Arama sonuçlarınız

1. S

Gc 5.2 Mi 5.9 Mu ? Neden ?

Ynt: Gc 5.2 Mi 5.9 Mu ? Neden ? Sevgili Arkadaşlar, aktarmış olduğunuz tecrübeleriniz çojavascript:void(0);k kıymetli gerçekten.... ancak biraz umut kırıcı bir gerçekliği de yansıtıyor... 15 yaşında bir araç ... öncesinden çok da emin olamadığınız bir motorlu araç...tabii ki riskler ve...

2. S

Ynt: Gc 5.2 Mi 5.9 Mu ? Neden ? Konforlu keyifli şehir içi aracı.....amaç bu... off-road vs yok... dizellerin gırıltısından, sert amortisörler üzerinde zıplamaktan sert koltuklardan .... yoruldum sorunsuz bir amerikan arıyorum.... yukarıdaki denklemin çözümü 1. sırada 5.9 (ya da 5.2) GC...
  3. S

Arkadaşlar, Yine Cherokee bakmaya başladım Yine kararsızım Kare kasa 4.0 mı?.... 5.2 mi ? hangi yıl 5.9 mu ? Neden Malum sitede rastladığınız düzgün araçları paylaşırmısınız ??* teşekkürler ve sevgiler Dr Sarp Yelkencioğlu

4. S

Cherokee Almak İsteyenler İçin WJ ZJ XJ Gerekli Bilgiler

Ynt: Cherokee Almak İsteyenler İçin Wj Zj Xj Gerekli Bilgiler http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-endes-auto-dan-emsalsiz-1998-grand-cherokee-5-9-v8-full-lpg-li-152680947/detay sevgili arkadaşlar ilandaki araç hakkında bilgisi olan yada öneride bulunacak arkadaşlara...
  5. S

yeni arkadaşım 5.9 zj yi size tanıtmaktan mutluluk duyuyorum

Ynt: Yeni Arkadaşım 5.9 Zj Yi Size Tanıtmaktan Mutluluk Duyuyorum http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-endes-auto-dan-emsalsiz-1998-grand-cherokee-5-9-v8-full-lpg-li-152680947/detay Arkadaşlar ilandaki araçla ilgileniyorum Aracı bilen ya da önerisi olan arkadaşlara...

6. S

TRAX

Ynt: Trax Bir ara satın almayı düşündüğüm bir araçtı 1.6 dizel ve otomatik bir cross over aramakta idim... Trax da tüm motor versiyonları zayıf gelmişti bana yanlış hatırlamıyorsam sonra Kia Soul aldım...memnunum....güçlü 128 hp vgt turbo ...6 ileri tork konvertörlü şanzıman... box tuning...

7. S

Kurban Bayramında Nereye Gitmeli?

Ynt: Kurban Bayramında Nereye Gitmeli? Arkadaşlar Yok mu bu şekilde bir sonbahar seyahati yapan ??
  8. S

Kurban Bayramında Nereye Gitmeli?

Sevgili arkadaşlar, Ekim 2013 Kurban bayramında 9 günlük tatilde sıcak, denize girilebilecek bir yerlere ailece gitmeyi planlıyoruz Tur ile seyahat bize en uygunu olacak sanki ? 2 erişkin+2 çocuk (5 ve 15) Aklımıza ilk gelen Dubai oldu.... Neresi?...Tur mu? ya da ?...Hangi Tur Organizasyonu ...
  9. S

1.6 CRDİ -Kia, Hyundai- Dizel Motorda BOX Tuning ile Performans Artışı

Ynt: 1.6 CRDİ -Kia, Hyundai- Dizel Motorda BOX Tuning ile Performans Artışı Son 1.5 yıldır sağlam gümrük ödeniyor....başka sorun yok... Fiyat ucuz ise tüm masrafa rağmen yine de makul oluyor... Drakebox u 99 E dan satıyorlardı kendi sitesinde... Distribütörü olan ürünün türkiyede satış...

10. S

Ynt: 1.6 CRDİ -Kia, Hyundai- Dizel Motorda BOX Tuning ile Performans Artışı

11. S

Buda Benim ZJ 'm

Ynt: Buda Benim ZJ 'm Ön farlar orijinal kalsaydı daha iyi olurdu....
  12. S

NISSAN DACİA KARŞILAŞTIRMASI

Ynt: NISSAN DACİA KARŞILAŞTIRMASI Al birini vur ötekine sabaha kadar karşılaştır istersen ::)

13. S

Küçük Dizel Motorların GÜÇLENDİRİLMESİ...

Ynt: Küçük Dizel Motorların GÜÇLENDİRİLMESİ... Aracınıza chip tuning uygulanabilirliğini araştırın...bk....tdiclubtr.com sevgiler Sarp
  14. S

Ynt: Küçük Dizel Motorların GÜÇLENDİRİLMESİ... Daçya Dastır 20 bin bakım ücretleri için ayrı Daçya Dastır 40 bin bakım ücretleri için ayrı topikler açılıyor....(yıllanmış clio -megan motorları kullanan bu aracın takıp takıştırılanları, ofrod tecrübeleri, vb gibi absürd topiklerinden 150...
  15. S

Ynt: 1.6 CRDİ -Kia, Hyundai- Dizel Motorda BOX Tuning ile Performans Artışı 2013 de Kia; 2.0 diesel motorlu Sorento ithal edecekk Carens yeni kasa (Ceed in büyüğü gibi) gelecekk Turbo benzinli ceed gelecekk Soul yeni kasa gelebilecek (aracın boyu uzayacak, genel görünüm aynı...) CRDI...

16. S

Ynt: Küçük Dizel Motorların GÜÇLENDİRİLMESİ... Kia Soul-Ceed-Hyundai İ30.... Motor Tipi 1.6 CRDI VGT 4 Silindirli DOHC Common Rail Dizel Silindir Hacmi 1.582 Çap x Strok (mm) 77,2 x 84,5 Maksimum Güç (Ps/d/d) 128 / 4.000 Maksimum Tork (nm/d/d) 260 / 1.900 - 2.750 motor teknik...
  17. S

Yeni mtv faciası

Ynt: Yeni mtv faciası Araçların ezost emisyon sınıfları için ; bk. http://carfueldata.direct.gov.uk/
  18. S

Ynt: 1.6 CRDİ -Kia, Hyundai- Dizel Motorda BOX Tuning ile Performans Artışı Kia DCT diye bir şanzıman kullanmaya başladı bir süredir... Rivayete göre DSG nin sorunsuz ve geliştirilmiş bir benzeri çift kavramalı otomatize çift manuel mekanizma Dizellerde kullanıldığında deneyeceğim.... Bu...

19. S

Kaç Kişi "Kia" Kullanıyor?

Ynt: Kaç Kişi "Kia" Kullanıyor? Ceed diye bir araba var.... Son durumunu bilen var mı? Bu araç mükemmel...Araçta yok yok... incelemenizi öneririm özellikle yeni araç düşünenler.... Sevgiler Sarp
  20. S

Ynt: 1.6 CRDİ -Kia, Hyundai- Dizel Motorda BOX Tuning ile Performans Artışı Diesel Tuning modülleri sayesinde %25- %30 oranında turbo dizel motor performansını –hp ve tork- arttırmak , %10- %15 oranında ise yakıt tassarufu sağlamak mümkündür. Bu sistemin prensibi gayet basit. Ünite ECU ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR