Arama sonuçlarınız

1. karacaoglan

Yaşam Aküsü Boşalması

Merhaba, Pandemi yasakları sonrası karavan hazırlıklarına başladığımda, çekme karavanımıza 1 yıl önce yeni takılan Ritar marka 200 Ah Jel akü tamamen boşaldığını farkettim. Arada bir kontrol edip 220 v enerji verip tamamlıyorum. En son 2 ay kadar önce kontrol ettiğimde tam dolu olarak...

2. karacaoglan

Pandemi De Kamp Yasağı

Pandemi sürecinde karavanla kamp konusunda kısıtlama var mı varsa nelerdir. Sokağa çıkma yasağı günlerinde kamp yapılabilir mi?
  3. karacaoglan

Pandemi De Kamp Yasağı

Karavanla kamp konusunda bu süreçte kısıtlamalar nedir, hafta sonu ya da bayram tatilinde sokağa çıkma yasağı varken kamp yapma konusunda bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim.

4. karacaoglan

Alko Olmayan Şaseye Mover Montajı

Merhaba, Çekme karavanımın şasesi Alko değilmiş. Başka şaseye mover montajı teknik olarak mümkün müdür? Daha önce uygulayan veya konu hakkında deneyimi olan arkadaşların fikrini almak isterim. Şimdiden teşekkürler.
  5. karacaoglan

Çekme Karavan Için Duvar Montajlı Tente Önerisi

Merheba, Çekme karavanımız için 3 metre uzunluğunda 2.5 metre genişliğinde tente bakıyorum. Thule, Fiamma, Dometic vb. markalar mevcut. Bunlar veya benzer markalardan kullanan veya bilgisi olan arkadaşların önerilerini bekliyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

6. karacaoglan

Çekme Karavan Için Kamping Dışı Kamp Alanları

Merhaba, Yeni bir çekme karavan aldık. Kısmetse eşim ve 3 köpeğimizle birlikte karavanlı hayata geçeceğiz inşallah. Urla-İzmir de yaşıyoruz. Önce yakın yerlerden başlayarak deneyim yaşamak niyetindeyiz. Karavanımızda güneş paneli, webasto, klima ve Honda eu20i jeneratör vb her türlü donanım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri