Arama sonuçlarınız

1. yenerh

Vitara'da Çalışırken Sarsıntı Yapıyor.

Selam vitara sever dostlar Benim 1999 jlx otomatik vitaram da rölandi de sarsındı yapıyor direksiyonu tam sağ yada sol yapınca stop ediyor, normal çalışırken hafif sarsındı yaparken ''D'' ye alınca sarsındı bir anlık dahada fazlalaşıyo devir saati 1 den sıfıra inip cıkıyor hafif sarsındılı...

2. yenerh

Vitara benzin bombası

Depodaki benzin pompası lazım en uykun fiyata nereden alabilirim marka öneriniz var mı? araçım 1999 otomatik suzuki vitara jlx ...
  3. yenerh

vitara'da buji değişimi

Arabam 1999 otomatık vitara 1,6 jlx bujileri değişdirecem özel servis de belli bir marka varmı model numarası filan bilgi veririseniz sevinirim..

4. yenerh

Vitara Arka Stop Lambası... 1.6

Arrkadaşlar bir yabancı site de gördüm çok hoş türkiye de bulabilirmiyiz bilgi verirseniz sevinirim.... ;)
  5. yenerh

Vakfıkebirlilerin Yaylası Taşlıoba ve Çevre Yaylaları..

bunlarda benım yaylamdan görunduler.. bahceden siliksa darafına bakış..

6. yenerh

Vitara LPG Yakıt?

1999 model otomatik vıtaram var son zamanlarda çok yakdığını hissedıyorum 8 ay önce modor yabtırdım sübablar ayarlanmadı daha şanzımanın teli kopuk bunların yan etkisi olur mu bir de arkadaşlar sizler ne kadar yakıyorsunuz km de şehir içi şehirdışı(otoyol) bilgilendirirseniz sevinirim teşekkür...

7. yenerh

Vitarada defransiyel değişme

Arkadaşlar bende de 1999 otomatık 1600 vitara var rambalarda çok devirsiz gidiyo devransıyeller değişmesi lazımmış o zaman da asvalt da 120 yı gecmez dıyorlar sizce ne gıbı faydası olur eksi ve artıları nelerdir kaca kac tiş oluyo bu defransiyeller değişme malıyeti ne olur bilgisi olan...
  8. yenerh

Otomatik Vitarada D ve 2 de Gitmeme Sorunu

arkadaşlar benim vitaram 99 model otomatık bir gun önce birden D ye alınca hafıfden ilerlemeye başladığını hissettim gaz verdim sankı tebraj kaçırır gibi ilerledım sonra 2 ye aldım aynısını yapdı daha sonra 1 takdım normal kalkdı sonra dekrar D ve de denedım yıne aynısı hareket etmıyordu bir...
  9. yenerh

VİTARA FREN MUŞURU

fren muşuru bozuldu acaba nerden bulabilirim fıyatından ahberi olan var mı? yada netten alabıleceğim bir yer varmı?1999 vitara jlx 1600

10. yenerh

Vitara Kalorifer Peteği Su Kaçırıyor?

arkadaşlar vitara 99 model otamatık vıtaramın kalorifer beteğinden su kaçırıyor bunun için torpıto sökulmesi lazım dıyorlar betek yapılmazsa değişmesi gerekırmış acaba yabılabılır mı yada yenı betek fıyatından hberı olan varsa yazarsa sevınırım,ilaçla su kesılmışdı fakat antıfırız koyunca yıne...

11. yenerh

Satılık Telsiz Anteni

ARACIMDAN CIKARDIĞIM TELSİZ ANTENIMI SATOYORUM ILGINIZE... http://www.sahibinden.com/avrupa_telsiz_anteni_motifiyeli_-64WQQaXQQ18754151WQQpXQQdisplayitem
  12. yenerh

Vitara da Araziye Bağladığında Asfaltta Sarsıntı

tüm arkadaşlara selam öncelıkle lastiğinize taş gözlerine yaş değmesin dileklerimle mazeretimi arzedeyim. benim vitaramda ön aparatları bağlayınca (lok) kısma getırınce normalde arazıde bırşey yok asvalda cıkınca fazla surat yapınca tıtresim yapıyo içerden arazi kolunu devreye sokmuyorum boşda...

13. yenerh

Suzuki Vitarada LPG Tüketimi

Arkadaşlar bende 1999 model otomatik Vitara var, motor duzenlı olduğu halde yakıt bıraz fazla gelıyor bana, bır de sizin görüşlerınızı alayım. Lovato sıralı sistem var arabam da asfalt da 200 lira yakıyor sehır içi köy arazı de 300 ü aşıyo bazen çok dik yamaclarda daha da ardıyo bu...
  14. yenerh

Vitara'da Bazen D Konumunda Vites Değişmiyor ?..

asvalt da giderken D konumun da bazan binde bir yapıyo bir viesde kalıyo an ki gaz kesıyom basıyom aynı vites de ilerliyo neden olabilir...
  15. yenerh

Suzuki Vitara (1.6 16 Valve JLX) Motor Yapım Maliyeti ?..

arkadaşımda 99 model 1600 16 valve jlx benımkınden var motoru yağ yakıyor bunun yapılması malıyetı kaç lira olur bır bilgısı olan var mı yada başka bır arıza olabılrmı..

16. yenerh

4x4'lerin Off-Road Yarışlarını Nerede Nasıl Seyredebilirim ?..

arkadaşlar bu yarışlar flan oluyo videoları oluyo bunları nasıl seyredebılirim yardımcı olursanız sevınırım saygılar..
  17. yenerh

99 Vitara Sıralı Sistem Lpg ile Km'de Kaç TL ?..

arkadaşlar bende yeni aldım vitaramı 99 model otomatık sıralı sistem var arabamda ayarlarını yeni yaptırdımasvaltda 160 lira yakıyo kmde ama arazıde baya farkedıyo 300 ü buluyo duruma göre 340 a varıyo sizce normalmıdır... değerlerını gaydettım dedi bana 240 ı yukarı geçmez demışdı bana ama yıne...
  18. yenerh

4 Adet Buji Kablosu 180 TL Olurmu ?..

arkadaşlar vıtaramı yenı aldım 1999 mod otomatık trabzon sanayıde bakım yaptırdım.. trıkel kayışı pilyesı harıiç diğer kayışları bujiler buji kaploları şanzıman yağını değişdim yağı benden 500tl çok bahalı servısler hep böle başkada özel srvıs blamadım ilgiden de hiç memnun kalmadım...

19. yenerh

Vitaram Sol Tarafdan Su Alıyor Ne Yapmalıyım ?

arabamı yenı aldım 99 model yanlız anlamadığım bişey var ayak aldı paspas suyun içinde kalıyo buda yetmezmış gibi arka darafa da veriyor döşemeyı sökduk cam aldından gelıyo gıbı yada fıdıllerden ama bulamadık şaşkınlık içerisindeyım camın ald kısmına sılıkonla besleme yapdık gene yok deli...
  20. yenerh

CJ 5 Tipi 64 Model Tuzla Jeep'in Resimleri

ben trabzonn vakfıkebir ilcesinden hasan yener aracımda ısuzu 1900 dizel motor 4 ileri şanzıman arka kilitli devransıyel jantlar lastıkler direksiyon mercedes makas aksamı fort tarnsıt fren sistemi dodke (doç) kendi çabımda toplamışdım satalı 6 ay oldu bursa inegölde belediyede temizlik işleri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri