik hemde iki defa ancak parcalar uyumlu gelmedi. Bana gelen istavroz dislileri 30.9 mm geliyo fakat benim disliler...

7. enisfb

Diferansiyel Model Ve Istavroz Disli Olcusu Yardimi..

arkadaslar merhaba 1998 model kare kasa aldim bikac ay once ve arac hakkinda hergun yeni bisey ogreniyorum. Bugun ogrendigim seyse arka diferansiyelimin kare kasanin altindaki orjinal diferansiyel olmadigi. Ancak hangi model oldugunuda bulamiyoruz. İstavroz dislileri ve plakalarin degismesi...
  8. enisfb

Cherokee Np242 J Arazi Şanzıman Dişlileri Lazım!!

Tabiki ankaradan aldim. Serkan abi cok yardimci oldu bana. İki disliden 1800 tl istediler. Ben komple sanzimani 1000 tl ye aldim. Sadece kapagi atip savururken kirmislar ki oda bana lazim degildi zaten. Telefon numarasi ‪+90 531 369 2505‬
  9. enisfb

Cherokee Almak Mi Almamak Mi

Bendede kare kasa hayranlığı vardı ve artık son bulmasını istediğim için daha fazla dayanamayıp yaklaşık iki ay önce 1998 model 4.0 motor limited bir kare kasa aldım. Bakımını yaptırmakla meşgulum hala. İlk başlarda şanzuman difransiyel motor yağlarını filtrelerini vs değiştirdim daha sonra...

10. enisfb

Bu disliyi buldum. Simdi amortisor ve alt denge kollarini aramaktayim

11. enisfb

1998 Cherokee 4.0 Limited Alt Denge Kolları

Evet ondaki benim istedigim parca degildi maalesef
  12. enisfb

Skyjacker 3' Amortisor

Yukseltme kiti skyjacker var 3' yukseltme atilmis amortisorde h 7055 var onlerde arkada da h 7015 var. Ben donanimli araba isinde yeniyim cok anlamam ama pek uydurma kaydirma gibi durmuyor acikcasi. alt takimda degismesi gereken parcalar zaten degistirildi burc vs sadece alt denge kollari kaldi...

13. enisfb

1998 Cherokee 4.0 Limited Alt Denge Kolları

kaynaksiz vs temiz bitane vardir biyerlerde heralde..
  14. enisfb

Skyjacker 3' Amortisor

Amortisor buldum aslinda fakat fiyatlar ucuk daha uygun cikma temiz bisey varsa diye bakiyorum.
  15. enisfb

Skyjacker 3' Amortisor

Arac cherokee 4.0 limited 1998 model. Giresundan yaziyorum

16. enisfb

Skyjacker 3' Amortisor

arkadaslar merhaba aracimda 3' skyjacker marka yukseltme var sag on taraf cukura dusunce kutleme yapiyor. Ses rahatsiz edici boyutlara ulasmak uzere. Amortisoru degistirmek istiyorum artik yardimci olabilecek kimse var mi?
  17. enisfb

Arkadaşlar yardım
  18. enisfb

Bu dislinin karsiligida lazim ama disardan bu parcalar gelmez direk gumruge takilir.

19. enisfb

Yurtdisindan mi getirtin diyosunuz?
  20. enisfb

Arkadaslar yok mu yardimci olabilecek kimse?:(

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR