Arama sonuçlarınız

1. K

Bolu'da Suzuki Ustası Tavsiyesi

Merhaba Arkadaşlar, Bolu'da ekspertiz yapan bir Suzuki ustası tavsiye edebilir misiniz ? Forumu epey karıştırdım genelde Düzce'de bir ustadan bahsediyor Bolu'daki arkadaşlar. Bir de, Bolu sanayide Mustafa Usta varmış ama o da Land ustasıymış. Sadece ekspertiz yaptıracağım. Bu konuda...

2. K

Kamp İçin Hangi Aracı Almalıyım ?

Merhaba Arkadaşlar, Genel olarakarazi araçlarının konuşulduğu bir bölüm bulamadığım için buraya yazmak zorunda kaldım. 1 yıldır araştırıyorum, daldan dala kondum diyebilirim. - CJ ile başladım yakıtla başedemeyeceğimi anladım. - Series birçok ihtiyacımı görse de şehiriçi ve uzun yolda beni...
  3. K

Vitara Ön Takım+tampon

Arkadaşlar, Sj'nin far + tampon ve ızgarasını söküp 93 model bir Vitara'ya takabilir miyiz ? Teşekkürler

4. K

Pajero Yerine Montero ?

Herhangi bir Pajero'yu Amerika ve İspanya örnekleri gösterilerek MONTERO olarak ruhsata işletmenin bir yolu var mıdır arkadaşlar ?
  5. K

Pajero, Bisiklet Ve Mini Karavan

Merhaba Dostlar, Eski kasa kısa Pajero için değerli fikirlerinize danışmak istedim. 2 adet dağ bisikletini taşımak için stepne bölümünü kullanmayı, stepneyi de Defender'larda olduğu gibi kaput üzerine koymayı düşünüyorum. Ya da stepneye bir yer arıyorum. Tavanda bot ve çadır taşıyacağım için...

6. K

Sandal ve uygun motor seçimi

Arkadaşlar, Özellikle denizde kullanılmak üzere, (ara sıra gölde de olabilir) Fiberglass 2.5 metre sandal için motor tavsiye edebilir misiniz ? Daha net bir şekilde sorayım, ilandaki motoru (4 hp Seagull Deniz MOTORU) denizde deneyen var mı ...

7. K

4x2 - Arazi vitesli Series

Bazı seriesler 4x2 ve H/L arazi vitesi var. Bunlar hangi yılın ya da üretimin modellidir ? Hiçbir yerde net bir bilgi bulamadım. Teşekkürler.
  8. K

bu araçlar defender mı series mi ?

Sitemizdeki yazılardan öğrendiğim, Defender'lar 1989 sonrası başlıyor. Series üretimi ise 1988 de bitti diye görünüyor wikipedia da. Şimdi sitemizdeki duayen üyeler bir kurs açsa defender ile ilgili, direk katılacağım ama böyle bir imkan yok. size danışmak istediğim bu araçlar defender mı...
  9. K

Defender 2.5 hakkında yardım

Merhaba arkadaşlar, (Öncelikle forumu didik didik ettim, birçok konuda bilgi sahibiyim. Ayrıca duayen üyelerimizden Sevgili Göktuğ Bey'in tavsiyesi ile defender 2.5 ile Toyota'nın işimi göreceğini öğrendim. Araştırmasını yaptım. Kendisine binlerce kez teşekkür ederim. Kendisini daha fazla...

10. K

cj8 de cc mi hp mi ?

cj8 üzerinde Motor Hacmi: 1600 cc Motor Gücü: 251 - 275 hp yi mi yoksa Motor Hacmi: 4001 cc ve üzeri Motor Gücü: 101 - 125 hp olanı mı tercih edersiniz ?

11. K

Karadenizli arkadaşlardan tavsiye isteği

Özellikle karadeniz bölgesinde kullanıldığını düşündüğümden bu yöremizdeki arkadaşlara danışmak istiyorum. Sizler takip ediyorsunuzdur. Satılık cj lerin çoğu internette yer alıyor mu yoksa oraya gelip dolaşarak başka alternatifler bulunabilir mi ? Taktım kafaya sağlam bir usta da tavsiye...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri