Arama sonuçlarınız

1. S

kendi hamagımızı yapalım

Ynt: Kendi Hamagımızı Yapalım Selamlar Bahsi geçen hamağı geçen hafta Adrenalin outdoor karaköy mağazasından aldım dediğiniz gibi Atlas outdoor sipariş üzerine getirttiğini ve 3 günü bulacağını söyledi ama yılmadan her dükkana sordum ve Adrenalin outdoordan satın aldım hamağı yine geçen...

2. S

Ballıkayalar Kaya Tırmanışı

Ynt: Ballıkayalar Kaya Tırmanışı Pazar günü planladığımız gibi arkadaşımla Ballıkayalar'a gittik tırmanış için maalesef orada ekipman kiralayacak bir yer olmadığı için spor ayakkabıyla tırmanmak zorunda kaldım eminim kaya tırmanış ayakkabısıyla daha kolay olurdu tırmanmak ama çok keyifliydi...
  3. S

Ynt: Ballıkayalar Kaya Tırmanışı Gitmeyin derken yen basliyanlar icin uygun rota mı yoktur yoksa kiralık ekipman mı bulamayız ?

4. S

Selam Bu pazar günü bir arkadaşımla beraber Ballıkayalar'da kaya tırmanışı yapmaya niyetlendik ama her ikimiz içinde ilk defa olacak ve ekipman namına hiç birşeye sahip değiliz Benim sorum Ballıkayalar'da bizim gibi yeni başlayacaklar için ekipman kiralayan (ayakkabı vs.) yerler ve temel eğitim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri