Arama sonuçlarınız

1. rast

SVR METRE

Telsizlerde cihazın antene gönderdiği gücü okumak için kullanılan cihaz. CB telsizler in anten ayarlarını yapmakta kullanırdık. Boşta duruyor belki bir işe yarar

2. rast

Vitara Ve Jimny

Merhaba değerli dostlar, Bir Vitara ya da Jimny almak istiyorum.Vitara 4x4 otomatik 130.000 e pazarlıksız inmiş Jimy ise 151.000 civarı. Bütçem çekiştire çekiştire ancak denkleşir ya da ikinci ele bakacağım,benim bilmek istediğim hafif arazide nasıldır,yakış durumu gibi bazı bilgiler.Kullanan ve...
  3. rast

TAHOE 1997

1997 Tahoe'mi satiyorum.Hicbir masrafi yoktur

4. rast

Emeklilikten Sonra Başlayan Macera

Senelerce denizle iç içe yaşayan biri olarak hep çeşitli boylarda bir teknem oldu,balık tutmak ve deniz üzerinde olmak daima keyif verdi bana. İlk teknem,2-2,5m boyunda kano tarzı bir bot idi.O zamanlar pek moda idi,Boğaz da.Marangozlardan rica minnet alabildiğim ahşapları,babamdan aşırıp,çiviye...
  5. rast

Honda Jeep Çeki Demiri

Elimde hiç kullanılmamış honda jeep için çeki demiri mevcut.Orijinal aparatları ile

6. rast

Köyceğiz - Dalyan

[CODE]Köyceğiz,Dalyan da Kaunos ta yaşayan bir arkadaşıma yaptığım ziyarette avladığımız mavi yengeçler: Bu yengeç türü genellikle akarsuların denize döküldüğü deltalarda yaşayan ve lezzeti ile makbul olan bir tür.Dalyan da bir tür koruma altında oldukları için bir hayli bol olarak...

7. rast

FETHİYE DALYAN GEZİSİ

23 Nisan tatilini biraz uzatıp Saros körfezini ve ege sahilini kapsayan bir gezi planlamıştık eşimle.İstanbul-Gelibolu-Çanakkale-Dikili-Çandarlı-İzmir-Çeşme-Alaçatı ve nihayet Fethiye Dalyan a uzanan gidiş dönüş 2200 km lik biir gezi oldu. Dalyan da mavi yengeç avına çıktık sizlerle bir iki mavi...
  8. rast

Tahoe İçin Jant

Tahoe için 16' jant arıyorum "mickey thompson"gibi biraz lastikleri dışarı çıkartacak.Tavsiyelerinizi bekliyorum,şimdiden teşekkürler
  9. rast

Tahoe'de Tartarini

Arkadaşlar nihayet 97 5 kapı bir Tahoe almaya karar verdim.Araçta Taratarini var.Kullanan var mı?Ya da şikayeti olan var mı?

10. rast

OLDSMOBILE BRAVADA

Arkadaşlar; Hepinize merhaba.1997 Oldsmobile Bravada'yı kullanan varmı?Blazer le aynı motora sahip olduğunu biliyorum,ancak " smart track "danilen bir sistemle patinaja düşen tekerleği ya da tarafı kitleyerek ihtiyaç halinde 4X4 oluyormuş.Bu sistemin artı ve eksileri ve arıza halinde arızasının...

11. rast

Tahoe Yakıt Gideri ?..

Arkadaslar; 57 yasima geldim ve 2000cc.uzeri motora sahip bir aracim olmadi.Su an 2001 Scenic bir arabam var "0"km. almistim 180.000 km.yol yaptim ve cok memnunum.Off road olmasa da dag,bayir gezmek ve fotograf cekmek istiyorum,bu arada tekne imalati ilede ugrastigim icin,romork de cekmem...
  12. rast

1994 Jeep Laredo ?..

Arkadaşlar G.Cherooke Laredo 1994 model 4000 cc bir aracı çok uygun fiyata alma şansım var.Bilenlerden ricam bu makineyı idare edebilirmiyim,yakıtı,yedek parçası gibi beni üzer mi? Bu arada aracı ağır arazi şartlarında kullanmayıp hafta sonları binek oto ile gidemediğim yerlere gitmek...

13. rast

LPG Tüketimi

Arkadaşlar merhaba; Cherokee 4000cc motorlu bir araç almayı düşünüyorum.Arazi haricinde şehir içi ve şehir dışı LPG tüketimi hakkında beni aydınlatmanızı rica ederim.
  14. rast

Adana Ne Kadar Ucuz Ve Yaşamak İçin Bir O Kadar Güzelmiş Meğer...

Kurban Bayramı tatilini değerlendirmek üzere eşimle, Ankara,Konya,Adana,Antakya,Mersin,Anamur,Antalya,Fethiye,Dalyan,Çanakkale ve İstanbul güzergahından oluşan kısa bir tur yaptık.Adana'da Bayramın birinci gününü geçirdik.Arkadaşlar,Adana'ya saat 12:00 gibi ulaştık,bu müstesna kente ulaşıncaya...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR