Arama sonuçlarınız

1. A

Vinç Yerine Alternatif Olabilirmi

Herkese merhabalar... İnternette vinçle ilgili arama yaparken birkaç sitede gerdirme tarzı , vinç yerine kullanılacak bir aparat gördüm. Jun Kaung 01484 Gerdirme 4 Ton 3 Kanca Fiyatı - Taksit Seçenekleri linkten ürüne bakıp kullanışlı olurmu; veya kullanan arkadaşlar varmı bilgilendirirlerse...

2. A

Toyota Yedek Parça

2016 hilux revo aracım için sağ ön far yıkama ve kapağı lazım; araç turuncu renk. Fiyat vermeniz mümkün mü?
  3. A

Actyon Sport Yerden Yükseklik

yanlış hatırlamıyorsam 19cm olmalıydı

4. A

Motor Arızası

Ynt: Motor Arızası aynı sorunbenim aracımda da başıma geldi bir kaç kez; araç resmen baştan sona titriyor şiddetli bir şekilde ama motor çalışmıyor.... bildiğim kadarıyla; internetten yaptığım araştırma sonucunda bu hatayı kontaktan dolayı veriyor araçlar... forumlardan birinde aynı sorunu...
  5. A

Lastik Seçim Önerisi

Ynt: Lastik Seçim Önerisi bf goodrich her türlü ihtiyacınızı karşılayacak türde diyebilirim, asfalt,kar,ıslak yol tutuşu muadillerine göre oldukça iyi...

6. A

araç yükseltme yi nasıl yapabilirim.lift kit mi yoksa get mi?

Ynt: araç yükseltme yi nasıl yapabilirim.lift kit mi yoksa get mi? bizim araclarda dana " lsd difransıyeller " mi var? yoksa yanlışmı anladım...

7. A

Beklediğimiz Makine sanırım budur:)

Ynt: Beklediğimiz Makine sanırım budur:) sut 1 diye tanıtımı yapılan araç butdu sanırım... fiyatları bence actyon sportstan 1-2 gömlek yukarda olur kanısındayım, çünkü normal araç satış fiyatlarındada korando ve actyon arasındada fark bulunmakta, aynı fiyat farkını pikap sınıfındada korurlar...
  8. A

Actyon sports difransiyeller

Ynt: Actyon sports difransiyeller dana 60 a daha çok benziyor bencede... diferansiyelin dana 44 veya 60 olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz... dif üzerinde biryerde yazarmı?
  9. A

actyon sports bozuk yolu hissettiriyor

Ynt: actyon sports bozuk yolu hissettiriyor bana göre sorununuz biraz lastik kaynaklı sanırım, lastik hava basıncını kaç psi de kullanıyorsunuz...

10. A

Ssangyong Actyon Sports 4x4 alıcam..

Ynt: Ssangyong Actyon Sports 4x4 alıcam.. aracı gönüll rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz, ben 10 ayda 25000nin üzerinde yol yaptım ve aracı genelde ava giderken kullanıyorum, aractan yana şu ana kadar en ufak sıkıntım yok, sürüş konforu olarak sınıfındaki diğer araçlardan daha üstün bana...

11. A

23 Ekim 2011 Kemerburgaz Gezimiz (Actyon Sports***)

Ynt: 23 Ekim 2011 Kemerburgaz Gezimiz (Actyon Sports***) Şu bizim araçlara birde diff lock takılabilse tadından yenmez o zaman... aslında araçların üzerindeki diferansiyeller nere üretimi bulabilsek onunla uyumlu diff locku da buluruz kanısındayım. araçta kullanılan diferansiyel mutlaka başka...
  12. A

ACTYON SPORTS YAZILIMLA 170HP OLDU

Ynt: ACTYON SPORTS YAZILIMLA 170HP OLDU mersinden 550 tlye almıştım,ustayada montajı için 20 lira verdim... ama montajında hiçbirşey yok, kendinizde çok rahat yapabilirsiniz.

13. A

Ynt: ACTYON SPORTS YAZILIMLA 170HP OLDU 900 lira çok yüksek ciddende... internetten box türü ürün alıp herhangi bir ustaya taktırabilirsiniz, hatta montajını kendiniz bile halledebilirsiniz... Bende box uygulaması yaptım ve araçtan şu an inanılmaz memnunum, sürüş karakteristiği inanılmaz...
  14. A

Ynt: ACTYON SPORTS YAZILIMLA 170HP OLDU arkadaşlar bugün bende aracımda chip uygulamasını gerçekleştirmiş bulunmaktayım... ben racechip denen box türü bir ürün kullandım ve araç 178 bg ve 376 nm değerlere ulaşmış oldu (katalog verileri aracı dyno'ya sokmadım). aracın ivmelenmesinde hissedilir...
  15. A

actyon sports'a chip tuning

Ynt: actyon sports'a chip tuning yakıt tüketimi hakkındaki bilgileri sabırsızlıkla bekliyoruz...

16. A

actyon sports'a chip tuning

Ynt: actyon sports'a chip tuning yaptığınız işlemin maliyeti hakkında bilgi verebilirmisiniz... birde yakıt sarfiyatınızda nasıl bir değişim sözkonusu artış azalış olarak...
  17. A

SSONGYONG MODİFİYE

Ynt: SSONGYONG MODİFİYE http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=67279.0 bu linkte daha önce bu malzeme hakkında yorumlar yapılmıştı, belki işinizi görür... kullanım olarak bana mantıklı gelen bir ürün bu arada...
  18. A

SSONGYONG MODİFİYE

Ynt: SSONGYONG MODİFİYE alt koruma güzel olmuş ama keşke delikli sac kullansaydınız derim ben... çamurdan sonra temizlik açısından! Bu arada araçtaki ikinci sisler ayrı bir hava katmış araca... Birde tavan sepetini monte ederken direk aracın tavan sacını delerekmi yaptınız yoksa arabanın...

19. A

SSONGYONG MODİFİYE

Ynt: SSONGYONG MODİFİYE fotoğrafları dört gözle bekliyorum.. aracınız 10 numara olmuş, imrenmemek elde değil... Kazasız belasız kullnın inşallah...
  20. A

SSONGYONG MODİFİYE

Ynt: SSONGYONG MODİFİYE alt korumayla ilgili fotoğraf paylaşabilirmisiniz, alt koruma sadece motorun altındamı var yoksa aracın altında arka aksa kadar devam ediyormu?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri