Arama sonuçlarınız

1. SuperContra

Rrc Kilometre Saati Çalışmıyor.

Merhaba, 1990 model 3.9 v8 otomatik rrc sahibiyim. KM saatim çalışmıyor yolda hızımı göremiyorum ve km sayacı da saymıyor bu yüzden. Bunun km teli mi değişmesi gerekiyor? Veya direk bunu yaptırabileceğim bir yer var mıdır?

2. SuperContra

Defender İçin 4.6 P38 Motor Aranıyor

Merhaba arkadaşlar ve üstadlar 1987 Model Düz Benzinli Defender 110 aracıma P38 4.6 V8 motoru arıyorum. Elinde olan varsa iletişime geçmek isterim. İnternette var olan çıkma motorlara çok yüksek fiyatlar söylediler. Acelem yok fakat 3.5 veya 3.9 V8 seçeneklerini de düşünebilirim. Performansı...
  3. SuperContra

Yeni Bir Defender'cı Geldi!

Herkese merhabalar. Daha önce konu açmıştım araç arıyordum. Sonunda ben de aldım! Geçtiğimiz haftalarda İzmir'e gittim aldım geldim :) Araç 2.5 Benzinli & LPGli Aracı İzmir'de Volkan'dan aldım. Volkan'a da Ozan Tan satmış öncesinde. Burada konu açtığımda Ozan çok ilgilendi sağ olsun. Baya...

4. SuperContra

Adım Adım Defender'a Doğru

Herkese selamlar. Adım Baybars. İstanbul'da yaşıyorum. Bu forumdaki yardımlaşmayı başka hiç bir yerde görmediğimi öncelikle belirtmeliyim. Forumu uzun zamandır takip ediyorum. Ancak yeni üye oldum sayılır. Çok değerli ve bilgili insanlar var burada, hepsine çok teşekkür ediyorum. Ben de...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR