Arama sonuçlarınız

1. krasavchik

Pick-up Camper

Veyahut crawler arazi tipi pick-up üstü karavan Video: https://youtu.be/H7l4w4kr9qE

2. krasavchik

Pick-up Camper

Video: https://youtu.be/_C7p3nY3hiw
  3. krasavchik

Pick-up Camper

Türkiye'de aynı tipte pick-up araçların kasalarına monte edilen kitler mevcut. Pop up tavanlı 3 kişinin konaklayacağı, mutfaklı, güneş paneli olan vs . YouTube da seyretmiştim videolarını firmanın.

4. krasavchik

Mayıs 2021 Rusya'ya Arabayla Tek Başına Gitme Hakkında

Benim bildiğim kadarıyla,4-5 yıl önce öyleydi, adres kaydı olayını, eğer Rus vatandaşı yanında Kalıyorsanız zaten davetiyenin falan oluyor, postahaneden alacağınız formu doldurup, belirli belgeleri hazırlayıp,belirlenen harcı ödüyorsunuz ve doldurduğunuz formun sizde kalacak kısmına posta...
  5. krasavchik

Cummins Motorlu Gazelle Next

Merhabalar. Konunun üzerinden 1 yıl geçmiş. Ama yazalım dedim. Gazel next yeni kasa ve cummins motorla çok uyumlu ve eskisine göre bayağı sağlam ve konforlu. Eğer Rus versiyonlarının aynısı geliyorsa, ABS , Cruise control, klima, yol bilgisayarı, çift hava yastığı gibi özelliklerle geliyordur...

6. krasavchik

Doblo Cargo Maxi Xl Için Muhtemel Proje

Merhabalar.Yaptırdığınız platformları taşınması için nasıl bir çözümünüz var? Gördüğüm kadarıyla platformlar tek parça halinde de? Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. krasavchik

Doblo Cargo Maxi Xl Için Muhtemel Proje

Merhabalar. Sanırım aradığınız dulbaşlığı yatlarda da kullanılan "tetikli duş başlığı" olarak geçiyor. Tetiğe bastığınız sürece su akıyor kapatırsanız akımda kesiliyor. Benimde bir kaç sene sonrası için planlarınçmda var bir tavan çadırlı "mini camper".Tekrar kolay gelsin. Redmi Note 6 Pro...
  8. krasavchik

İki Motosiklet Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan Gezisi (rehber)

Rusya tarafına yapılan tüm gezileri takip etmeye çalışıyorum , nasıl göremedim sizin yazınızı,hayret=-O Çok güzel bir gezi olmuş,yalniz BMW size bayağı çektirmiş:-) Resimleriniz, videonuz özellikle ve güzel anlatımınız icin teşekkürler. Elinize ayağınıza sağlık . Discovery cihazımdan Tapatalk...
  9. krasavchik

Arabayla Tunceli'den Eysk /krasnodar /rusya'ya

Merhabalar. Dün gönderdiğim belgenin üzerine çevirilerinde ekleyerek, nereye ne yazılacağı veya işaretleneceğinin notlarını ekleyerek anlatmaya çalıştım. Şimdi eklediğim Pdf dosyasını açınca,sayfadaki sarı karelerin üzerine geldiğinizde açıklamaları göreceksiniz. Umarım bu yolculuğa çıkacaklara...

10. krasavchik

Ne demek.Yardımcı olabilirsiniz bir nebze olsun ne mutlu bana:-) Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. krasavchik

Merhaba lar.Evet yukarıdakiler sadece pasaport kaydı ve giriş için.Regitratsiya denilen işlem için gerekli kağıtlar.Aracın gümrük kaydı için gerekli formları ekliyorum.Bir örnek te doldurur yüklerim buraya. Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. krasavchik

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Hayır yoktu. Sınırda rutin pasaport kontrolü yapılıyordu. Vizeniz olsun yada vizesiz olsun doldurulması gereken imigration kartı dolduruluyordu. Hepsi bu.Vizeli olarak ta aracımla gidip 3 ay kaldım. Vizesiz olarak ta aracımla gittim,prosedür buydu. Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak...

13. krasavchik

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Yazarken düşündüm, gerçekten görmediniz mi diye[emoji2] bu geziyi! Bu orta asya ve sizin de dediğimiz gibi Rusya'da Baykal gölü civarlarına meraklıyım bende biraz. Bu yüzden bulduğum bütün yazıları okumayı çalışıyorum. Gezilerle ilgili bir kaç Rus sitesinde kaydım da vardır[emoji4] всё будет...
  14. krasavchik

Burada güzel bir gezi var aslında [emoji5] всё будет хорошо!
  15. krasavchik

https://www.gezenbilir.com/index.php?threads/114520/ всё будет хорошо!

16. krasavchik

Kesinlikle okuyacağım. Sizinle tüm konularda hemfikirim. Sadece endişelenmeniz gereken en büyük problem düşündüğünüz şey olmayabilir demek istedim[emoji5]. Güvenlik içinde yapılabilecek tek şey değişik rota planları bence. Orta Asya konusunda herkes fikir birliğinde galiba tehlike konusunda.Ama...
  17. krasavchik

İyi akşamlar. Bence araçla yurtdışına yapılan gezilerin hepsinde ki en büyük tehlike yolculuğun kendisi[emoji4] Gidilen ülke değil. Herhangi bir arıza da yada ufacık bir kazada ne yaparsınız? Bilmediğiniz bir yer ve bilmediğiniz insanların arasında?İnsan Türkiye'de bile artık herhangi birine...
  18. krasavchik

Rusyaya Araçla Nasıl Gidili

Ayrıca Euro doların da 5-6 tl olduğu güzel ülkemde, nerelere gidilir ki[emoji28] всё будет хорошо!

19. krasavchik

Evet "aşağı park" türkçesi, akağaç konusunun hemen yanındadır(şehrin merkezine 10 dk yürüme mesafesinde bu arada Tr'de göremediğimiz birşey olduğu için yazdım).Yakında herkes Google ile evden çıkmadan gezecek böyle giderse zaten özellikle Türkiye'de. Benzin-mazot fiyatları almış yürümüş...
  20. krasavchik

Geçmiş olsun zor bir durum.Ama ilginç olan cezayı ödemeden sınırdan bırakmaları.Bende Trafik cezası almıştım ama gürcü sınırında ödemeden çıkış vermediler.Sizin ki değişik bir durum herhalde? всё будет хорошо!

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri