Arama sonuçlarınız

1. tanerer

Paris, Aralık 2012

0 km. 3 serisi bir BMW ile Aralık başı test sürüşü yapma imkanı bulunca Dortmund-Paris arası bir haftasonu gezisi yaptık. Kısaca özetliyorum merak edenler için fırsat buldukça resim gönderirim. Toplam Km. : 1.480 km. Diesel yakıt maliyeti : 130 Euro Süre : Cuma 12:00 - Pazar 22:00 Rota ...

2. tanerer

Almanya'da Satılık Karavanlar

Almanya'da karavan kiralama şirketleri yaz sezonu kiralanan araçlarını sezon sonunda hemen satılığa çıkartırlar. Ben de 11 kasım pazar günü kiralama firmalarından birinin açık garajına araçlara bakmaya gittim. Aslında onlarca araç var ama ben sadece bir kaçının fotoğrafını buraya yüklüyorum...
  3. tanerer

30 Kasım -3 Aralık 2012 Paris

Kasım sonunda Paris'e aşağıdaki rotadan bir uzun haftasonu gezisi yapacağız. (Eşim ve kızım ile) Rota üzerindeki veya Paris'deki gezilecek görülecek yer tavsiyelerinizi beklerim. Gezi sonrası resimlerimi burada paylaşmayı umuyorum. Teşekkürler Taner...

4. tanerer

Caravan Salon 2012 Düsseldorf Fuarı

Sizlerle Caravan Salon 2012 Düsseldorf Fuarında çektiğim resimleri paylaşmak istiyorum.
  5. tanerer

Motokaravanla Romantik Yol, Garda, Venedik, İsviçre - Ekim 2012

Tanıtma başlığını henüz bulamadım, bulduğum an kendimi orada tanıtacağım :) 1 hafta sonra 15 günlük bir karavan yolculuğuna çıkacak biri olarak güzergahım hakkında bilgi toplamak ihtiyacındayım. Seyahat sonrası tecrübelerimi tabi ki burada da paylaşırım. Frankfurt, Almanya - Garda, Italya...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri