Arama sonuçlarınız

1. moysonse

Fas

Ynt: Fas meydanın bi yarısı yeme içme bölümü her çeşit kebab var. meyve tezgahları...acayibime giden millet bildiğn sümüklü böceği suyuyla beraber içiyolar... aslında herşeyi yerim ama kokusu kötüydü.. tiksindimm.... fayton turu aldık... 500 den başlıyo ...ama fiyatı 10da1 fiyatına inidrmek...

2. moysonse

Fas

Ynt: Fas maydan dan görüntü....
  3. moysonse

Fas

Ynt: Fas trenle yolda giderken size uardımcı olmak isteyen o kadar çok insan varkı .. hepsinin bi arkadaşı nın orda çok güzel bi oteli var!!!! bizde tamam dedik takıldık birine .. tanığının oteline gittik. kapı açıldı ama tanıdık değil gibi geldi..:))) her neyse tipik bi butik otele geldik. ama...

4. moysonse

Fas

Ynt: Fas bu ülkede camiler namaz vakitleri harici kapalı... ezan ları kısa ve makamsız..... cuma günleri herkes cumaya gider..... 2 gün yeter. casablanka içn hatta fazla bile..... yemek çok kötü. uymuyor damak tadı. aç kalan tajin diye bi yemek... bi o eh işte dersiniz.... patatesli -ortası...
  5. moysonse

Fas

Ynt: Fas sabah yürüyerek cam,iye doğru gittik 20 dk falan yürüdük.... cami zaten yeri her taaraftan belli. kuş bakışı yeri belirle bi şekilde oraya git mantığınla bulduk.... ama cami çevresi bildiğin res rezil..... çingene mahellesi gibi........ kokuşan sokaklar... çamurlu yolla vs...

6. moysonse

Fas

18 ocakta fasa gittik. aslında fransaya gidecektik ülke karışık olunca nere gidelim diye düşünürken fas ta karar kıldık. vize vs yok... uçak biletini moroc havayollarında ladım. thy bay apahalı. airarabiyamı bi havayolu varmış ucuzmu ucuz. onla gidin derim. moroc havayolu tam bi macaraydı...

7. moysonse

bacak kırılması (femur kırıgı)

Ynt: bacak kırılması (femur kırıgı) SaygınOzdemir ... çok çok geçmiş olsun..... ....evet olayı farklı yönden yaşayan bir olarak yaşadığımız durumu çok anlıyorummmm. :-X evet bole kırık, çıkık vs iyileşme biraz zaman alıyor.... ama dediğin gibi BOL SPORLU GÜNLER..... evet spor illaki koşarak...
  8. moysonse

Ynt: bacak kırılması (femur kırıgı) kaza esnasında sol dizimin üzerine düstğümden sol dizim bi acayipti hep acıyıp duruyodu :'( :'( :'( film falan çekildik ama görünürde bişeycikler yoktu....sonra MR çekildik .. mr ın sonucuna göre diz kemiğinde hafiften zedelenme varmış ... ilaç vermediler...
  9. moysonse

Ynt: bacak kırılması (femur kırıgı) kaldığım yerden devam... 3 ayın sonunda tekrar rontgene gittim.... (rontgen altta) kaynama biraz yavaş oluşuyormuş...doktor bazılarında 3 ay da hemen kaynama oluyor dedi ama bu sanşlı kişilerden biri değilmişim.. :o doktor daha önceden dediği gibi sürekli...

10. moysonse

Ynt: bacak kırılması (femur kırıgı) saygı bizden... teşekkürler....kaza yapmama rağmen hala seviyorum ;D ama biraz tereddütlü bakmaktayım motosiklete artık....tüm dünyayı motorla dolaşma hayaline bir süreliğine ara verecem heralde..... kazasız günlere....

11. moysonse

Ynt: bacak kırılması (femur kırıgı) çok çok teşekkür ederim.....
  12. moysonse

Ynt: bacak kırılması (femur kırıgı) saygı bizden.. teşekkür ederim.... yaşayan biri olarak umarım bundan sonra kazasız günlere hep birlikte....

13. moysonse

Ynt: bacak kırılması (femur kırıgı) teşekkürler....
  14. moysonse

Ynt: bacak kırılması (femur kırıgı) sağolasın .... amiiin .. kazasız belasız nice günlere....
  15. moysonse

Motorsiklet - Bisiklet Kazaları

Ynt: Motorsiklet - Bisiklet Kazaları herkese kazasız ve keyifli sürüşler... kaza yaptım başımdan gecen olayları anlattım ama konuyu dogru yeremi açtım bilmiyorum. ???... ama buranın başlığı tam yeri diye düşünüyorum : ::) kaza da kalça kemiğinin altı kırılmıştı...... titanyum çivi...

16. moysonse

Ynt: bacak kırılması (femur kırıgı) huseyinyilmaz umarim sadece hissetiginle kalirsin insallah yasamazsin bole kaza lari... Bisikletcanavari bende profesyonel bisikletcilikten sonra motora gectim.....sen benden bu konuda daha dikkatli davraniyormussun. ve davranmaya devam et..... cunku 65...
  17. moysonse

Ynt: bacak kırılması (femur kırıgı) ..bol bol tesekkurler...dogru soze ne denır..... kask konusunda da bı okadar haklısınız.... yasayan olarak biliyorum... kalıteli bı kask kullanmama ragmen kaskta baya bı cizilme var....... :o eger ......gerisini dusunmek ıstemıyorum..... uzun yolda dizlik...
  18. moysonse

Ynt: bacak kırılması (femur kırıgı) sağolasın arkadaşım.......evet yaa tek kırıkla atlattım........ama hayatımdan baya bi zaman kaybettim.....aslında ozeti sen yaptın :"""ceken_bilir""" herkese saglıklı kazasız belasız guzel bi hayatttt......

19. moysonse

Ynt: bacak kırılması (femur kırıgı) elimde olan bılgıler ve fılimler bunlar ..... mr ve daha sonra cekılen fılımlerı alınca paylasacam..... ameliyatla ılgılı vs sorunuz varsa sormadan cekınmeyın elımden gelen yardımı yaparım....... bırde olayın hukıkı boyutundan bahsetmek ıstıyorum...... kaza...
  20. moysonse

Ynt: bacak kırılması (femur kırıgı) doktor gıdısatın ıyı oldugunu soyledı..... koltuk deyneklerıyle yuruyorum tabıkı... basmamamı vs soyledı.... ama dız de hala bı sorun var ve hastanenın yolunu tekrar tuttuk ... fılm cekıldık ama gorunurde bısey yok.... sonra MR cekılmek ıcın sıra aldık .3-5...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri