Arama sonuçlarınız

1. S

Ege Turu

Selamlar, mayıs ortası gibi, ayvalıktan kaş'a kadar kamp yaparak gezmeyi planlıyorum. yaklaşık 1,5-2 aylık bir gezi. tek başına gezmek sıkıcı olabileceğinden bi arkadaş arıyorum.

2. S

Dünya Turu Için Yol Arkadaşı

selam, mail adresinizi yazarsanız sevinirim
  3. S

Dünya Turu Için Yol Arkadaşı

selam, mail adresinizi verirseniz sevinirim

4. S

Bisikletle Dünya Turu, Hayattaysan Yaşa

Merhaba arkadaşlar, tarih ne zaman bilmiyorum lakin bisiklete atlayıp 1-2 yıl belki daha fazla dünyayı gezmek niyetindeyim. 38 yaşındayım ve eşlik edecek bir yada iki arkadaş arıyorum. Kendimi bi altı ay kadar finanse edebilirim, youtube yayınları vs. belki sponsor belki şu an tahmin edemediğim...
  5. S

Bisikletle Dünya Turu

Merhaba arkadaşlar, tarih ne zaman bilmiyorum lakin bisiklete atlayıp 1-2 yıl belki daha fazla dünyayı gezmek niyetindeyim. 38 yaşındayım ve eşlik edecek bir yada iki arkadaş arıyorum. Kendimi bi altı ay kadar finanse edebilirim, youtube yayınları vs. belki sponsor belki şu an tahmin edemediğim...

6. S

Tek Başina :( Karavan Ile Kamp Hayatı

lost_1979@list.ru adresinden ulaşabilirsen sevinirim...

7. S

Güney Amerika Yol Arkadaşı

Ynt: Güney Amerika Yol Arkadaşı 6 ay geçmiş olmasına rağmen birinin cevap vermesi yine de hoş tabi :)
  8. S

Ege Turu

İstanbuldan, arabamla ege turu yapmak istiyorum.çadırla kamping alanlarında konaklama şeklinde.balık tutmak denize girmek vs. ve yol arkadası arıyorum. Samsengi79@bk.ru
  9. S

Spontene Dünya Turu

Ynt: Spontene Dünya Turu mailleşelim samsengi79@bk.ru

10. S

Güney Amerika Yol Arkadaşı

Mart Ortası Gibi bir yada iki aylık bir gezi planlıyorum ama tek gitmekte istemiyorum. İlgilenenler olursa bana klavyem50@mail.ru adresinden ulaşabilirler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri