Arama sonuçlarınız

1. GencSamet

Five Ten Hornet Kaya Tırmanış Ayakkabısı

Merhaba arkadaşlar five ten hornet modelini almayı almayı düşünüyorum. Aranızda kullan veya bu model hakkında bilgisi olan var mı? Tavsiye eder misiniz? http://www.backcountry.com/five-ten-hornet-climbing-shoe Yaklaşık 200 Liraya gelecek bu fiyata başka bir tavsiyeniz var mı?

2. GencSamet

Yurtdışından Alışverişte Gümrük Kuralları

Yurtdışından birkaç parça teknik malzemeyle kıyafet almak istiyorum fakat gümrüğe takılma riski varmış. Gümrükte sorun olmaması için nelere dikkat etmeliyim, sınırları nelerdir? Fiyat, ağırlık ve gelen ürün adedi gibi nelere dikkat etmeliyim ?
  3. GencSamet

İzmir Özdere Civarında Kamp

Merhaba arkadaşlar. Yaz okulu sebebiyle 1 ay izmirde buluncam ve haftada 4 gün boş vaktim var. Daha ilk haftayı daha önceden bildiğim özderede geçirmeyi planlıyorum fakat 4 gün orada sıkıcı olabilir. Özdereye yakın gtavsiye edebileceginiz başka yerler var mı. Diğer haftalar içinde izmir...

4. GencSamet

Ürünler için inceleme bölümü

Tüm doğa tutkunları olarak aldığımız ürünlerin beklentilerimizi karşılayıp karşılayamayacağını merak ediyoruz. Ürünlerin fabrika tanıtımları ve resimlerinin yerine kullanıcı yorumlarına da daha çok önem veriyoruz. Forumda da ürün sormak için birçok ve bazen aynı konular defalarca açılıyor. Bunu...
  5. GencSamet

Husky Batoh Salmon 35 Lt

İyi akşamlar arkadaşlar. Son sene eğitim fakültesi öğrencisiyim. Kpss ye çalışmak için kütüphaneye giderken yanımda 1-2 kitap taşımam gerekiyor. Hem bu iş için kullanabileceğim. Hemde günü birlik gezi ve kamplar için kullanabileceğim bir çanta arıyorum. Normal okul çantası gibi ek bir özelliği...

6. GencSamet

Çanta seçimi hakkında yardımlarınızı bekliyorum

Merhaba arkadaşlar. Kamp hakkında hiç tecrübem yok ve yardımlarınızı bekliyorum. Öncelikle şunları belirtmekte fayda olacağını düşünüyorum. Yukarıda bahsettigim gibi hiç kamp tecrübem yok ve bu yaz Adrasan ve Olimpos da tatil yapmayı düşünüyorum. Gündüzleri plajda geceleri ise çadır kurarak...

7. GencSamet

İskenderun Civarında Kamp Alanı Tavsiyesi

Öncelikle herkese merhaba. Bu yaz Gaziantep'de yaz okuluna kalacağım ve civar şehirlerde plaj kenarlarında hem denize girip hem kamp yapabileceğim yerler arıyorum. İskenderun Samandağ- Arsuz gibi yerler geçiyor benim aklımdan ama buralarda daha önce kamp yapmış birisi varsa tam olarak...
  8. GencSamet

Sırt Çantalarındaki +10 kısmı nedir?

başlıkta yazdığım gibi nedir bu +10 kısmı? 70+10 ile sadece 80 lt hacmi olan çanta arasında ne fark vardır?
  9. GencSamet

Delta Kamp Çadırı hakkında tavsiyeleriniz

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=19102&Productid=spordelta892 Üniversiteden arkadaşımla yazın daha çok plaj kenarlarında kamp yapmayı düşünüyoruz. Kesin olarak karar vermesekte 1 hafta civarında sürecegini tahmin ediyoruz. Yukarıdaki çadır bizim işimizi görür mü...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR