Arama sonuçlarınız

1. Excursion

Amatör Frekanslarda Roger Beep / ANI Kod'u kullanımı

Ynt: Amatör Frekanslarda Roger Beep / ANI Kod'u kullanımı Selam Şuana kadar bu başlık altında ve diğer forumlarda bu kano hakkında yazılanlardan ben iki sonuç çıkardım. Biri çaka satmak yani gösteriş merakı, diğeri de aşağılık kompleksi. Bu sonuçlara nasıl vardığıma gelince. Resmi telsizlerde...

2. Excursion

Amatör Lisansım Olmadan Amatör Telsiz Kullanabilir miyim?

Ynt: Amatör Lisansım Olmadan Amatör Telsiz Kullanabilir miyim? Konu takibi
  3. Excursion

Türkiye'de CB,PMR,VHF,UHF,HF,MARINE telsiz kullanan tüm operatörlere

Ynt: Türkiye'de CB,PMR,VHF,UHF,HF,MARINE telsiz kullanan tüm operatörlere Konu takibi

4. Excursion

Yurtdışından Telsiz Getirtirken Bizi Neler Bekliyor

Ynt: Yurtdışından Telsiz Getirtirken Bizi Neler Bekliyor Konu takibi
  5. Excursion

Telsiz kullanıcıları veritabanına kayıt olun, tekerlekli sandalye alalım

Ynt: Telsiz kullanıcıları veritabanına kayıt olun, tekerlekli sandalye alalım Konu takibi

6. Excursion

Amatör Telsiz Satış Sitesi

Ynt: Amatör Telsiz Satış Sitesi Konu takibi
  7. Excursion

Türkiye Geneli Telsiz Frekansları ( Turkey Radio Communication Network )

Ynt: Türkiye Geneli Telsiz Frekansları ( Turkey Radio Communication Network ) Konu takibi
  8. Excursion

Amatör Frekanslarda Roger Beep / ANI Kod'u kullanımı

Ynt: Amatör Frekanslarda Roger Beep / ANI Kod'u kullanımı Konu takibi

9. Excursion

BAOFENG UV-5R mi WOUXUN mu

Ynt: BAOFENG UV-5R mi WOUXUN mu Konu başlığından çok farklı bir yere ulaşmış ama neticede çok fazla bilgi edinmiş olduk. Bilgileriyle bizleri aydınlatan arkadaşlara teşekkürler. Konu takibi

10. Excursion

Kim Hangi Telsiz Kanalını Kullanıyor?

Ynt: Kim Hangi Telsiz Kanalını Kullanıyor? Konu takibi
  11. Excursion

Amatör Telsiz İstasyonu ( Komple ) satılıktır.

Ynt: Amatör Telsiz İstasyonu ( Komple ) satılıktır. Konu takibi

12. Excursion

(Hibe) WOUXUN KG-UVD1P / BAOFENG UV5 Anten konnektörleri (Hibe)

Ynt: (Hibe) WOUXUN KG-UVD1P / BAOFENG UV5 Anten konnektörleri (Hibe) Öyle ama sende bu azim varken sırtın yere gelmez. Ben de bir adım yanındayım.Varsa yapabileceğimiz birşey, başım gözümle birlikte. Bir alo de yeter.
  13. Excursion

Ynt: (Hibe) WOUXUN KG-UVD1P / BAOFENG UV5 Anten konnektörleri (Hibe) Valla ya bende anlamadım bişey. O kadar uğraştım yazamadım. Şükür çözülmüş sorun.
  14. Excursion

YAESU FT-817 için Mosfet Transistörler - 2SK2925

Ynt: YAESU FT-817 için Mosfet Transistörler - 2SK2925 Ulaşmaz olurmu, hemde nasıl ulaştı. Tamam sen kapat ilanı baba. Diğer forumlarda görüşürüz nasıl olsa.

15. Excursion

Ynt: YAESU FT-817 için Mosfet Transistörler - 2SK2925 Ambalajı açmama uyarısı yapmanız iyi olmuş. Biz merak eder kurcalardık kesinlikle. Şimdi tövbe billah dokunmam.Servis ne yapacaksa yapsın artık.
  16. Excursion

Ynt: (Hibe) WOUXUN KG-UVD1P / BAOFENG UV5 Anten konnektörleri (Hibe) Akşam tam diyecektim ki telefon numarası bırakın ilana diye ama siz benden hızlı davrandınız. Numaranızın olması iyi oldu. Çünkü bizim insanlarımız genele iletişim bilgisi yazmaktan çekiniz biraz.
  17. Excursion

Ynt: YAESU FT-817 için Mosfet Transistörler - 2SK2925 Kargo mesajını aldım. Çok teşekkürler.

18. Excursion

Ynt: (Hibe) WOUXUN KG-UVD1P / BAOFENG UV5 Anten konnektörleri (Hibe) Amin, sağolasın. Valla senin işin de gerçekten zor hocam. Bana sorsan kesinlikle yapamam. Her sene yer değişcen. Ama bu son iş harbiden iyi olmuş. En azından aile için.
  19. Excursion

Ynt: (Hibe) WOUXUN KG-UVD1P / BAOFENG UV5 Anten konnektörleri (Hibe) Valla ne diyim.Hakkınızda hayırlısı olur inşallah. Bu arada çağrı kotlarının hakkınıda veriyonuz maşallah. Seyyar Merkez, Gezen 54. Ben ilk gördüğümde anlam verememiştim ama şimdi daha iyi anlıyorum. Allah yardımcınız olsun.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR