Arama sonuçlarınız

1. hakan.kavakli

10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009)

Ynt: 10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009) Arkadaşlar.. Amacım bu platformda birilerine sataşıp rahatsızlık vermek değil..Bir şekilde o mekan zarar görmüş..Her ne şekilde olursa olsun bu durumu kabul etmeyip savunma yapma pozisyonuna geçmek asıl beni...

2. hakan.kavakli

Ynt: 10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009) Başkalarının sizi karalama ihtiyacı duyması kanaatiniz..sanırım kuruntu..Arkanız da bıraktıklarınızla..ne kadar duyarlı bir oluşum olduğunuz görünüyor..
  3. hakan.kavakli

Ynt: 10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009) Bir şey ıspatlamak durumunda değilim...Sizden başka herkez anladı.. Siz de lütfen Algıda Yetersizlik durumunuzu..Bir Uzmanla paylaşın..çevrenize rahatsızlık vermeyin..

4. hakan.kavakli

Ynt: 10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009) Doğru söylüyorsunuz.. korumak benim tekelimde değil.. Ama anladığım kadarıyla kirletmek sizin tekelinizde.. Ben burda boş politik yazılar yazarak..vakit geçirmiyorum..mevzuyuda uzatmaktan yana değilim..Siz dahil...
  5. hakan.kavakli

Ynt: 10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009) Sayın hanımefendi, Sizinde konuyu anlamama çabalarınıza inanamıyorum.. O görüntülerde savunulacak bir şey olmamasına rağmen.. müsebbibi kim olursa olsun.. Tasvip edilemez.. yapılan organizasyon sayısı 100 de...

6. hakan.kavakli

Ynt: 10. İsoff Off-Road Oyunları - Tekirdağ, Kartaltepe (23-24-25 Ekim 2009) Ufuk bey, Bu konuya müdahilmisin neresinde yer alıyorsun mevzunun bilmiyorum..Biz neden bahsediyoruz..Sen valilik izni, yok belediye..masalları anlatıyorsun pişkinliğin bu kadarına pes..Biz orada yaşıyoruz..ve hep...

7. hakan.kavakli

Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Ben geldim merhaba millet.
  8. hakan.kavakli

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Kızlar iyi akşamlar....
  9. hakan.kavakli

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Asena da isviçreye taşınmış baksana..

10. hakan.kavakli

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Ferdane selam .. Zerrin nasıl oldu...Daha iyidir umuyorum...

11. hakan.kavakli

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Her pazar var..sezon açıldı biliyorsun...
  12. hakan.kavakli

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Sen iyimisin..Durum nedir..Nezaman gelcen bizle....

13. hakan.kavakli

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Fatoş naber... Yok ya buralardayız.....
  14. hakan.kavakli

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) selam..
  15. hakan.kavakli

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Muratcım (Öz) Canım Yarın belki görüşemeyiz erken erken Yeni yaşını kutlamak istedim.. :) İyiki doğdun..İyiki varsın... Sağlık Mutluluk ve Esenlikler....

16. hakan.kavakli

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Herşey için Teşekkürler Ferdane.. Ben ayrılıyorum...Görüşmek üzere.... İyi bayramlar tekrar..
  17. hakan.kavakli

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Anladım...Sen sevgilerimizi ilet iyi baksın kendine..
  18. hakan.kavakli

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Sağol İyiyiz bizlerde... Senden bir ricam var....Zerrincim kötü bir olay yaşamış sanırım..Geçmiş sayfalardan baktım şimdi..Bir ara gripti sanırım ama bu başka bir durum anladığım kadarıyla.. Çok geçmiş olsun dileklerimi ve sevgilerimi iletirsen...

19. hakan.kavakli

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Ferdane nasılsın .. iyi bayramlar.. Ankaraya selamlar....
  20. hakan.kavakli

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Süpersin Muratcım...Mesajı aldık.. Ülke ekonomisi için Elimizden geleni yaparız bayram sonrası... Ahmet sanada teşekkürler,, O güzel düşüncelerin için..Bizlerde sizin için aynı duyguları taşıyoruz... :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri