Arama sonuçlarınız

1. yasakşehir07

UNIMOG 404 kullanım ve tamir klavuzu (İngilizce) pdf çok geniş bir kaynak!...

İsteyenlere Türkçe katalog var elimde

2. yasakşehir07

Unimog Lastik Seçimi

tavsiye kabul etmezsiniz ne de olsa ukala birisiyim size göre ama daha önce kullanmış biri olarak son iki resimden birini tavsiye ederim.en sondaki orjinal 404 lastiği zaten ve hem asfaltta hem de arazide iyi iş yapar sizi de yormaz.
  3. yasakşehir07

hangi model olduğunu yazarsanız atarım neden atmayayım önemli olan bilgiyi paylaşmak

hangi model olduğunu yazarsanız atarım neden atmayayım önemli olan bilgiyi paylaşmak

4. yasakşehir07

defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

Ynt: Defender İle İlgili Detaylı Bilgiler İçeren Cd İsteyene Yardımcı Olunur ben tüm katalogları elimde olan imkanlar dahilinde paylaştım.bana gerek kalmadan konuyu okuyup da elinde olanlar da birbirlerine gönderirlerse daha iyi olur kanaatindeyim.şuanda herkeste her katalog var ve konuya benim...
  5. yasakşehir07

Ynt: Defender İle İlgili Detaylı Bilgiler İçeren Cd İsteyene Yardımcı Olunur yolladım yakup bey ne demek. umarım işinize yarar

6. yasakşehir07

Vitara 2.0 V6 Ateşleme Bobini

Ynt: Vitara 2.0 V6 Ateşleme Bobini okuyanların yüzde onu üye olsun bu yüzde onun içinde yine yüzde on suzuki kullanmış olsun yada daha önceden sahibi olsun bu yüzde onun içinde yine yüzde on cevap verse en az yedi kişi konuya yorum yapması gerekmezmiydi sizce :D neyse siz haklısınız diyeyim bari

7. yasakşehir07

Vitara 2.0 V6 Ateşleme Bobini

Ynt: Vitara 2.0 V6 Ateşleme Bobini 7713 okunma ve verilen cevap konuyu açan arkadaştan :D ilginç değilmi sizcede.sanırım eskisi gibi yardımlaşılmıyor artık ve ilgilenen olmamış maalesef.bende aracımı bu sebepten sattım kullanmadığım ve bobin denen parçasının tanesi 200 küsur tl olunca altısını...
  8. yasakşehir07

Motosiklete Ceki Demiri İsleniyor Mu

Ynt: Motosiklete Ceki Demiri İsleniyor Mu motoksiletin ruhsatına çeki demiri işlenmez çünkü onun katar ağırlığı yoktur teknik çizelgesinde ve katar ağırlığı kavramı yoktur dolayısıyla olmaz böyle bişey...
  9. yasakşehir07

1986 Toyota Hilux Ln65

Ynt: 1986 Toyota Hilux Ln65 sefa bey aracınıza söylenecek söz yok ama bildiğiniz üzre bunlar özel araçlar ve hemen alıcısı çıkmaz.size hayırlı satışlar

10. yasakşehir07

1986 Toyota Hilux Ln65

Ynt: 1986 Toyota Hilux Ln65 1200 okunma sayısı ve hiç cevap yok sanırım siz bir anlam çıkartmışsınızdır bu durumdan.hayırlı satışlar

11. yasakşehir07

Suzuki Grand Vitara Ddis P0243 Arıza Kodu İle İlgili Yadım

Ynt: Suzuki Grand Vitara Ddis P0243 Arıza Kodu İle İlgili Yadım öncelikle çok geçmiş olsun ve doğrudan o ustanın adını yazarsanız hem teşekkür anlamında reklamını yapmış olurusunuz hemde isteyenler size yazmadan buradan öğrenmiş olurlar.malum üye olmadan da konular okunabiliyor.bu arada benim o...
  12. yasakşehir07

Cj 5 Sallama Sorunu

Ynt: Cj 5 Sallama Sorunu tas başı bilyalarını da kontrol ettirin.yüksek hızlarda meydana gelir yada çukura girince ve siz debriyaja bastığınızda yavaşlıyorsunuzdur ve ondan sonra geçiyordur.yoksa debriyajla yada vites dişlisiyle sallama yapmaz araç.muhtemelen kafa sallamasından bahsediyorsunuz

13. yasakşehir07

Boş Araziler İçin Proje Yardımı

Ynt: Boş Araziler İçin Proje Yardımı devlete yada resmi kurumlara bulaşmadan ne iş olsa yapabilirsin ama bulaştınmı elindeki arazin de gider haberin olsun.devlet babanın teşvikleri zenginleri dahada zengin etmek için sana bana yok arkadaşım.istenen şartlar ağır.kendi paranla daha ucuza...
  14. yasakşehir07

Sizce Kyron Almalı Mıyım (duster'dan Sonra) ?

Ynt: Sizce Kyron Almalı Mıyım (duster'dan Sonra) ? maalesef herkes gibi sizde başkaları için yaşayanlardansınız sanırım.ben onbir yıldır aynı aracı kullanıyorum ve inanın sattığımda ilk alacağım şey ondan daha eski bir araç olacak.(aracımı sıfır almıştım 2004 yılında vw transpoerter t5...
  15. yasakşehir07

Navara Ön Far Yıkama Sistemi

Ynt: Navara Ön Far Yıkama Sistemi navaram yok ancak sistemin çalışması için farların açık olması gerektiğini biliyorum.camlara su sıkılan kolun üstünde de farlar için olan düğme olması gerek

16. yasakşehir07

Sizce Kyron Almalı Mıyım (duster'dan Sonra) ?

Ynt: Sizce Kyron Almalı Mıyım (duster'dan Sonra) ? kyron yerine korando alsanız daha iyi değilmi :D yada daha farklı alternatiflere yönelebilirsiniz mesela...
  17. yasakşehir07

Ynt: Defender İle İlgili Detaylı Bilgiler İçeren Cd İsteyene Yardımcı Olunur daha önce düz dizeli yollamıştım şimdi de 3.0 tdı yolladım
  18. yasakşehir07

Ynt: Defender İle İlgili Detaylı Bilgiler İçeren Cd İsteyene Yardımcı Olunur sayın topçu hangi motor olduğunu belirtirseniz memnun olurum ben yine de düz dizeli gönderiyorum benzinlisiyle birlikte

19. yasakşehir07

Bazı Unımog Modellerinin Tamir Kitabı Ve Yedek Parça Kataloğu Bulunur (dizel)

Ynt: Bazı Unımog Modellerinin Tamir Kitabı Ve Yedek Parça Kataloğu Bulunur (dizel) evet mevcut 5309317776 ararsanız detaylı bilgileri veririm size
  20. yasakşehir07

Ynt: Defender İle İlgili Detaylı Bilgiler İçeren Cd İsteyene Yardımcı Olunur arkadaşlar yolladım mail kutusuna bakabilirsiniz.abdullah bey geç oldu ama sağlık olsun umarım işinize yarar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri