Arama sonuçlarınız

1. K

Grand Vitara 1.6 3k Lpg Secimi

Ynt: Grand Vitara 1.6 3k Lpg Secimi Benim aracım 2004 1.6 3 kapı. 3 ay önce Lavatonun en son versiyonunun taktırdım. 32 lt. tank. tank aracın bagaj bölümü sağ tarafına konuldu sol koltuk arkası bagaj olarak kaldı. şehir içi 200 km. 50 tl. LPG alıyor. performans iyi memnunum. Aracı sonra...

2. K

Kar Bile Görmemiş 1,5 Ay Kullanılmış Lastiklerimi Satıyorum

Arkadaşlar satmış olduğum aracıma ait olan 1,5 ay kullandığım 215x65xR16 LASSA COMPETUS WİNTER lastiklerimi satıyorum. Sahibinden.com ilan no: 185277102...
  3. K

92 3k Vitara Motor

Ynt: 92 3k Vitara Motor Bilgi için teşekkür ederim. Zannedersem ben 1 000 tl. civarına motoru bir elden geçirte bilirim.

4. K

92 3k Vitara Motor

Ynt: 92 3k Vitara Motor Bende yeni 92 model 3 kapılı vitara aldım. 1 000 tl. ye yakın masraf ettim. Ama motor sanki performans açısından düşük gibi. Size bir şey soracağım. Motoru yaptırdınız peki araç yayla yolu gibi dik rampalarda 2. vitese düşüyor mu? yoksa 3 yada 4. vitesdemi çıkıyor. Birde...
  5. K

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Tatilden yeni döndüm araç 20 000 km de. güzergah: Adana - Alanya (sahil yolu) geliş: Konya üzeri Kılima hep açık çeker 2 WD yapılan yol: 1 027 km Tüketilen yakıt: 67 Lt İzlenim: Araç rampalarda muhteşem gidiyor, birçok benzinli...

6. K

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Herkese selam. Araç 20 000 km. bakımından çıktı, şuan 20 500 KM. de yakıt olayı ilk güne göre baya değişti 180 TL. mazot (46,43 Lt.) tamamı Şehir içinde kullanıldı 730 Km. Araç eşim tarafından kullanılıyor sanırım ben kullansam 760 Km...

7. K

Ynt: Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) :) 5,5 LT. görmeniz imkansız. Ama unutmayın bu kategoride en az yakan yine de duster dır.
  8. K

DACİA DUSTER TERMOMETRE VE NAVİGASYON BAĞLANTISI.

Ynt: DACİA DUSTER TERMOMETRE VE NAVİGASYON BAĞLANTISI. Avrupa da ki navigasyon lar da bulunduğunuz bölgenin hava durumunu bildiriyor.
  9. K

CAMA TAŞ DEĞDİ...

Ynt: CAMA TAŞ DEĞDİ... Burak beyin görüşüne katılıyorum. Adamlar cam takmanın profesörü olmuşlar işlerinde çok başarılı buldum. Zaten birçok servis de onlara taktırıyormuş.

10. K

CAMA TAŞ DEĞDİ...

Ynt: CAMA TAŞ DEĞDİ... saat 8:30 da olimpia camda işleme başlandı 9:30 da bitti cam bire bir aynı, işçiliklerini çok beğendim. Bir şey dikkatimi çekti servisin birine sadece cam takma fiyatı verdiler ve camı takmak üzere araçlarıyla bir ekip gitti. Bir çok servis camları bunlara taktırıyormuş.

11. K

CAMA TAŞ DEĞDİ...

Ynt: CAMA TAŞ DEĞDİ... Son durum: Avivasa sigorta orjinal cam takmayı kabul etmedi olimpiya camla anlaşmaları varmış yarın ordan takılacak... >:(
  12. K

CAMA TAŞ DEĞDİ...

Ynt: CAMA TAŞ DEĞDİ... Cama para ödemedim sadece bilgi amaçlı 400 tl. olduğunu söyledim. Parayı kaskodan alacaklar, işlemler başladı 3 gün içinde camın orjinali gelip takılacak. Ordaki ustaya bu camı nasıl takıyorsunuz dedim valla abi olmpia camdan adam çağırıyoruz onlar burda takıp gidiyorlar...

13. K

CAMA TAŞ DEĞDİ...

Ynt: CAMA TAŞ DEĞDİ... Aracım kaskolu olmasa kesinlikle yan sanayi taktırırdım. Gittiğim servis güvenilir orjinalei takılacağından eminim de işçilik nasıl olacak onu merak ediyorum.
  14. K

CAMA TAŞ DEĞDİ...

Geçen hafta kozaklıya giderken önümde giden araçtan küçük bir taş cama deydi, önce bir şey yok gibiydi 10 dk. sonra ufak bir çizgi daha sonra çizgi yürüdükçe yürüdü. Servis, sipariş vereceğiz Bursa'dan gelmesi en fazla 3 gün sürer dediler takması 3 saat falan sürer dedi Fiyatı 300 tl cam+ 100...
  15. K

DACİA DUSTER TERMOMETRE VE NAVİGASYON BAĞLANTISI.

Ynt: DACİA DUSTER TERMOMETRE VE NAVİGASYON BAĞLANTISI. Termometre tüm buzdolabı parçası satan yerlerde var. 20 ile 25 tl. arası. Montajı kendim yaptım çünkü Türkiye'de kafama göre işçilik yapan usta yok gibi :) Navigasyona gelince 2,5 yıldır kullanıyorum güzel şuan vatanda 189 TL.

16. K

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Bu özelliği kullana bilmeniz için önce servise gidip otom. kapı kilitlemeyi aktif duruma getirtmeniz gerekir.
  17. K

20.000 Bakım ücretleri

Ynt: 20.000 Bakım ücretleri 04/01/2013 ADANA GEZERŞEN SERVİS 110 Hp 4x4 versiyonu 20 000 KM bakım ücreti: Polen filitresinin takılmasını istemedim, ödenilen miktar 280 TL. bunun yanında aracımın kapılarının harekete geçtiğinde otom. olarak kilitlenmesi aktif edermisiniz dedim 5dk. da...
  18. K

Dacia-Duster Kasko Bedeli

Ynt: Dacia-Duster Kasko Bedeli Çok uygun fiyata yaptırmışsınız, kaç yıllık bir kazasızlık indiriminiz vardı? Birde hangi sigorta şirketine yaptırdınız. Benim araca 900 Tl. lerden bahsediyorlar ne yapacağımı şaşırdık valla.

19. K

Macera Paketim ve Yeni Kolçağım.

Ynt: Macera Paketim ve Yeni Kolçağım. Çok güzel olmuş güle güle kullan.
  20. K

Ynt: Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) 100 Km de 0,4 Lt. fark ettiriyor. kılimasız 100 km. de 6,8 Lt. yakarken Yazın 7,3 Lt. ye çıkıyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri