Arama sonuçlarınız

1. YALI HERYERDE

Kemerburgaz Hafif Off Road Rota Önerisi

merhabalar, kemerburgaz/belgrad taraflarında hard olmayan rota önerisi olan tarif edebilecek arkadaşlardan destek rica ederim. herkese keyifli hafta sonları..

2. YALI HERYERDE

Lada Niva Aranıyor

Merhabalar, 95 model 1.7 lada niva arıyorum,ist ve çevresinde olursa daha iyi olur. 05356549691 Doruk Tşekkürler.
  3. YALI HERYERDE

Düzgün Temiz değerinde fiyatlı niva bulunamıyor...

merhabalar arkadaşlar, malum sitede ki ilanların fiyatları uçmuş durumda,uygun yada normal fiyatta olanlarda sorunlu araçlar orjinal denilen araçların göstergeleri dahi niva nın değil altı temiz çürüksüz denilenler berbat halde macun çekilip boyanmış 10 araçtan 8 tanesi bitik öteki 2 tanede ilk...

4. YALI HERYERDE

Niva nın hangi modelini önerirsiniz?Bütçe Max:8.000

Merhabalar, niva nın hangi modelini önerirsiniz 1.6 ? 1.7? 90 91 92......2005 bilgi verirseniz.Sevinirim.
  5. YALI HERYERDE

YARDIM! 90 Model niva ile (90.000km de) K.Maraştan İstanbula gelebilirmiyim?7

Merhabalar, 90 model bir niva almayı düşünüyorum ama araç K.Maraş'ta sahibini aradım.24 saat te anca gidersin yolda harap olursun dedi.Sizce sorun olur mu?araç söylediğine göre temiz bakımlı (tabi ki orada bir ustaya göstericem almadan önce ) 90 model 90.000km de detayları aşağıda 7000tl istiyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri