Arama sonuçlarınız

1. sinan54

Soğucak - Öküzönü - Altınoluk - Kartepe

05.12.2010 pazar günü saat 07.30 Adapazarı Hızırtepe Mahallesinde buluşup 3 araç ve 7 kişi olarak çorbalar içildikten sonra saat 08.00 de yola çıkıldı. harika bir gezi oldu yağmu,kar, karla karışık yağmur gibi değişik hava durumları ile gezmizi kazasız belasız bitirdik. şimdi bendeki fotoğraflar

2. sinan54

Camel Trophy Fotoğrafları

Bana Camel Trophy hep heycen vermiştir. Onla İlgili fotoğrafları ve vidoları izlemek beni heycanlandırır. Bende arşivimde olan Fotoğrafların bir kısmını paylaşmak istedim.
  3. sinan54

Sakarya Hendek Zirvelerinde Gezi (9 Mayıs 2010)

Sakarya Hendek Çamlıca Keremali Dağı gölü ile başlayan gezimiz Yeniyayla,Dırımdırım,Kındıra,Turnalık ve en son Çiğdem yaylasında son buldu.1500 metrenin üzerinde ki bu yaylalarda yaptığımız gezinin fotoğraflarını bu topicte paylaşacağız.

4. sinan54

Sakarya - Pamukova Yaylaları ve Kocaeli Yuvacık Offroad Gezisi ( 6-7 Mart 2010)

Adapazarın'dan saat 16.00 da Rescueteam den; Murat BALCI - Sinan AYCAN ( Suziki Vitara (1.6 V) , Melih ASLAN - Rauf KARAHAN ( Suzuki Jımny) Murat KARAHAN - Murat( soyadını hatırlayamadım beni affetsin) olmak üzere 3 ekip yola koyulduk. Pamukova İlçesine geldiğimizde Pamukovadan 3 ekip katılarak...
  5. sinan54

Soğucak - Kartepe Off - Road Gezisi ve Paintball (14 Ocak 2010)

14 Ocak 2009 tarihinde 6 araç Murat arkadaşımızın orda toplandıktan sonra Soğucak- Kartepe rotası için sabah 09:30 da yola çıktık. Soğucak yaylasında aramıza katılan arkadaşlar ile de araç sayımız 9'a çıktı. zevkl ve bol çamurlu bir gezi yaptık ama bu da yetmedi bunu paintball ile kozlar...

6. sinan54

Willys Jeepster fotoğrafları

willys jeepsterlar

7. sinan54

İnönü Yaylası Kamplı Gezi ( 24-25 Ekim 2009 )

Uzun zamandır arkadaşlarımızın yoğun isteği ile inönü yaylasına gitmek istiyorduk. ve erciova off road şenliği bu işin tuzu biberi oldu. 24 ekim saat farklı saatlerde i,ş durumuna göre yola çıktı. adapazarı modern sanayi sitesinde ekibimiz hareket etti. skoda favorit 4 kişi, mazda 626 4 kişi, vw...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri