Arama sonuçlarınız

1. suleymancirit

Doğrucu Davut / Evliya Çelebi2 Nerede?

Atılma gerekçesini görüp okuduktan sonra , burada üye olarak kalmak züldür . Hemen acilen yönetimden beni üyelikten atmalarını talep ediyorum , Lütfen ama lütfen üyeliğimin kalıcı olarak tüm topiclerden ve forumdan silinmesini talep ediyorum , siz yolunuza ben yoluma , işiniz ras gelsin...

2. suleymancirit

Doğrucu Davut / Evliya Çelebi2 Nerede?

Darbeye teşebbüsten GHK kararı ile ihraç edilmiş demek , çok üzüldüm , vallahi forumdan tam zamanında elimi ayağımı çekmişim demekki SM-M215F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. suleymancirit

Kocaeli Belediyesi Ormanya Karavan Ve Çadır Kamp Alanı

şimdi gayet iyi anladım zaten bir atasözümüz de var ANLAYANA SİVRİSİNEK SAZ , ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ NOT : doğruları anlatmaktan ve yalnız bırakılmamdan dolayı ; bu forum beni çok yormaya başladığından , bu derya forumdan galiba elimi ayağımı çekme zamanı geldi geçiyor gibi , buna da siz...

4. suleymancirit

tek başına gelen bekar erkek karavancıları alıyorlar , yanında gelen bayanlar ya eşi yada kardeşi akrabası yakını olmasını istiyorlar , evlilik dışı ilişkilere kapalı bir tesis , siz bekar olarak gönül rahatlılığı ile gidebilirsiniz , konu ya bu açıdan bakın lütfen . burada yararlı bir kamu aile...
  5. suleymancirit

aynen öyle , içki içeceksen , eşin olmayan biri ile kamp yapacaksan . başka kapıya gideceksin , burası bir kamu kuruluşu , belediye çok güzel bir tesis yapmış , üstelik ücretsiz , eksiğini aramanın lüzumü yok , teşekkür etmek lazım , evet TAM AİLE YERİ , kural mural tanımayanlar , kuralsız...

6. suleymancirit

ben hanımla bu yılbaşını orda geçirdik , ormanya dan benim gibi herkes memnun ayrıldı , TAM AİLE YERİ bedava elektrik dahil herşey ücretsiz millet hep elektrikli fanlı ısıtıcı ile ısındı , daha nolsun anlıyamadım , sakarya da poyrazlar kamping var günlük 100 TL kural mural istemiyorsanız oraya...

7. suleymancirit

Peugeot Boxer 15m3 Karavan Yapımı 2013 Model 16000 Km'de

arz talep meselesi bu konu karavanda bu tür donanımlara benim hiç ihtiyacımın olacağını düşünmüyorum ancak girişimciler pazar payı olduğunu hesaplayıp talep umuyorlarsa , hemen hiç düşünmeden üretime başlasınlar , biz önünü tıkayan değil teşvik edenlerden olalım , yolun açık olsun kolay gelsin...
  8. suleymancirit

bitirip satışa sunduğun zaman , fiyatı makul olur ve de paramız olursa neden satın almıyalım , kolay gelsin yolun açık olsun kardeşim "Eee ilk yazılımcılardan olursanız desteklersiniz tabiki"
  9. suleymancirit

2013 model 16.000 km , sakın 160.000 km olmasın , 8 senelik araç , yılda 2.000 km , aylık 166 km yol yapmış , yattığı yerde paslanmıştır bu araç , eğer 16.000 km ise iyice bakım ve yağlama yapmadan binmeyin sakın , yolda kalırsınız maazallah

10. suleymancirit

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

30 luk solar poli panel (bazı panellerin üstünde takılı pwm regülatör olabiliyor) 10 amper PWM solar şarj regülatörü ve yeterli kablo ile kendiniz yapabilirsiniz , direk aküye de bağlıyabilirsiniz

11. suleymancirit

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

https://www.bauhaus.com.tr/oto-akuler-aku-sarj-cihazlari-ve-invertorler/noco-noco-genius-g7200-12v/24v-230a-ultrasafe-akilli-aku-sarj-ve-aku-bakim-cihazi-60890126 aracınızın durduğu yere sürekli 220 volt alabiliyorsanız , bu akü şarj cihazını sürekli takılı tutabilirsiniz , akü şarj oldumu...
  12. suleymancirit

Çekme Karavanda Isınmak Için Hermatik Gaz Sobası Veya Dizel Isıtıcı Kullanımı

bu güzel ürünün , Türkiye satışı veya ülkemizde satan , internet satışı var mı , ben pek raslamadım bu güne kadar

13. suleymancirit

Gazipaşa'daki Karavan Kampı Koordinatları...

bende gitmedim ama burası olduğunu söylüyorlar , gidince sahilde rahatlıkla bulunabilir diye düşünüyorum Koru Plajı Ekmel, Cumhuriyet Cd. No:237, 07900 Gazipaşa/Antalya https://maps.app.goo.gl/e1FXAkY4Gp8m4iWb6
  14. suleymancirit

burada en fazla 7 gün kalmaya konaklamaya müsade ediliyor , zaten sıkılmaya başladığınız da da süre bitiyor , hayvanat bahçesi ve kısa sayılmayacak yürüyüş parkurları ve tut ve sal sportif balık tutma göleti var , pazartesi ve kısıtlamadan cumartesi pazar günleri de kapalı , elektrik,su,sıcak...
  15. suleymancirit

İşaretli yer ORMANYA Maşukiye, 41295 Kartepe/Kocaeli yakınında https://maps.app.goo.gl/BJsJUDHx6jF5cGoy9

16. suleymancirit

hemen karşı karşıya petrolün marketi var , temel ihtiyaçlar bulunuyor , 500-800 mt civarında yürüyüş mesafesinde lokal marketler var , 5 km civarında bim,şok,a101,migrosjet var
  17. suleymancirit

Tavan Üstü Plaka Uzerine Çadır Için Yardım

taşıma barlarına , menteşe ile kısa kenarlı bir bazayı bağlayın , açılan tarafına suni deri ile , giriş yapabileceğin kadar bir katlanır yükseklik yap , buyrun size araç üstü çadır , polis otomobile bir şey demezse tabiki , fakat motokaravan da yapan var polis bir şey dememiş , tüv den de geçmiş .
  18. suleymancirit

Ruhsat Karavan Yazısı Hakkında

ruhsatta yolcu sayısı ne yazıyorsa , o kadar emniyet kemerli koltuk yerli yerinde olmadan TÜVTÜRK ten muayenede geçmez , karavanların tüv muayenesinde koltuklar yerli yerindemi ona bakıyorlar bir de arka kapıyı açtırıp şöyle karavana benziyor mu diye gözle süzüp bakıp geçiyorlar , koltuklarda...

19. suleymancirit

Ruhsat Karavan Yazısı Hakkında

yol kenarı tartı istasyonlarına girme konusunu , önceki sahibinden sorun veya resmi dilekçe yazarak sorun veya bir istasyona girip görevlilere sözlü olarak sorun sizin aracınızın girme zorunluluğu olmayabilir
  20. suleymancirit

Koltuk Yerini Değiştirmek

aynı soru benim kafamda da var 2+1 motokaravanın , öndeki sağ yolcu koltuğunu söküp arkadaki 2 li ile muayeneye girip giremeyeceğimi , ben de sordum , muayeneye gir geçmezse ertesi gün muayene tekrarında , koltukları fabrika çıkışlı yerlerine tekrar koyup , muayenedrn geçersin , şansını bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri