Arama sonuçlarınız

1. C

Alinik Kamp Malzemeleri ( Ozellikle 4 - 5 Mevsim Cadir )

Arkadaslar kampciliga basliyorum ve baslikta da belirttigim gibi basta 4- 5 mevsim 1-2-3 kisilik cadir olmak uzere tum kamp malzemesi tekliflerinize acigim.Tesekkurler ...

2. C

Ekipman Onerisi...

Merhaba arkadaslar sonunda sinav derdim bitiyor ve ben de bu yaz ozgurluge adimimi atiyorum.Konya'da oturuyorum ve bu yaz icin amacim, ilk olarak birkac gun icin Beysehir de kamp yapmak, ardindan Antalya Likya yolunda yurumek. Yalniz malzemelerimin buyuk cogunlugu eksik siz tecrubeli...
  3. C

Ekipman Onerisi...

Merhaba arkadaslar sonunda sinav derdim bitiyor ve ben de bu yaz ozgurluge adimimi atiyorum.Konya'da oturuyorum ve bu yaz icin amacim, ilk olarak birkac gun icin Beysehir de kamp yapmak, ardindan Antalya Likya yolunda yurumek. Yalniz malzemelerimin buyuk cogunlugu eksik siz tecrubeli...

4. C

rucksack 45 lt çanta

merhaba arkadaşlar elimde birkaç tane tesco rucksack 45lt ripstop kamp çantası vardır. fiyat 100 tl dir. isteyen olursa bu konudan ulaşabilir. Product Details This 45L capacity rucksack is made of lightweight polyester with Ripstop trim. It incorporates padded shoulder straps for comfort, and 2...
  5. C

rucksak 45 lt çanta

merhaba arkadaşlar elimde birkaç tane tesco rucksack 45lt ripstop kamp çantası vardır. fiyat 100 tl dir. isteyen olursa bu konudan ulaşabilir. Product Details This 45L capacity rucksack is made of lightweight polyester with Ripstop trim. It incorporates padded shoulder straps for comfort, and 2...

6. C

Elestiri ve Yorum Bekliyorum

merhaba arkadaslar ben snowboarda yeni baslamayi dusunuyorum. bu konuda yardim ve tavsiyelerinizi bekliyorum. birkac parca esyada aldim bunlar hakkindaki yorumlarinizida. 1-lafuma alpines termal alt iclik 2-lafuma chamonix termal ust iclik 3-tchibodan kislik bot Ürün Özellikleri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri