Arama sonuçlarınız

1. zihnigonen

Gezi Tecrübesi Olmayan Birisi Nereden Başlamalı?

Maddi durumun nasıldır bilmiyorum ama önce bir kamp ekipmanı hazırla. Her zaman her yerde kalınacak bir yer bulamayabilirsin. Yanında ailen yoksa kamp yapmak daha da kolaydır. Bazen hanımlar her yerde kalmak istemiyorlar. Wikiloc'da rotalar var. Filtreleme yaparak başlayabilirsin. Birkaç gezi...

2. zihnigonen

Hangi Telsizi Almalıyım.

Xiaomi'nin telsiz yaptığını ilk defa gördüm/duydum. Ancak HYT (Hytera) uzun zamandır telsiz piyasasının içinde olup kaliteli telsizler üreten bir firmadır. TA4ZG, 73
  3. zihnigonen

Husky Bizon Vs. Baron 3 Kişilik Çadır

Bende her ikisi de mevcut. Hatta birkaç gün önce bununla ilgili küçük bir inceleme videosu çektim. Bizon modelini çok uzun süre bekledim. Bir türlü gelmeyince Baron modelini aldım. Birkaç yıl onu kullandıktan sonra Bizon modeli de geldi. Onu da aldım. Ancak Bizon modelini kullanıyorum. Aşırı...

4. zihnigonen

Husky Bizon Vs. Baron 3 Kişilik Çadır

Bende her ikisi de mevcut. Hatta birkaç gün önce bununla ilgili küçük bir inceleme videosu çektim. Bizon modelini çok uzun süre bekledim. Bir türlü gelmeyince Baron modelini aldım. Birkaç yıl onu kullandıktan sonra Bizon modeli de geldi. Onu da aldım. Ancak Bizon modelini kullanıyorum. Aşırı...
  5. zihnigonen

Amatör Telsizler Ve Fiyatları Konusunda Yardım Alabilir Miyim?

0 535 655 0015 arayın, bilgi vereyim.

6. zihnigonen

Yurtdışından Aldığım 2 Adet Baofeng Uv-5r Gümrüğe Takılır Mı?

1 tane olsa takılmayabilirdi ancak 2 tane varsa takılma ihtimali var.

7. zihnigonen

Telsizler Hakkında Güncel Birkaç Soru

Amatör telsizcilik sınavı her yıl Nisan ve Ekim aylarında yapılır. Ancak kıyı emniyeti ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde bu yıl Mayıs ayına aldırdık (Türkiye İzcilik Federasyonu her yıl 22-26 Nisan tarihlerinde Çanakkale'de "Milli Bilinç Kampı" düzenlemektedir). Önümüzdeki yıllarda da...
  8. zihnigonen

Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ?

Ynt: Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ? internet 2. el mağazalarından birinde uygun bir fiyata satılıyordu. o yüzden sormuştum. ilandan 2 gün sonra da satıldı zaten. benim aracımda yaesu ft-8900r var zaten de, bunu evime alacaktım, cross olmasa da olurdu. neyse nasip değilmiş. konu...
  9. zihnigonen

Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ?

Ynt: Telsiz Tavsiyesi, Hangi Marka Model Alınmalı ? Burası yeri mi bilmiyorum ama Yaesu FT-7100M hakkında bir bilginiz var mı acaba?

10. zihnigonen

Meskun Mahal Dışında Koruma Amaçlı Tüfek Bulundurma?

Ynt: Meskun Mahal Dışında Koruma Amaçlı Tüfek Bulundurma? ya bu biraz da hobi işi. fişek dolduran makinalar bende de var. babamla küçüklükten bu yana birlikte doldururuz. o yıllarda fişekler bu kadar yaygın/uygun değildi, köy yerinde/dağ başında nereden bulacaksın. dolayısıyla herkes kendi...

11. zihnigonen

Ynt: Meskun Mahal Dışında Koruma Amaçlı Tüfek Bulundurma? orhancengizk kardeşim önerilerin için çok teşekkür ederim. Çok aydınlatıcı bilgiler, arkadaşların birçok sorusuna ve merak ettiği sorulara cevap verdiğinizi düşünüyorum. Ayrıca zahmet edip o kadar şey yazmışsınız, hiçbir noktasında...
  12. zihnigonen

Ynt: Meskun Mahal Dışında Koruma Amaçlı Tüfek Bulundurma? karavanla ilgili herhangi bir yönetmelik, yasa vs birşey yok mu?

13. zihnigonen

Ynt: Meskun Mahal Dışında Koruma Amaçlı Tüfek Bulundurma? 2 motosikletli olayını yakından biliyorum. Benim de motosikletim var ve bununla ilgili bir forumu takip ediyorum. Oradan birisi güneydoğu gezisine çıkan arkadaşlarımızdan haber alamıyoruz, o civarda olanlar yardımcı olabilir mi gibi bir...
  14. zihnigonen

Ynt: Meskun Mahal Dışında Koruma Amaçlı Tüfek Bulundurma? Öncelikle iyi akşamlar. Siz av yapmayacağınız için çok basit birkaç işlem var. 1- Bulunduğunuz yerdeki kolluk kuvvetine polis/jandarma "Yivsiz Tüfek" almak için dilekçeyle başvuruda bulunuyorsunuz. Onlar sizin hakkınızda tahkikat...
  15. zihnigonen

2014 Yılı Üçüncü Dönem Amatör Telsizcilik Sınav Başvuruları Başlamıştır

Ynt: 2014 Yılı Üçüncü Dönem Amatör Telsizcilik Sınav Başvuruları Başlamıştır Ya belki de ikide bir arayıp durmasınlar diye ileri bir tarihi vermişlerdir. Yani umarım... :)

16. zihnigonen

Ynt: 2014 Yılı Üçüncü Dönem Amatör Telsizcilik Sınav Başvuruları Başlamıştır Sınav yapıldığı gün sonuçların açıklanmasına çok şaşırmıştım. Ancak şu haliyle şaşkınlığım daha da arttı.
  17. zihnigonen

Türkiye Geneli Telsiz Frekansları ( Turkey Radio Communication Network )

Ynt: Türkiye Geneli Telsiz Frekansları ( Turkey Radio Communication Network ) görüşlerinize katılmamak elde değil. sınavda tüm soruları doğru cevaplayarak 100 puan aldım, peki ne biliyorum. HİÇ Sitem etmiyorum, gerçekten söylüyorum.
  18. zihnigonen

Ynt: 2014 Yılı Üçüncü Dönem Amatör Telsizcilik Sınav Başvuruları Başlamıştır e yuh

19. zihnigonen

-hayat Gezince Güzel- 15-

Ynt: -hayat Gezince Güzel- 15- Güzel resimler, insanın içi gidiyor. Boş günün oluyor, yağmur yağıyor; açık hava oluyor, insanın işi oluyor.
  20. zihnigonen

Fotoğraflarla Hakkari

Ynt: Fotoğraflarla Hakkari Hakkari'de görev yaptım. Terör olayları olmasa oralar isveç dağlarına bedel. Muhteşem yerler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR