Arama sonuçlarınız

1. hasandivriği

Niva Ya Bir Güzellik Yaptık

karter korumaya NİVA yazısını gömmeyi düşünüyordum . malzeme temini ve işi yapmak için bu gün zaman buldum nasıl olmuş

2. hasandivriği

Dağlara Misafir Olduk 2

sezonun açılış gezisini, bulunmaktan her zaman mutlu olduğum demirli dağı eteklerinde gerçekleştirdim .ileri zamanda da 1 gecelik kamp yapmayı planlıyorum.
  3. hasandivriği

Dağlara Misafir Olduk -1

geçen yıl baharda bizim yaylada 1 gecelik kamp yapmıştım paylaşmak istedim

4. hasandivriği

Doğu Karadeniz Gezimiz

merhabalar yaklaşık 1 yıldan bu yana planladığım 13 gün süren doğu karadeniz gezisini eşimle birlikte sağ salim yaptım . şimdi sizlerle de paylaşmak isterim. gezi güzergahını - divriği-koyulhisar-mesudiye - ordu-giresun-sisdağı yaylası-hıdırnebi yaylası-trabzon-uzungöl-ayder yaylası-huser...
  5. hasandivriği

Bugün Dağlara Misafir Olduk

izin günümde eşimle beraber bizim yaylaya çıktık. yaylacılar henüz çıkmamışlar. bu sene pek kar yağmadığı içinde yollar çamur değildi.dağlar bizi çok güzel ağırladı....

6. hasandivriği

Karadeniz' E Hazırlık

merhabalar yazın yapmayı çok istediğim doğukaradeniz gezisi için tasarladığım tente . altına çadır kurmak veya sadece gölgelik için kullanmak istiyorum.

7. hasandivriği

Yetersiz İç Aydınlatma

merhabalar. bilindiği üzere niviların iç aydınlatması yetersiz . kendimce bulduğum çözümü paylaşmak istiyorum.
  8. hasandivriği

Niva Da Tadilat

Merhabalar mayıs 2013 de aldığım Niva ya Ankara da vinç taktırdım. tam radyatörün önünü kapattığı için yazı bol yüksek hararetli geçirdim . şimdi tadilat zamanı.bilgi ve önerilerinize memmuniyetle açığım. ilk hali böyle.
  9. hasandivriği

Satılık 95 Model Temiz Niva

1995 model ,lpg li ,ruhsata işli.sunroof var tüm aksamları çalışır ve iyi durumda , 170 000 km de lada niva araç sivas divriği de uygun saatlerde aranabilir 05305667126.

10. hasandivriği

2011 Nivada Hararet Sorunu

yeni aldığım 2011 niva da hararet sorunu var. fanlar kırmızı bölgeye gelmeden önce devreye giriyor , fakat 1. vitesle rampa çıkmaya devam edince ibre yükselmeye devam ediyor. radyatör kapağını yeniledim .sistemin havasını iyice aldım ,tam antifriz doldurdum ama değişen bir şey yok.lütfen...

11. hasandivriği

lada niva

2013 nivalar hakkında bilgisi olan varmı. türkiye ye geldimi.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri