Arama sonuçlarınız

1. jugu

Odunpazarı Motofest 2014 Eskişehir 28-29-30-31 Ağustos

Selam Gezenbilir'in ikitekerleri. Pek bir araya gelemiyoruz diye çokça yazdık farklı başlıklarda. Ben de böyle bir festivalde gezenbilirin ikitekerleri olarak bir araya gelebileceğimizi önermiştim.Hem gezenbilir ailesinin de böyle bir ortamda bir yeri olması güzel olur tahmin ediyorum. Daha...

2. jugu

Defender'a Üzücü Giriş Ve Motor Veya Blok İhtiyacı

Merhabalar, Nihayet oydu buydu derken Defender'da karar kılıp aldım. Aldım almaya ama ilk dakika golünü aynı gün attı.Gönül isterdi ki ben de "nihayet kavuştum" gibi bir başlık ile güzel güzel hevesimi anlatayım ama maalesef... Önceki aracımda başıma kapak çatlağı gelmişti. Bu araçta da sabah...
  3. jugu

Aranıyor Defender Veya Samurai (sj)

Selamlar, Malum ilan sitelerinde araçlara bakıyorum ancak forumdan bildik bir araç olursa içim daha rahat olur diye buraya da yazmak istedim. Samurai veya sj için bütçemi 12.5 diyebilirim (Ankara'da yaşadığım üzere hard top olması şart , yapılı olması da tercihim bir miktar daha zorlayabilirim...

4. jugu

Defender 2.5 Vs Disco 1 Yakıt Tüketimi

Selamlar, Bu iki model arasında gidip geliyorum. Vergi ve yakıttan üzüleceğim için Disco 1 3.5 v8 den vazgeçmiştim ki forumları şöyle bir okuyayım dedim, defender (alacağım araç series III ) 2.5 benzinli (lpg'li) yakıtı da neredeyse aynıymış. Gerçekten böyle midir bu durum ? Biri 8 silindir...
  5. jugu

Xj 2.1 Td Nedir Ne Değildir

Merhaba, Suzimi sattıktan sonra düşünmeye başladığım çok tercih edilen modellerdne biri xj. Ancak işletim maliyetleri bir japona göre yüksek olduğundan bir süre elemiştim. Gerek yakıt gerek parça yönünden. Şimdi bir 2.1 td araç var. Eğer takip eden veya bilen varsa ilanı şu...

6. jugu

Eskişehir Motofest 2

Merhaba, Çok güzel bir festivali geride bıraktık.Gerek organizasyon, gerek katılımı ile gerçekten çok başarılı bir festivaldi.Bunu burada paylaşmamın sebebi böyle başarılı ve yüksek katılımlı organizasyonlarda grup halinde hareket etmenin önemi(her ne kadar kendim yalnız yolcuğuluğu tercih etsem...

7. jugu

Uçamayan misafir güvercin için bilgi ihtiyacı

Herkese merhaba, Yeri değil belki ama yine en ilgili burayı bulabildim yanlış olduysa şimdiden pardon.Sabah aşağıda uçamayan bir güvercin gördüm, ne yazık ki ayakta da duramıyordu, aldım getirdim, terasa koydum.Zorla morla biraz su, ekmek yedirip içirdim sağına soluna baktım yara bere...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri