Arama sonuçlarınız

1. tuncabaran

Torkul Göleti Kış Kampı

Merhabalar, Bu cuma İstanbuldan çıkıp Düzce Torkul göletine kampa gidiyoruz. Buralarda oturan,bilen arkadaşlar varsa yol durumu hakkında bilgi alabilir miyim? Normal binek araçla gitmeyi planlıyoruz o yüzden yol durumu gerçekten önemli. Amacımız aracımızı gölete yakın bir köye bırakıp...

2. tuncabaran

Uyku Tulumum Hakkında Bilgi

Çok uzun zamandır motosiklet kullanıyorum hem de kampçılık var. İkisi birbirini tamamlıuyor benim için. 4 mevsim hem motosiklet kullanıp hem kamp yapıyorum. Haftasonları iş stresinden kaçmanın en keyifli yolu :)
  3. tuncabaran

Uyku Tulumum Hakkında Bilgi

Kış kamplarında mutlaka uyku tulumunuzu 2 mat ile desteklemelisiniz. Köpük termal matın üzerine şişme mat kullanmanızı tavsiye ederim. Bahsettiğiniz uyku tulumu sentetik uyku tulumu ise gece -8 lere düşecek sıcaklıklarda üşüme konusunda ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kış kampları için...

4. tuncabaran

Uludağ Da Kamp Için Yardımlarınız..

Ben 15 senedir kamp yapıyorum neredeyse, hiç bir yabani hayvanla yüzyüze gelmedim açıkcası. Seslerini duydum ancak yaklaştıklarını hiç görmedim. Dediğim gibi ateş ve ses onları uzak tutacaktır.
  5. tuncabaran

Uludağ Da Kamp Için Yardımlarınız..

Merhaba, -Öncelikle dere kenarları gibi yerler yaban hayvanlarının su kaynakları olduğu için burda kamp yapmamanız daha mantıklı gibi geliyor. -Bunun dışında koku yayıp, yaban hayvanlarını çekecek baharatlı yiyecekleri kamp alanı yakınında pişirmemelisiniz. (Sucuk gibi) -Ayrıca çadırınız...

6. tuncabaran

Kamp Arkadaşı Ve Uyku Tulumu Tavsiyesi

Merhaba, Kış kampı için ideal uyku tulumlarının en az 650 fill kaz tüyü olması gerekmektedir. Sentetik uyku tulumlarında bahsedilen -15 dereceler maalesef gerçekleri pek yansıtmamaktadır. Ancak bahsettiğim kaz tüyü uyku tulumlarının fiyatları da en az 1000TL den başlıyor. O yüzden kış kampı...

7. tuncabaran

Kazdağları Çadır Kamp

Merhaba, Kaz dağları milli parkındaki yaban hayatın korunması ayrıca sizin güvenliğiniz amacıyla rehber olmadan maalesef milli parka giriş ve kamp yapamıyorsunuz. Ancak söylenenin aksine Kazdağları eteklerinde onlarca wild camping yapacağınız seçenek mevcut. Edremit'ten Çamcı Köyü üzerinden...
  8. tuncabaran

Kırklareli Dupnisa Mağarası Kampı

Merhaba, Kamp ve diğer bireysel yaptığım gezileri topladığım Facebook sayfam aşağıdadır.Haftasonu İstanbuldan kaçıp yakın yerlere gitmeyen için alternatif arayanlara yardımcı olabilir. Aralık ayı sonunda Kamboçya'ya yerleşiyorum ve Tayland'da planladığım motosiklet turum,Kamboçya,Vietnam,Laos...
  9. tuncabaran

Yalova Armutlu Kamp Tanıtımı

Ynt: Yalova Armutlu Kamp Tanıtımı Teşekkür ederim:)

10. tuncabaran

Motorumla Yeni Kamp Yerleri

Ynt: Motorumla Yeni Kamp Yerleri Teşekkürler Kağan Bey:)

11. tuncabaran

Ynt: Motorumla Yeni Kamp Yerleri Teşekkürler.
  12. tuncabaran

Ynt: Motorumla Yeni Kamp Yerleri Ben teşekkür ederim izlediğiniz için.

13. tuncabaran

Ynt: Motorumla Yeni Kamp Yerleri Merhaba Yeni vidyomu yayınladım burdan izleyebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler herkese:) https://www.youtube.com/watch?v=FmljRgYAcVI
  14. tuncabaran

Xt660r İle Yalova Armutlu Kampı

Merhaba, Motosikletimle yaptığım haftasonu ve uzun soluklu kamp maceralarımı topladığım youtube kanalıma sizleri de beklerim. https://www.youtube.com/watch?v=FmljRgYAcVI Bu hafta Yalova Armutlu bölgesinde sessiz sakin vakit geçirebileceğiniz bir bölgeyi tanıttım. Destek olmak için kanalıma...
  15. tuncabaran

Husky Fighter Ve Makalu Fighter

Ynt: Husky Fighter Ve Makalu Fighter Arada fiyat farkı var mı bilmiyorum ancak ben Husky Fighter kullanıyorum 2 seneden beri.Yaz kış kullandığım bir ürün. Çok memnunum diyebilirim.

16. tuncabaran

Kış Kamp Alanı İstanbul Çevresi Yardım

Ynt: Kış Kamp Alanı İstanbul Çevresi Yardım Merhaba, 185 km mesafe İstanbul çevresi sayılır mı? Bu mesafe uzak değilse size Kastro'yu önereceğim. Kırklareli Dupnisa tarafı da oldukça soğuk ve keyifli olur kış kampı için:)
  17. tuncabaran

Xt660r İle Kamp Yollarında

Herkese Merhaba, Motosikletimle gittiğim kamp alanlarını tanıttığım Kamp İşi youtube kanalımda yeni vidyomu bulabilirsiniz. Bu vidyoda Yalova Armutlu bölgesinde sessiz sakin huzurlu bir bölgeyi tanıtıyorum. Kanalıma abone olup destek verirseniz çok mutlu olurum. Hepinize iyi seyirler...
  18. tuncabaran

Ynt: Yalova Armutlu Kamp Tanıtımı Günaydın, teşekkür ederim:) O görmüş olduğunuz malzemeler tek motordan çıkma:) Ben bu yolculuğu artçılı yaptım artçı malzemeleri benim malzemelerim sandalyeler güveç et kesme tahtaları filan hepsini bağladım motora:) 2 yan çanta bir sosis çanta kullanıyorum 2...

19. tuncabaran

Merhaba, Yalova'nın Armutlu ilçesine bağlı Kapaklı köyüne yakın bir bölgede yaptığım kamp vidyomda bölgeyi, kampta akşam yaptığımı yemeğimi ve çevreyi tanıttım. Umarım izler ve takip edersiniz. Şimdiden iyi seyirler. https://www.youtube.com/watch?v=FmljRgYAcVI
  20. tuncabaran

Ynt: Motorumla Yeni Kamp Yerleri Teşekkürler:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri