Arama sonuçlarınız

1. D

Toyota Landcruiser 80 Series satilik bilen var mi

Ynt: Toyota Landcruiser 80 Series satilik bilen var mi Selam sirano arkadas, bahsettiginiz safari tipi arac, 80 series mi, ve daha detayli bilgi verirmisiniz. sizin 1980 model hj-45 pick-up mi yoksa troopy mi ( 3 kapili uzun kasa ). Tamir kitap mi ve ya CD-ROM mu, www.ebay.co.uk de var amma...

2. D

Ynt: Toyota Landcruiser 80 Series satilik bilen var mi Selam arkadaslar bilgileriniz icin tesekkur ederim.
  3. D

Toyota landcruiser II 70series

Ynt: Toyota landcruiser II 70series Selam arkadaslar bilgileriniz icin tesekkur ederim.

4. D

nissan patrol y60 satilik bilen var mi

Ynt: nissan patrol y60 satilik bilen var mi Selam olcayborman arkadas sizi nasil ulasabilirim, Dere42.
  5. D

Toyota landcruiser II 70series

Selam arkadaslar, Turkiye de Toyota Landcruiser II, 70series (76 modeli), 5 kapili (ambulans tipi arka kapi lar), 3.0TD - 4.2TD, 7-8 kisilik,manual, araclar bulunurmu, bilgilerinizi bekliyorum.

6. D

Mitsubishi Delica Spacegear (L400)

Selam arkadaslar,Turkiye de mitsubishi delica spacegear(L400),sahip olan var mi, ve Turkiye de bu araclar bulunurmu,ve ne fiyat da satilir, bilgilerinizi bekliyorum.

7. D

Selam arkadaslar, ben Toyota Landcruiser 80 series, (HDJ) 4.2TD, ambulans tipi arka kapi lar, (swing-out back-doors type), Dubai version da olabilir, 1994-1997 arasi, manual, almak istiyorum,satilik veya satmak isteyen, bilen arkadaslar var mi, bilgileriniz bekliyorum.
  8. D

nissan patrol y60 satilik bilen var mi

Selam arkadaslar,ben nissan patrol (highroof) yuksek tavan modeli, veya safari modeli (grandroad / kingsroad), GR Y60, (GQ Y60) , 1993 - 1997 arasi, TD42, TD42T,manual,almak istiyorum, satilik veya satmak isteyen , bilen arkadaslar var mi, bilgilerinizi bekliyorum.
  9. D

93 patrol nihayet başladık

Ynt: 93 patrol nihayet başladık Tarkan Bey,super olmus ve gule gule kullanin.

10. D

SATLIK TOYOTA VX 80

Toyota Landcruser araniyor!!! Selamlar... Asagidaki ozeliklere sahip bir Toyota Landcruser almayi dusunuyorum, 4.2 TD, 80 series, manuel, ambulans tipi arka kapilar, 1994 ve 1997 model araliklarinda, bilgilerinizi benimle paylasmanizi bekliyorum...

11. D

Nissan Patrol Y60 (GQ)- (1987-1997) hakkında

Ynt: Nissan Patrol Y60 (GQ)- (1987-1997) hakkında Selamlar... Asagidaki ozeliklere sahip bir arazi araci almayi dusunuyorum, Nissan Patrol ,GR Y60 (yuksek tavan) veya GQ Y60 (safari tip), 1993'ten 1997 modele kadar,bilgilerinizi benimle paylasmanizi bekliyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR