Arama sonuçlarınız

1. colt45

Satılık Sıfır Kutuda Baofeng Uv5r

kutusunda sıfır. Baofeng uv5r kargo alıcıdan 285 tl.

2. colt45

Baofeng Uv5r Kutuda

baofeng uv5r kutu da sıfır. kargo alıcıdandır. çağrı işareti olan alabilir. fiyat:200tl
  3. colt45

Sıfır Baofeng Uv5r Şeffaf Kulaklık Dahil

sıfır baofeng uv5r el telsiz. kutu içeriği tam. şeffaf (ajan kulaklık) dahildir. kargo alıcıdan. 185 tl. ist/ pendik not: amatör telsiz lisansı olan alıp kullanabilir. TA2IKV

4. colt45

Satılık Baofeng Uv5re El Telsiz

baofeng uv5re el telsizi .sorunsuz bir kere dışarda kullandım. pmr kanallar yüklü..kutu içeriği tamdır. kullanmıyorum. kargo alıcıdan. fiyat:165 tl. Hızlı Resim - 20160217 083646 http://i.hizliresim.com/Vvo7Rn.jpg kartal pendik taraflarında elden görülebilir. not: amatör telsiz lisansı olan...
  5. colt45

Satılık Baofeng Uv5re El Telsiz Kutuda

baofeng uv5re el telsiz. kutusunda. pmr kanal yüklü. kulaklık dahil. kargo alıcıdandır. 195tl.

6. colt45

Satılık Pofung El Telsiz

Merhaba sıfır kutuda pofung el telsiz. 16 kanal. kutu içeriği tam. kargo alıcıdan. fiyat:120 tl. 2 adet var. http://i.hizliresim.com/gAZGAb.jpg

7. colt45

Satılık Baofeng Uv5r El Telsiz Yedek Bataryalı

Merhaba sıfır kutuda baofeng uv5r el telsiz. kutu içeriği tam. yedek batarya var. kayışdağ role ve pmr kanal yüklü. kargo alıcıdan. fiyat:215 tl. amatör lisans sahibi kullanabilir...
  8. colt45

Satılık Huawei G 301 Cep Telf.

Merhaba huawei g301 cep telefon. 2.el faturalı ve garantili aldım kullanmadım. çok temiz. şarz adaptör var. takas yok. fiyat:210 tl.
  9. colt45

Satılık Baofeng Bf888s El Telsiz.

Merhaba kutuda tam aksesuarlı bf888s 16 kanal el telsiz. kargo alıcıdan. fiyat:110 tl...

10. colt45

Satılık Sıfır Kutuda Baofeng Uv-5re El Telsiz

sıfır kutusunda Baofeng uv-5re amatör el telsiz. kutu içeriği tam. dualbant. kargo alıcıdan takas yok. fiyat:210 tl. http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-teknik-elektronik-lisanssiz-telsiz-sifir-kutuda-baofeng-uv-5re-plus-el-telsiz-192307126/detay/

11. colt45

Satılık Amatör Telsiz. Baofeng Uv5re

sıfır kutuda. baofeng uv5re amatör telsiz/radyo dual bant. radyolu kulaklık var. fiyat:250 tl. kargo alıcıdan. 2 adet var.
  12. colt45

Sıfır kutusunda Baofeng uv-5re el telsiz. kutu içeriği tam. istenirse amatör frekans yüklenir. amatör lisansı olan alabilir. Fiyat:235 tl. kargo alıcıdan. TA2IKV cihaz dan 2 adet var.

13. colt45

Waccom El Telsiz Pili Aranıyor.

waccom amatör el telsiz pil(batarya) arıyorum.
  14. colt45

Sıfır kutusunda Baofeng uv-5re el telsiz kutu içeriği tamdır. dual bant amatör telsiz. fiyat:230 tl. kargo alıcıdan amatör lisansı olan alabilir. TA2IKV
  15. colt45

Satılık Yaesu Vx-7r Amatör El Telsiz.

satılık. yaesu vx-7r amatör el telsiz. temiz sorunsuz. yazılarda hafif silinme var. orijinal anten. yedek pil. yeni bel klips. masaüstü şarz adaptörü. fiyat:670 tl.

16. colt45

Satılık Yaesu Vx-7r Amatör El Telsiz

cihaz sağlam sorunsuz ve temizdir. ön üst köşe ve yazılarda hafif silinme var. gri renk. orijinal anten. yeni kılıf.yeni bel klips. yedek pil. masaüstü şarz adaptörü. FİYAT: 700tl.
  17. colt45

Kullanıcı Adı

Forumda sıkıntımı yazacak ilgili yeri bulamayınca buraya yazıyorum. kullanıcı adımı nasıl değiştiririm. profil bölümünde izin vermiyor..
  18. colt45

Yaesu Vx-7 Frekans Ve Ton Girme

Merhaba. Haziran da amatör telsiz sınavına girip lisans aldım. iyisi olsun diye de vx-7 aldım. fakat hiç bir telsizcilik bilgim olmadığından frekans ve ton girip kullanamadım.sadece gülsuyu role ayarını bilen birine yaptırdım mesela yalova keklik role ye ayar nasıl yaparım. tek tek tuşların...

19. colt45

satılık yaesu vertex 146 pmr telsiz

Merhaba ilan panosunda hata veriyor ekleyemedim. Başka model telsiz alacağımdan elimde olan çift takım yaesu vertex 146 pmr lisanssız telsizler satılık. Cihazları telsiz operatörden almıştım sağlam ve bakımlıdır.İnternetde araştırırsanız ne kadar sağlam ve kullanışlı olduğunu anlarsınız.Çift...
  20. colt45

Yaesu vertex 146

Merhabalar. 2.el yaesu vertex 146 aldım 2 ad.takım. tuşların özelliklerini de anlatan türkçe kullanım kavuzu arıyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR