Arama sonuçlarınız

1. napuhte

Yedigöller'e Gidecek Olan?

Ynt: Yedigöller'e Gidecek Olan? Yedigöller fotoğrafla/vidyoyla fikir edinilebilecek bir yer değil aslında... Seyir terasının manzarasını ve büyük gölü (o iskeleden canlı canlı görmek çok ayrı) aşağıdaki videodan görebilirsiniz; http://www.youtube.com/watch?v=GD5dpve3Mjk

2. napuhte

Ynt: Yedigöller'e Gidecek Olan? 5 günlük kamptan bugün döndük. Bölgede çalışma olduğu için Turkcell baz istasyonunun jeneratörüne sabah akşam mazot konuluyor, söylediklerine göre yaklaşık 2 ay daha Turkcell çekmeye devam edecekmiş. Diğer operatörler çekmiyor. Mengel yolu Dirgine'ye kadar fena...
  3. napuhte

Ynt: Yedigöller'e Gidecek Olan? Yarın (20 Ağustos) gitmeyi düşünüyorum :) Araştırdığım kadarıyla daha önce gidenler 100 TL ödemiş, taksi durağından fiyat almadım.

4. napuhte

Ynt: Yedigöller'e Gidecek Olan? Taksi ile gitmeye karar verdik, 100 TL civarında tutuyormuş sanırım. Taksiye ortak olmak isteyen var mı?
  5. napuhte

Yedigöller Kampı (yardım)

Ynt: Yedigöller Kampı (yardım) Tur/otostop konusunda son durum nedir? Bu ara gitmeyi düşünen varsa 2 kişilik yer arıyorum... :)

6. napuhte

Merhaba, Yedigöllere kampa gitmeyi planlıyoruz ama araç yok, gidecek olan ve aracında 2 kişi için yer bulunan biri olabilir mi acaba diye sorayım dedim.

7. napuhte

Bolu Yedigöller Kampı

Ynt: Bolu Yedigöller Kampı Gidebildiniz mi? Bazıları telefonlar çekmiyor diyor, bazıları tersini... Son durum nedir? :) Kamp alanı çok kalabalık oluyor mu?
  8. napuhte

Ynt: Yedigöller Kampı (yardım) 17'sinde gitmeyi planlıyorum. (Araç yok) Telefonların çekmemesi sıkıntı...
  9. napuhte

Çakı ve Bıçak Seçimi

Konuyla ilgili şurdaki yorumları okudum; http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=77780.0 Şimdilik balta konusunu askıya aldım. :) Bu arada şöyle bir alet var, herkes yapabilsin diye çizimlerini vs. de yayınlamışlar, işinize yarar sanıyorum; https://www.sparkfun.com/products/11763

10. napuhte

Çakı ve Bıçak Seçimi

Saolun, bugün ulaştı elime, gayet güzel :) @yahoo adresinize bir mail attım... Kampta kullanmak için ufak sağlam sade ve keskin bir balta arıyorum, yerli mal olsun istiyorum, nereden bulabilirim?

11. napuhte

Ynt: Yedigöller Kampı (yardım) 2. hafta benim de bir araca ihtiyacım olacak. :) Tur firmalarının durumunu (tur tarihleri vs.) burada paylaşırsanız sevinirim.
  12. napuhte

Ynt: Yedigöller Kampı (yardım) Temmuz'un 2. haftası gitmeyi planlıyorum ama kesin değil. Benim de aracım yok, bir arkadaşım bırakacak, giderken haberdar ederim. (En kötü; turlarla gitmeyi de düşünebilirsiniz? Sadece yol parasına anlaşıp...) Güncelleme: Telefon hatlarının çekmediğini öğrenince...

13. napuhte

İlk Kamp Deneyimi

Ynt: İlk Kamp Deneyimi Bolu, Abant başlangıç için süper tercih. Geçen sene ilk kampımı tek başıma orada yaptım. Çevrili kamp alanı var, genelde sizin haricinizde 6-7 çadır daha bulunuyor. Kamp alanının sağ tarafındaki ormandan yakacak temin edebilirsiniz. Ormanla kamp arasındaki yol ufak bir...
  14. napuhte

Ynt: Yedigöller Kampı (yardım) Gidebildiniz mi?
  15. napuhte

Çakı ve Bıçak Seçimi

Bora Wild Boar aldım. Teşekkür ederim.

16. napuhte

Çakı ve Bıçak Seçimi

Çok düşünmeye gerek yok zaman, Wild Boar'la devam... Teşekkürler.
  17. napuhte

Uyku Tulumu Seçimi

Ynt: Uyku Tulumu Seçimi Merhaba, Forumda uyku tulumu tavsiyelerine baktım ama direkt yanıt bulamadım; Yedigöller, Abant, İğneada gibi yerlerde Haziran-Ekim aralığındaki kamplar için aşağıdaki uyku tulumu uygun olur mu? http://goo.gl/bjKIh Uyku tulumu için hangi markayı tavsiye edersiniz...
  18. napuhte

Çakı ve Bıçak Seçimi

Merhaba, Kamp için sade ve kaliteli bir bıçak arayışındayım. Yerli olsun istiyorum; Bora'nın Wild Boar modeli hoşuma gitti, fiyat olarak da uygun gibi. Ama ağzının dış-bükey olması içime sinmedi. Ağzı iç-bükey açım olan Serdar Kılıç modeli 40 TL daha pahalı, üzerindeki logo olmasa alırım ama...

19. napuhte

İğneada'da Kamp

Merhaba, Haziran ayı sonuna doğru 3-5 günlük çadır kampı için İğneada'ya gitmeyi düşünüyoruz. Ormanın içinde (sessiz ve göle de yakın olması güzel olur) ve denize yakın bir kamp yeri tavsiye edebilir misiniz? Uygun bir yere araçla nasıl gidebiliriz? Sahili takip edip oradan içeri doğru girmek...
  20. napuhte

Ballıkayalar

Ynt: Ballıkayalar Bugün ya da yarın gitmeyi düşünüyoruz sonrasında hava durumu pek iyi olmayacak sanırım. Eyvallah.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri